Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Laser - Strakonicka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 9:38 am    Předmět: Laser - Strakonicka Citovat

Podle informaci kolegy si o vikendech oblibili mereni 50km/h laserem u pumpy ve stoupani v Lipencich/Zbraslavi (Loc: 49°57'13.09"N, 14°22'38.975"E). Stoji na tom parkovistatku nad prechodem a nahore to pak sbiraji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

A kdo? Obecní póvl nebo státní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

pepek napsal:
A kdo? Obecní póvl nebo státní?

Uz pry nevi, protoze to pry bylo naposledy tak pred 3mi tydny (timto se omlouvam, pri puvodnim rozhovoru to vyznelo jako horka informace). U prechodu byla civilni cervena octavie (za tou se schovavali) a u sberu neco jako berlingo. Statni/mestske nebyl schopen urcit (zastavovali zrovna auto pred nim a tak byl rad, ze ho nezastavili, ze si nevsiml podrobnosti). Vic se ale priklanel k verzi mestaku. To se mi zase ale nezda, protoze to by uz byli mimo mesto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

Pokud to bylo takhle, tak bych se spíše klonil ke státní - svého času tak zářila MW. Dále to civilní auto mi také nejde k obecním zřízencům - nemají na jeho použití vcelku nárok.
btw. Že stavěli na odstavném parkovišti u Cukráku je vcelku jedno, protože to může být ještě katastr obce PRAHA. Jinak rozlišovat obecní póvl a švestky je základ - mají dost rozdílné pravomoci a z toho se dá těžit do budoucna, např. zde se nemůže obecní zřízenec při nezastavení za mnou rozjet, protože ho na 99% vytáhnu do míst, která nejsou v katastru obce (či obce se smlouvou) a on nemá šanci mne regulérně zastavit a kontrolovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:35 pm    Předmět: Strakonicka Citovat

Tak dneska opet Strakonicka, v poledne stal mezi svodidly u zavodiste ve Velke Chuchli (ano, na te rovince) a meril smer z centra. Idetifikovano jako PCR s LTI. Kasa zadna.
Byl jen jeden a prijel cervenou octavii, kterou nechal zaparkovanou u krajnice. Ta mela i bradavici, nebyla vsak aktivni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

By me zajimalo, jestli jenom testuji vyteznost, nebo jen foti a pak budou posilat fotky? Jelikoz ja na stejnem miste je potkal a s laserem byla i kasa...
Návrat nahoru
hampejz
Nováček


Založen: 7.11.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

stejným způsobem sem byl měřenej na Průmyslový směrem na hloubětín. Červená koktávka v odstavnym pruhu pod mostem (kousek než začne 70km/h). Pustim plyn, aby auto plynule zpomalilo z tech 70-80km/h než dojede před oktávku a co nevidim, mezi svodidly na středu silnice stojí prďola s laserem. Kolik sem tam měl nevim, ale 50km/h to nebylo. To samé se mi stalo i v Holešovičkách pod Bulovkou, kde dali 50km/h a tak 200m pod značkou opět čenda s Laserem. Opět sem nejel 50km/h. Jezdím hodně a vidím je čím dál tím víc (vše byla státní). Uvidíme jestli něco přijde, či nikoliv. Docela mě to vyděsilo a jezdím pomaleji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cernohorsky.martin
Pozorovatel


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 6:48 pm    Předmět: Citovat

Stejny info mam ja ze dneska na Prumyslovy, cervena oktava a za ni mp nebo pcr s laserem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Dnes Zbraslav. Sice byli videt, ale az po vyjeti do takoveho kopecku, kde si vas okamzite zmerili. Bylo to i se sberem.
Ja jel nastesti v opacnem smeru. Zastavit se tam ale nedalo, takze bez fotky.

Slozeni: 1xLTI na stativu, 3 policista, 1xvozidlo PCR

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 10:46 pm    Předmět: Citovat

To se nekdo ma ja a ne a ne edka potkat hlidku... Jak to delate, ze mate vsude radary? Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 12:33 am    Předmět: Citovat

Gebic: ZKus zavolat na sluzebnu, rict jim kudy pojedes a jakou budes mit prumernou rychlost. Treba taky nejaky potkas Wink
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 12:38 am    Předmět: Citovat

msp_x: Tam me uz taky jednou merili, merili pod mostkem a auto meli postaveny pred ostruvkem oddelujici pruh stacici se doprava na zbraslavske namesti a pruh stacici se doleva kolem vody. Projel jsem kolem nich bez RZ a nalepeny 50cm na kufru auta prede mnou, aby si toho nevsimli, ale to auto nahore stejne odbocilo doprava a ja jel doleva, takze jsem se kolem nich tahl zoufalou cca 40 bez predni RZ, koukali na me, jeste se otaceli, ale nechali to plavat. Takovi by meli byt vsichni Smile
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com