Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ztráta pneu ve Spei servisu na Proseku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 10:49 pm    Předmět: Ztráta pneu ve Spei servisu na Proseku Citovat

Tak si představte, co se mi dnes stalo - ve Spei servisu na Proseku má naše firma uskladněný pneu a dnes jedu na přezutí pneu. Po odevzdání auta a cca 1 hodině čekání mi řekli, že moje pneu nemůžou najít. Po cca dalších 30min mi oznámili, že už jsou na světe (Continental sportcontact 2 jetý 1 sezónu) a za chvíli budou na autě. Auto přivezli, juknu zběžně na zadní kola, kde jsou CSC2 jak mají být a odjedu. Pneu se mi zdají nějaký hlučnější a na benzínce po cca 10min si kontroluju nahuštění a zjišuji, že vpředu mám namontovaný Michelim Pilot Premacy !!! a vzadu sice C SC2, ale dle mého laického oka sjeté - vzorek tak 3-4mm. Vracím se do servisu, kde už je jenom nějaký technik, jinak zavřeno, jsem slušnej, ale důslednej, tvrdí, že zítra vše vyřešíme ! Pochopím, že se můžou pneu ztratit, ale fakt mi vadí, že mi lžou, že je vše OK, místo aby se ke ztrátě pneu postavili čelem !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 10:55 pm    Předmět: Citovat

Tak to je dobry. Pneu uskladnuju u kamose, ma pneuservis, takze kdybyste chtel nekdo gumy za rozumnou cenu se zarukou, ze je vse OK..... Smile
Na druhou stranu jednu sezonu jety - to uz mely pul zivota za sebou Very Happy
Drzim pesti, at se to dobre vyresi, nejlepe, kdyby Ti v zajmu zachovani dobreho jmena servisu dali novou sadu CSC2...
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

Tak se to pokusím uhrát, lépe C premiumcontact 2 - t.č. má lepší testy. Cena nový sady na pneushop.cz je cca 8500,-, takže za sezonu jetou pneu jim nabídnu max. 500,- kč spolúčast na 1 pneu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 11:22 pm    Předmět: Citovat

Tak to je dobra cena, ja letos kupoval Dunlop FastResponse 205/60/15 (na O1) za 7750Kc
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 11:41 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
já mám pro jistotu dvě sady pneu a disků a skladuji doma, čili se mi neztratí. já dával letos nové 16" lité a pneu Dunlop SP Sport 01 195/55/R16 a cena cca 1.800 kč za kus. a sedí super. Very Happy

Ty jsem chtel puvodne taky, ale bylo mi receno, ze se uz nevyrabi a ze jejich nastupce je ta fastresponse... 1940/ks a oproti 195 je ta nebe a dudy. Jeste jsem je neutrh, tak treba zitra v buchlovskych kopcich po ceste na SK... Very Happy
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

Zimní pneu jsem si už vzal a budu je mít na chalupě a o víkendu mi je vymění v místním městečku za 1/4 ceny jak v Praze.
Dunlopy jsem měl z prodeje (tuším sport 2000), ale přišlo mi, že šly velmi rychle do háje, conti drží déle a dobře, tichá výborná pneu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

Výsledek:

Bez řečí (ale tedy i beze slova omluvy) mi dali 4 nový Conti PremiumContact2 (tedy t.č jedny z nejlepších pneu, lepší než jsem měl - alespoň dle testů, pokud jim někdo z vás alespoň trochu věří). Ale zase mi je nahustili asi na 1,6 atm (což je skoro 1/2 potřebnýho pro moje auto).
Takže celkově smíšený pocity - pneu jsou sice nový, ale zase nadšený z přístupu a přiznání chyby mi chybí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com