Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měření MP Kopřivnice-Lubina

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vasman
Pozorovatel


Založen: 29.5.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:02 am    Předmět: Měření MP Kopřivnice-Lubina Citovat

Dneska dopoledne měřila MP laserem v Kopřivnici-Lubině ve směru od Frenštátu p.R. kousek za cedulí se začátkem obce. Tam je to opravdu velice nebezpečné crazy Při prvním průjezdu na mně blikaly asi 3 auta, takže jsem o tom věděl. U kasy ale měli teda plno, stály tam 4 auta a strážníků tam taky bylo dost..Pak jsem natočil krátké video o jejich měření:
http://www.youtube.com/watch?v=dMmZ_ipq3Qk
Detektor jsem bohužel u sebe neměl Sad
_________________
Valentine One 3.862 S vertikál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vasman
Pozorovatel


Založen: 29.5.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Ice napsal:
pasivní detektor by ti moc nepomohl byla by to jen náhoda kdyby ti laserem trefili čidlo.

Jj to vím, ale byl by to další test detekce laseru Wink
_________________
Valentine One 3.862 S vertikál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
pasivní detektor by ti moc nepomohl byla by to jen náhoda kdyby ti laserem trefili čidlo.


To nejí pravda! Moje V1 (na Snaila) detegovala laser v Jenči velmi spolehlivě Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
Ice napsal:
pasivní detektor by ti moc nepomohl byla by to jen náhoda kdyby ti laserem trefili čidlo.


To nejí pravda! Moje V1 (na Snaila) detegovala laser v Jenči velmi spolehlivě Mr. Green


Taky proto jsi měl doklady připravený už v okamžiku zastavení! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

Sakra sakra, kazdej potkavate radary a v Praze snad nic neni, nebo ja nevim... Uz mam abstak a musim je nahanet sam a kdyz nahodou jedu na misto mereni, uz tam nejsou... crazy crazy

PS: Ale co, snad se na me stesti usmeje
Návrat nahoru
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 9:58 pm    Předmět: Citovat

gebič,

to mi povídej. Asi přestanu detektor úplně vozit. Dnes jsem jel přes 2/3 republiky a ani píp (teda až na 2x falešňák).

Nakonec jsem málem pohořel na úsekovce před lanovým mostem. Nějak jsem už po 9 a půl hodinách za volantem Miloslava i POI ignoroval... Naštěstí (alespoň myslím) to byla první kamera úseku 60. Další kamery jsem zahlídl těsně před mostem. Snad ta druhá kamera byla až tahle. Na první jsem měl poctivých 80 (dle GPS).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:05 pm    Předmět: Citovat

Ten lanovej most je zradnej, tusim ze tam je 60 to vim 100%, ale pak tam je 40km/h, takze pokud by tam nastavili 50km/h, kazdej by se asi divil, kdybyb zacaly chodit fotky... Mr. Green Ja tam dam poctivych 50 podle tachace, tempomat a bavim se jak kazdej to tam zene a tuka si na hlavu, proc jedu tak pomalu... Pak si po usekovce vzdy odchytnu... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com