Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Valentine One firware 3.871 a vyšší

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lada hadicka
Kolemjdoucí


Založen: 14.11.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 2:33 pm    Předmět: Valentine One firware 3.871 a vyšší Citovat

Na internetu se objevily některé nové informace ohledně nových verzí Antiradarů Valentine One firmware 3.871 a vyšší. Jelikož se o mikrovlnou techniku a hlavně antiradary dlouhou dobu zajímám a nikdo zatím nic konkrétního o této nové verzi nenapsal, tak jsem se pokusil něco o těchto antiradarech zjistit.

Po dlouhém přemlouvání asistentek firmy Valentine Research jsem byl přepojen na technické oddělení, kde mi bylo řečeno pouze to, že se jedná o hardwarově i softwarově přepracovaný detektor mikrovlnného signálu a to s rozšířením frekvence v pásmu Ka 34,00 GHz na +/- 100MHz. To bylo bohužel vše, co mi technik řekl.

A tak mi to nedalo a jelikož zatím mi tuto novou verzi detektoru z místních prodejců nikdo nenabídl, tak jsem si ji objednal přímo ze států, abych mohl porovnat, zda to tak je, jak mi to bylo řečeno technikem s Valentine Research.

Po rozdělání nového detektoru čísla S/N: 0385350973 verze firmware 3.871 jsem zjistil, že jde opravdu o kompletně hardwarově přepracovaný detektor. Teplotní kompenzace vstupní Vf části je oproti starší verzi zakomponovaná přímo do základní desky s elektronikou a to přímo v hliníkovém odlitku antény.Tím se určitě zlepšilo nebo spíš úplně odstranilo případné teplotní rozlaďování detektoru a to hlavně v letních měsících, o které se na internetu v poslední době hodně psalo. Při praktických testech citlivosti na stacionární i mobilní radary s porovnání se starší verzí firmware 3.864, se posunula nová verze detektoru o jeden dílek kupředu, což v reále dělá nějakých 50-60m k dobru. Hlavně co mě potěšilo nejvíc je, že zmizely falešné poplachy v místech, kde byli normálně se starou verzí. Co se týče rozšíření pásma Ka 34GHz z +/- 40MHz na +/- 100MHz jsem zatím neměl možnost ověřit. Ale to bude další část testů, na které se chystám. Podle Valentine Research jde o nejlepší verzi antiradaru jakou kdy vyrobily: ,,you aleready have our best“ Uvidíme, co ukážou další testy a hlavně citlivostní srovnání s konkurencí.

Podle mne, ale Valentine One s těmito zásadními úpravami má před ostatními detektory a hlavním konkurentem Beltronics RX 65 Euro opět hodně navrch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Ano, prodejce Jirko, to jsi nam sdelil uz tady: http://www.antiradary.net/forum-diskuse/ . Jeste nejaky prizemni pokus, jak zvysit prodeje?
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

Tak odkrej tvar?
Návrat nahoru
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 8:05 pm    Předmět: Re: Valentine One firware 3.871 a vyšší Citovat

lada hadicka napsal:
Při praktických testech citlivosti na stacionární i mobilní radary s porovnání se starší verzí firmware 3.864, se posunula nová verze detektoru o jeden dílek kupředu, což v reále dělá nějakých 50-60m k dobru.

3.871 se mi zdála dobrá, ale musela mít nějaké mouchy, že byla tak rychle nahrazena 3.872.
U 3.872 je infra citlivost zvýšena natolik, že se z V1 stal infra detektor pohybu. Čili funkce naprosto k ho.nu. Sad

lada hadicka napsal:
Podle Valentine Research jde o nejlepší verzi antiradaru jakou kdy vyrobily: ,,you already have our best“ Uvidíme, co ukážou další testy a hlavně citlivostní srovnání s konkurencí.

Nechci ti kazit radost, ale "our best" to napíše i na 3.863. crazy

lada hadicka napsal:
Podle mne, ale Valentine One s těmito zásadními úpravami má před ostatními detektory a hlavním konkurentem Beltronics RX 65 Euro opět hodně navrch.

Ani bych neřekl. Spolehlivost detekce nebyla zatím prokázána. Jsem zvědav, jak se V1 projeví v letní sezóně 2009 u BOBa. Laughing

P.S. Tipoval bych Tě na VPE, JHO, JVA...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

A co falesny laserovy poplachy v enormnim mnozstvi, co nam k tomu reknete pane Hadicka alias Jirka?
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 12:12 am    Předmět: Citovat

Radsi se na nic neptejte a jen napiste sve poznatky, nebo se to zas rozpouta flame....
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

...pěknej pokus o PR Laughing
Ale trošku průhlednej Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš
Pozorovatel


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 7:17 pm    Předmět: BEL JE NEJ!!! Citovat

POZOR! Tento problém se vyskytl již i u poslední verze detektoru Valentine One 3.872! Nevěřte tedy lžím prodejců, kteřé tvrdí, že byl problém odstraněn.

Vzhledem k ne uplně ideálním parametrům Ka Narrow pásem tohoto detektoru, konkrétně části 34,0GHz +/- 40MHz, se často stává, že detektor Valentine One vyhlásí poplach, po pár vteřinách vyhodnotí signál radaru jako falešný a signalizaci radaru přeruší. To vše v lepším případě. Někdy radary typu Ramer s pracovní frekvencí spadající do spodní nebo vrchní části frekvenčního rozsahu (34,0GHz +/- 100MHz) nedetekuje vůbec!


Adresa: AntiRadary.NET - Robert Šatník, Na Sekyrce 1392/2, 160 00 Praha 6
Parkování před objektem zajištěno


Beltronics je nejlepší, my to všichni víme!!! crazy crazy crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

zacina mi to tu pripominat garaz v "starych znamych casoch" .. Mad
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš
Pozorovatel


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

ragamix napsal:
zacina mi to tu pripominat garaz v "starych znamych casoch" .. Mad


Jo jo, bohužel je to tak!


Naposledy upravil Luboš dne pá listopad 28, 2008 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

si nepochopil co som chcel povedat.. Rolling Eyes

...ale myslim ze uz stacilo.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

OK, dohodneme se, ze na idioty nebudeme reagovat. S idioty se nebavime.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com