Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pomáhat a chránit? Tak to ani náhodou!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 8:11 pm    Předmět: Pomáhat a chránit? Tak to ani náhodou! Citovat

Mate nekdo zkusenosti, ze by toto motto PaChu "Pomáhat a chránit" bylo nekdy naplneno? Dnes se stala manzelce neprijemna vec a to, ze ji zastavkovalo auto na varskem prutahu... proste chciplo a to zrovna v tom nejnevhodnejsim miste... ze dvouproudovky se silnice zuzuje do protismeru a presne v tomhle omezeni proste auto zastavkovalo Sad
Okamzite zavolala a ja jsem vyrazil na pomoc, ale 15min mi trvalo nez jsem tam dojel. Auta obtizne odstavene auto objizdeli a nekteri kreteni si neodpustili i sprostejsi upozorneni, ze tam stoji pekne na ho... ale co chudak sama zenska tam mela asi delat?
Ale chtel jsem se dobrat k tomu, ze kdyz uz nepomuzou obycejni ridici (ty rvouci hovada vubec neberu v uvahu), tak by mohli aspon drazi policiste kdyz uz to maji hezky napsano na vsech autech. Za tu dobu co cekala na me, tak projeli tri hlidky a ani jedna nepribrzdila... stacilo auto proste jen odtlacit nejakych 100 az 150 metru kde se pruhy zase rozsirujou... je to rovina, takze stacilo tlacit jen v jednom, ale co prece nebudou nikomu pomahat.
Proste ty magori delali jako ze ji tam, tu nestastnou zenskou v tom nebezpecnym useku kde kolem ni jezdi na centimetry auta a kamiony, proste vubec nevidej.

Panove prislusnici... timto verejne nedekuji, protoze jste udelali totalni HOVNO pro pomoc a ochranu.
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

Typický. Ale jednou jsem je viděl opravdu pomáhat. Chlápkovi odlítla poklice, oni ji sebrali, dojeli ho, odstavili, předali poklici a popřáli šastnou cestu. Dodnes jsem to nerozdejchal.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

Mě jednou pomohli. Světlá výjimka... Wink
Před mnoha lety... Stál jsem v KV na I.P.Pavlova na blinkrech, zaběhl jsem pro zboží do tehdejší PC prodejny... Po návratu auto už nenastartovalo. Baterie KO. Naštěstí jeli kolem policajti (tehdy ještě bez PaCH). Zastavil jsem si je a požádal o přístup k jejich baterce. Kabeli jsem měl a tak vše proběhlo OK...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com