Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Teplárenská v Malešicích

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
simima
Návštěvník


Založen: 21.9.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 10:32 pm    Předmět: Auta jedoucí těsně za sebou Citovat

Zdravím. Nevím kam tento dotaz zařadit tak ho dávám sem. Dnes jsme s kamarádem chtěli otestovat jeho nové auto a vybrali jsme si k tomu ulici Teplárenská v Malešicích, kde dle jeho slov neviděl PČR už dva roky tak že to můžeme trochu rozjet. Jel tedy první a já těsně za ním, rozjeli jsme se asi na 95 km/h a na konci Teplárenské na nás čekalo překvapení ve formě policisty u červené Octavie s ,,trojnožkou´´. Já bych rád věděl jaká je pravděpodobnost, když jsem byl cca 5 metrů za jeho autem, že mně budou mít taky zaznamenaného. Je možné že by ten radar zaznamenal tak rychle dvě auta jedoucí hned za sebou ? Říkat mi že jsme udělali kravinu mi nemusíte, to jsme již pochopili sami a pomalu se začínáme loučit s řidičáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 11:15 pm    Předmět: Citovat

offtopic

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 10:28 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 11:18 pm    Předmět: Citovat

Nechapu, proc jste si nezkusili prazsky okruh? Tam se neni ceho bat... Jinak chytli vas na miste? Pokud ano, myslim, ze papiry pujdou do cistirny minimalne na 6 mesicu... Mr. Green
Návrat nahoru
simima
Návštěvník


Založen: 21.9.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 1:28 am    Předmět: Citovat

Právě že na místě nás nechytili, takže teď můžeme jen očekávat co přijde poštou. Osoba blízká je asi v tomto případě nepoužitelná když nás vyblejskli pěkně zepředu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 7:04 am    Předmět: Citovat

V Teplárenský stojí často s laserem (vysoká trojnožka) a vybírají si to hned namístě. Takže pokud nezastavili, tak pravděpodobně nepřijde asi nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
simima
Návštěvník


Založen: 21.9.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 7:52 am    Předmět: Citovat

No je třeba možné že by u trojnožky policajt stál ale už neměřil? Protože jsme se tam po pěti minutách jeli podívat a oni už měli radar v autě a odjížděli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

simima napsal:
No je třeba možné že by u trojnožky policajt stál ale už neměřil? Protože jsme se tam po pěti minutách jeli podívat a oni už měli radar v autě a odjížděli.

No vidíš a je po problému. Naštěstí to balili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
simima
Návštěvník


Založen: 21.9.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 10:24 am    Předmět: Citovat

No tak to by bylo super kdyby to prošlo, jezdit potřebuju docela nutně a kdyby mně sebrali řidičák kvůli tomu že jsem po takový době ježděnění bez přestupků jednou porušil rychlost, to by mně docela mrzelo. No a jestli si mně předvolaj tak to asi slibama že budu už jezdit podle pravidel nezachránim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 12:05 pm    Předmět: Citovat

offtopic

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 10:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KlokanXM
Člen klubu


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 11:21 pm    Předmět: červená oktávka Citovat

No mně stavěli než si nádobíčko vyndali z kufru a pouze se jim nezdály světla. Ale že stávkujou tak že prej tentokrát nic.

Tak sem nediskutoval a pokračoval ....
_________________
Bel 965CZ (Service required - SelfCal 4 ---- čest jeho památce, bojoval statečně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 7:19 pm    Předmět: Citovat

simima napsal:
Právě že na místě nás nechytili, takže teď můžeme jen očekávat co přijde poštou. Osoba blízká je asi v tomto případě nepoužitelná když nás vyblejskli pěkně zepředu.


A co antiradar? Pipal, nepipal?
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 8:52 pm    Předmět: Citovat

Když neproběhlo zastavení na místě, tak nepřijde nic...při měření s Ramerem se tento způsob nevýběru na místě nepoužívá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com