Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PČR s rychlých vozech...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 10:45 pm    Předmět: Citovat

Mi se jednou stalo, ze jsem na 4pruhove silnici kde je 90 u Belotina, dojel policejniho Passata z dalnicniho oddeleni Olomouc. Jel rychlosti asi 110-120. Po rozpoznani o jake auto jde jsem prerusil predjizdeni a za neho se zaradil. On zpomalil na predepsanou rychlost a cekal ze ho predjedu. Po paru vterinach zjistili, ze ze me nic nebude tak na to slapli a jeli az 190, jel jsem v bezpecne vzdalenosti za nima zvedavy a cekal co bude. Dojeli si nejake rychlejsi auto, ktere zmerili a u sjezdu na Starojickou lhotu a Palacov zastavili.
Byl vecer okolo 21 hod a prselo.

No bud dostali vysilackou echo nebo jsem je ja vyprovokoval nebo se sami pro tuto akci rozhodli. Kazdopadne je to od nich prasarna nejvetsiho kalibru a doufam, ze me takhle nikdy nezmeri, protoze vecer sledovat zda auto, ktere me zrovna dojelo nejsou oni fakt nebudu. Evil or Very Mad

Pak jsem jel za Passatem z Olomouce az do Vyskova, jeli 130-150. Auto ktere pred nima jelo 130 na 90 za Olomouci kolem toho prvniho sjezdu nechali bez povsimnuti.

Jinak vsechny ostatni me konfrontace s Passatem byli klasicke, tzn. ze jeli podle predpisu, mnohdy lehce kolem 100 a cekali co se bude dit a vozy predjizdejic je do 150 nechavali tak...
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:26 pm    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 9:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Céda
Člen klubu


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

Já osobně bych si tipoval na ramery. Pohodlnější sedět na výjezdu z benzínky či za piliřem dálničního mostu a měřit. Sedíš, nežere to benzín a bereš co chceš. V případě potřeby dojedeš. Případný pasiv se hodit muže při jízdě ve vláčku.
Na dálnici vybrejlit A8L už je celkem voříšek.. Ve městě si jí člověk tak nějak všimne. Přeci jen ty auta mají nějakou zvláštní auru..

//ale není tu ještě ta možnost že to vyšumí a zustanou u OS?
_________________
Čest a síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 8:20 am    Předmět: Citovat

nějaké starší video s propagací statečných hochů v R36
http://www.youtube.com/watch?v=64HpHKhUJXY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
davidt
Člen klubu


Založen: 12.1.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 8:35 am    Předmět: Citovat

delete

Naposledy upravil davidt dne st leden 04, 2012 3:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 7:57 pm    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 6:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 10:21 pm    Předmět: Citovat

tady jsou foto a video

http://praha.idnes.cz/u-kralup-boural-policejni-passat-prorazil-svodidla-do-protismeru-1cm-/praha-zpravy.aspx?c=A110622_205534_praha-zpravy_wlk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 10:30 pm    Předmět: Citovat

no zrusit Passata ve 4x4, to chce uz radnou davku debility... Nebo naprostej neumetel to musel ridit... Mr. Green
Návrat nahoru
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 10:54 pm    Předmět: Citovat

ono to zas až tak easy nebude, právě že 4x4 může bejt pro pána příslušníka problém, na službu dorazí předohrabem (felicie) a pak to s 300ps valí na dálnici, no a když klouzne jen přední náprava dá se to ustát, ale když mu klouzne předek i zadek tak to dopadne takhle. Jak nám to řikali na polygonu když ESP nepochopí řidiče neni rady ani pomoci!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 11:03 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
no zrusit Passata ve 4x4, to chce uz radnou davku debility... Nebo naprostej neumetel to musel ridit... Mr. Green

Na suchu jo, na vodě zrušíš cokoli, stačí jen mít dostatečnou rychlost Smile Ale to je vlastně ta dávka debility Smile

edit: Až teď jsem si všiml, že přeletěl svodila do protisměru a tam to zapích.. no hustý. Tipuju tak 230, že na tý vodě fičel. Kdyby to udělal kdokoli jinej, ulynčovali by ho na místě, co kdyby tam jely děti ve fabii, passaty a vrtulník na něj, ale takhle? Prostě obyčejná nehoda, nic se nestalo, nějaký škrábanec...
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 11:20 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
gebič napsal:
no zrusit Passata ve 4x4, to chce uz radnou davku debility... Nebo naprostej neumetel to musel ridit... Mr. Green

Na suchu jo, na vodě zrušíš cokoli, stačí jen mít dostatečnou rychlost Smile Ale to je vlastně ta dávka debility Smile

edit: Až teď jsem si všiml, že přeletěl svodila do protisměru a tam to zapích.. no hustý. Tipuju tak 230, že na tý vodě fičel. Kdyby to udělal kdokoli jinej, ulynčovali by ho na místě, co kdyby tam jely děti ve fabii, passaty a vrtulník na něj, ale takhle? Prostě obyčejná nehoda, nic se nestalo, nějaký škrábanec...


Jo uhel pohledu je uhel pohledu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bpavel
Pozorovatel


Založen: 5.10.2007
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 6:07 am    Předmět: Citovat

Navíc jak je u nás normální, když prší tak většina řidičů zpomalí. Tedy pohádku o dojíždění piráta si můžeme také škrtnout. A zbude nám tu pirátská jízda policejního vozu. Very Happy

Jsem pro exemplární potrestání řidiče. Doživotní zákaz řízení minimálně !
A povolení řídit maximálně autíčko na autodráze.
_________________
STI-R a LI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Céda
Člen klubu


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 2:38 pm    Předmět: Citovat

Black hawk down.. we got a black hawk down!
_________________
Čest a síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 3:07 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
v diskuzi pod http://praha.idnes.cz/u-kralup-boural-policejni-passat-prorazil-svodidla-do-protismeru-1cm-/praha-zpravy.aspx?c=A110622_205534_praha-zpravy_wlk


je popsáno jak to bylo. honili piráta v OCT2 combi. kaluž velká v zatáčce a ... výsledek je vidět.

voda je hnus kor v zatáčce a šíroké gumy k tomu.

ještě že nikoho nezabili. jen ty plechy.


Možná že i honili , ale ne auto ale v autě .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 9:48 pm    Předmět: Citovat

Dneska mne kolegové ukecali, abych se pokusil získat video z vozidla... Tak to jdu zkusit Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Další
Strana 31 z 37

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com