Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Gesig

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

Moc pekny... Ja ne a ne na ne narazit... crazy crazy Ale nebudu se rouhat, kdyz jsem na ne narazil minule, byl to hnusny Gesig a to jsem byl rad, ze chytanuli nekoho jineho... Mr. Green
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 8:59 am    Předmět: Citovat

Jo Gesig je mrcha, na Octavky za mnou si dávám pozor i když jim to jezdí mizerně, tak je to přece jenom nenápadné měření.
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

No záleží na situaci, ale někdy to sešlápnu, ono jim člověk na 100m o 50m ujede Smile Smile
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

Musí ustálit rychlost na několik sekund aby měření bylo obhajitelné, měřit mohou podle mě klidně i na 30-100m, ovšem když to sešlápneš tak nemají ustálenou rychlost a tedy měření je neplatné. Ovšem na druhou stranu mají záznam o tvé jízdě, což je pak taky ve správním řízení použitelné. prostě ideální je jim ujet a nebo zabrzdit a doufat, že je někdo zezadu napálí Smile Oni jsou taky pěkný hajzlíci, už mi známej říkal, že se mu lepili na kufr a tlačili ho před sebou dokud nepřekročil rychlost a pak ho zastavili se širokým úsměvem na tváři.

Více info : http://www.antiradar.com/radary/main.php3?text=gesig.htm&sel_id=6
Návrat nahoru
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Josef napsal:
Oni jsou taky pěkný hajzlíci, už mi známej říkal, že se mu lepili na kufr a tlačili ho před sebou dokud nepřekročil rychlost a pak ho zastavili se širokým úsměvem na tváři.

Mno závodit s podezřelým vozidle se nevyplácí Laughing Pokud by se mi lepil na kufr, tak bych je probliknul brzdofkama a pokud by to nepomohlo, tak zastavil a šel jim něco hezkého sdělit... Urážka veřejného činitele není trestňák a za to pobavení u přestupkové komise by mi to stálo! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
Josef napsal:
Oni jsou taky pěkný hajzlíci, už mi známej říkal, že se mu lepili na kufr a tlačili ho před sebou dokud nepřekročil rychlost a pak ho zastavili se širokým úsměvem na tváři.

Mno závodit s podezřelým vozidlem se nevyplácí Laughing Pokud by se mi lepil na kufr, tak bych je probliknul brzdofkama a pokud by to nepomohlo, tak zastavil a šel jim něco hezkého sdělit... Urážka veřejného činitele není trestňák a za to pobavení u přestupkové komise by mi to stálo! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:24 am    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:

Mno závodit s podezřelým vozidle se nevyplácí Laughing


to je pravda, ale se mnou by závodili asi tak 2 sekundy a pak by jenom smutně koukali z velké dálky na můj kufr Mr. Green
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

Kdyz by jsi chytil STI, podle me by jsi moc sanci nemel... Mr. Green Mr. Green Ale na ty jejich Octavky to urcite... Jinak kdyz jsem videl tu jednu octavku na hradecky dalnici, tak to byla 1,8T a jela taky super...
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Tak ST220 nevím pokud je to ta verze 166kW tak to je nic moc, Octávka 1.8 je slabota, končí někde na 210km/h a to tam dávám šestku Smile
Návrat nahoru
cernohorsky.martin
Pozorovatel


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Kdyz by jsi chytil STI, podle me by jsi moc sanci nemel... Mr. Green Mr. Green Ale na ty jejich Octavky to urcite... Jinak kdyz jsem videl tu jednu octavku na hradecky dalnici, tak to byla 1,8T a jela taky super...


Nevis jakou mela barvu a RZ? Na D11 jsem docela casto, tak bych se nerad nechal nachytat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

Bud 1H4 4144, nebo 1H4 4441, co jsem uz psal asi pred trema mesicema
Návrat nahoru
parik
Nováček


Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 8:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, je nekde na netu specifikace gesigu, jak dlouho musi merit a zda vzdalenost musi byt vzdy vetsi na konci mereni? dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
parik
Nováček


Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

polsat ma minimalne 100m, gesis snad 5s.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 3:58 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zase slyšel, že Gesig musí nahrávat minimálně 6 sekund.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com