Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stinger DSI Computer
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Stinger
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 8:16 am    Předmět: Citovat

neviem ktora to je ulica lebo patockova vobec na webe neni ale asi to bude toto: http://kamery.praha.eu/SemaforDetail.jsp?id=753457

zaciatok a koniec su o kusok posunute (aspon sa to na dialku tak zda) ale zas nie tak ze ako zaciatok je oznacene miesto kde konci.. ale opravime (ak je to teda vobec toto miesto)


verzia ktore mala fp sa skutocne do predaja nedostala. to ale neznamena ze ta ktora bola v predaji nema vobec ziadne. obcas sa nejaky vyskystnut moze to je normalne u kazdeho detektoru. kedze sa stale na niecom pracuje boli priebezne nejake vylepsenia takze tazko hadat ktoru mas ty.. cislo fw sice viem ale interne nastavenie (cize ta najpodstatnejsia vec) sa v desktope vycitat neda
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 9:28 am    Předmět: Citovat

normicek napsal:
Ta Vase databaze pane vyhradni, je nezlobte se na me, opravdu spatne udelana. Dnes, behem druhe jizdy Prahou dalsi fatalni chyba. Rikam si, kdyz tak tajite tak vadnou databazi, jestli vas mam na ty chyby vubec upozornovat.

Jak male deti, ktere maji radost z kazde nalezene chyby ..

btw. Pokud uz se s takovou pompou hlasi nejaka chyba, obvykle se uvadi i cislo verze v jake se vyskytuje. Jedna se o verzi CZ2011v1 nebo jinou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 9:41 am    Předmět: Citovat

Jedna se o verzi CS2012v6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 9:46 am    Předmět: Citovat

otazka je teda ci je tam az taka chyba alebo je proste len cela usekovka o maly kusok posunuta. ked nieco najdes daj vediet a v dalsej verzii to tiez opravime.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 9:50 am    Předmět: Citovat

Napsal jsem to uplne presne. Tam kde ve skutecnosti usekovka konci, tam dle stingeru zacina. Chcete video?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 9:53 am    Předmět: Citovat

video nepomoze. je to teda to miesto co som pisal ja? lebo tam ako som pisal zaciatok a koniec na 100% nesedi (ak ked neviem jak presne je to na google) ale zas 200m rozdiel tam tiez neni. jedine teda zeby usekovku medzicasom posunuli a na webe to nezmenili
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 9:55 am    Předmět: Citovat

x2005 napsal:
No nevím, teď jsem měl týden možnost jezdit s Stinger DSI z oficiální české distribuce a mám ten FP taky.
Stačí poslat přesné místo poplachu a ověřím to. Pokud mi pošlete S/N displeje, ověřím i to, jestli se opravdu jednalo o přístroj z české distribuce.

normicek napsal:
Me hlaseni na prujezdy na cervenou vubec nevadi. Kdyby jste byl co k cemu, date volne ke stazeni databazi a aktivni uzivatele vam to snadno vyladi a ne bejt tajemnej jak hrad v karpatech. Takhle je ta databaze v Praze k nicemu. K nicemu.....
Vám nevadí, někomu zase vadí, to je věc názoru a osobních preferencí. Databáze je pro uživatele dostupna a je zdarma, dokonce i Vy jste dostal nabídku na její bezplatnou aktualizaci na nejnovější verzi, byť máte Stinger zakoupený v cizině.
Blbec ale nejsem, abych ji volně vyvěsil na Internet a Robert ji mohl nahrávat do svých dumpingových Stingerů, kterými chce zničit trh se Stingery stejně, jak to udělal u Valentine ONE a Laser Interceptor.

normicek napsal:
Jak vy můžete vědět jakou mám verzi?
Jelikož jste kolega řidiče Boba aka Eversobera, který nedávno také "testoval" DSI Computer (čti měl jej za úkol co nejvíce zkritizovat ), nyní jej již nemá a Váš DSI Computer hlásí stejné falešné poplachy, které hlásil ten jeho a které ostatní DSI z české distribuce nehlásí, tak je to logický závěr.

normicek napsal:
Dnes, behem druhe jizdy Prahou dalsi chyba.Usekove mereni patockova smer vypich, podle stingru zacina tam kde ve skutecnosti konci a konci na zacatku tramvajoveho ostruvku asi o 500 metru dale....
Stačí chybu popsat a napsat číslo DB u které se projevila a po ověření bude v následující verzi opravena.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

Tak mam dalsi featuru Stingeru DSI, kterou zrejme nikdo nechtel. Spotlist alarm 0kmh neboli redlight camera pod hranici speedsenese - muted. Takze kdZ ma nekdo nastaveno sps treba na 50 tak o kamere na cervenou se proste nedozvi.

Navic ta vase databaze je strasne derava, mam dalsi dve veci ktere vam tam uplne chybi a jedna je nepresna a to jsem dnes po Praze jeste moc nejezdil. Ale nebudu vam tu uz vice psat, protoze vse strasne tajite, tak proc bych se podilel na oprave databaze kterou stejne nedate volne ke stazeni. Ale tajit takovej paskvil... Byt zakaznik stingeru treba z Plzne tak po par kilometrech po Praze jsem bez papiru....

Ptam jezdil vubec nekdo pro kontrolu s tou databazi po Praze? Nebo jste to jen okopcili z webu?!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat

redlight je vec nazoru. vsetko ma svoje + aj -. je mozne ze to v buducnosti urobime inak

nemusis pisat je to tvoja vec. databaza volne na webe zatial z pochopitelnych dovodov nebude. to ale neznamena ze ju tajime ved si ju dostal aj ty.. a dostane aj kazdy normalny clovek ktory sa nebude snazit o nejake podrazy
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:30 am    Předmět: Citovat

normicek napsal:
Tak mam dalsi featuru Stingeru DSI, kterou zrejme nikdo nechtel. Spotlist alarm 0kmh neboli redlight camera pod hranici speedsenese - muted. Takze kdZ ma nekdo nastaveno sps treba na 50 tak o kamere na cervenou se proste nedozvi.

Normíčku, normíčku, ty jsi nedával pozor a celé jsi to nepochopil. Jelikož RedLightCamera v podání Stingeru je Spot s limitem 0kmh, tak prostě bude vždy pod limitem SpeedSense, pokud ho používáš. Tohle není chyba, ale vlastnost. Nebo si před kamerou na červenou vždycky vypni SpeedSense. Popravdě to vypadá, že u Stingeru nějak zapomněli na "kameru na červenou" při návrhu databáze. No ale co, to přece nevadí, aspoň nebude tolik otravných hlášek.

normicek napsal:
Navic ta vase databaze je strasne derava, mam dalsi dve veci ktere vam tam uplne chybi a jedna je nepresna a to jsem dnes po Praze jeste moc nejezdil. Ale nebudu vam tu uz vice psat, protoze vse strasne tajite, tak proc bych se podilel na oprave databaze kterou stejne nedate volne ke stazeni. Ale tajit takovej paskvil... Byt zakaznik stingeru treba z Plzne tak po par kilometrech po Praze jsem bez papiru....

Ptam jezdil vubec nekdo pro kontrolu s tou databazi po Praze? Nebo jste to jen okopcili z webu?!!!

Pravděpodobně narážíš na některé chybějící spojené úsekovky. Opět se nejedná o chybu, ale je to eliminace otravných hlášení, jak uvedl výhradní zástupce pro ČR včera. Jen si představ, jak je otravné, když jezdíš třeba s tím strasným Protectorem, který ti zahlásí konec úseku + dosaženou průměrnou rychlost a hned zase začátek dalšího úseku. Je to strasně obtěžující. Takhle se u DSI dozvíš "Spec Ends" a máš ticho a klid. Takhle ej to totiž správně. Exclamation
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 1:56 pm    Předmět: Citovat

Tak vám teda řeknu že jsem z toho jelen. Tak buď databázi úplně bez kamer na červenou nebo všechny. K Barrandovu nahoru ani jedna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 5:12 pm    Předmět: Citovat

Takže jsem před chvilkou 3x projel Mírového hnutí sem a tam a samozřejmě, žádný falešný poplach. Myslím, že pokud někdo nenapíše přesné údaje, kde měl poplach a hlavně, co za verzi Stingeru má a odkud, tak se k relevantnímu srovnání těžko dobereme. x2005 ani normickovi jsem žádný Stinger neprodával, takže těžko mohu odpovídat za něco, co neprošlo přes oficiální CZ distribuci a neměl jsem možnost to otestovat.

Je rovněž zajímavé, že se zatím na Stinger nestěžoval žádný z mých zákazníků, ale pořád jej kritizuji lidé, kteří mají blízko k prodejci konkurenčních značek. To bude asi těžko náhoda, co? Tím spíše, že normicek byl 100% spokojen s Protectorem http://www.antiradar-protector.cz/reference/ a najednou má v autě nějaký Stinger, který mohutně kritizuje, byť nepochází z CZ distribuce. Takže příště žádná nabídka CZ/SK databáze a žádné vysvětlování, ale striktní doporučení obrátit se na prodejce, kde svůj Stinger zakoupil.

Mimochodem, v ČR se standardně Stinger distribuuje s databázi bez kamer na červenou a případný zájemce o databázi s kamerami je upozorněn na její případnou neúplnost.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

Nevim proc vyhrozujete, mel byste byt rad, ze vam pomaham s databazi. Na autoforu jste rikal jak mate super databazi a ejhle. Stinger ktery je u me v aute je pres vaseho distributora od Vas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 8:37 pm    Předmět: Citovat

Pokud chcete pomáhat, tak pomáhejte, ale konkrétně, a ne prázdným kritizováním, že je vše blbě, ale konkrétní informace již nenapíšete.

Ohledně databáze jsem psal, že preferuji verzi bez kamer, jelikož je jich po Praze na můj vkus příliš moc a zákazníci mi zatím dávají za pravdu. Pokud se ukáže a 100% potvrdí, že průjezd na červenou dokumentuje jenom nějaké snesitelné množství a ostatní jsou prokazatelně neškodné, tak není problém doladit databázi s kamerami, vyházet z ní nadbytečné kamery a doplnit chybějící kamery na červenou.

Žádný Stinger jsem Vám neprodal a nemám ani informace o tom, že by nějaké DSI bylo určeno pro někoho, koho neznám. Zas tolik se jich zatím neprodalo a já mám paměť velice dobrou, takže všechny kupce DSI si pamatují. Pokud jste koupil Stinger na Slovensku nebo určený pro Slovensko, tak ani ten nemusí být stejný, jako současné verze pro ČR. Na Slovensku se v tom tak lidi nevrtají a spousta problémů typických pro Prahu je tam neaktuálních a nepodstatných, např. občasné FP na některé informační cedule a pod., takže ani výběr vhodného HW naladění nemusí být tak pečlivý.

Kdyby jste počkal pár týdnů a koupil si teď DSI Computer přímo u mě, tak byste měl jak nejnovější verzi s novou inovovanou anténou, tak i aktuální databázi a další informace k jeho provozu z první ruky a nemusel byste je shánět různě po fórech a jiných zdrojích.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Céda
Člen klubu


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

rob3rt napsal:
AntiRadary.cz napsal:
Pár příkladů (stačí zadat na maps.google.cz a podívat se přes Google Street):
50.048701,14.543201

Jak by, podle Vás, mohl na této křižovatce vzniknout důkaz o jízdě na červenou? (jestli v současnosti natočení kamer odpovídá stavu na StreetView) Very Happy

Nic se tam nezměnilo. Jezdím tam relativně často a na červenou to vážně nesmíná. Ne že bych to zkoušel Mr. Green
_________________
Čest a síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Stinger Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com