Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vypnuti parkovaci funkce G8

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Laserové detektory, jammery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mph2
Nováček


Založen: 17.12.2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 1:33 pm    Předmět: Vypnuti parkovaci funkce G8 Citovat

Poradil by mi nekdo jak vypnout parkovaci funkci u G8? Nastavil jsem vzdalenost detekce na nejkratsi, ale stale to pipa od 80cm. Kdyby to pipalo v ruzne intenzite tak super, ale ono to proste pro jakoukoliv vzdalenost od 0 do 80cm pipa stejne, tak to chci vypnout.

Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 5:33 pm    Předmět: Citovat

Vypnuti zvuku u parkovaci senzoru - drzet programovaci tlacitko po dobu 18 bliknuti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mph2
Nováček


Založen: 17.12.2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 6:44 pm    Předmět: Citovat

Super, opravdu to funguje! A pritom tato funkce (vypnuti zvuku = 18 sec) v manualu od AL G8 neni funbec popsana, az u G9. Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 6:49 pm    Předmět: Citovat

Nastaveni parkovacího senzoru: 3 bliknutí - přepíná se v cyklu standardní (1 tón)/krátký (2 tóny)/dlouhý (3 tóny)/ extra dlouhý (4 tóny) mód.

MUTE parkovacího senzoru: 18 bliknutí
Deaktivace parkovacího senzoru: 25 bliknutí
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mph2
Nováček


Založen: 17.12.2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

Muzu jeste 1 dotaz? Mel by G8 byt napojen primo na baterku nebo staci klickovy plus? G9 pise v manualu klickovy plus, G8 pise v manualu ze na baterku.

Mam to ted na baterku, ale jede to nonstop a mam strach aby mi ji to nevyzralo. Prece jenom pokud to zere 300mA, tak to je 7Ah za den a za tyden je baterka prazdna pokud bych to nevypinal.

Rad bych to nechal predelat na klickovej plus, ale nevim jestli mi to pak pri kazdym vypnuti klicku nesmaze nastaveni?

Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 10:50 pm    Předmět: Citovat

mph2 napsal:
Muzu jeste 1 dotaz? Mel by G8 byt napojen primo na baterku nebo staci klickovy plus? G9 pise v manualu klickovy plus, G8 pise v manualu ze na baterku.

Mam to ted na baterku, ale jede to nonstop a mam strach aby mi ji to nevyzralo. Prece jenom pokud to zere 300mA, tak to je 7Ah za den a za tyden je baterka prazdna pokud bych to nevypinal.

Rad bych to nechal predelat na klickovej plus, ale nevim jestli mi to pak pri kazdym vypnuti klicku nesmaze nastaveni?

Diky

Rozhodně doporučuji zapojit na zapalování (klíčkovej plus). Odběr je na trvalé napájení příliš vysoký. Nastavení se nesmaže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Laserové detektory, jammery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com