Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PČR a "měření" vypnutým radarem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ja.ja
Nováček


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 5:29 pm    Předmět: PČR a "měření" vypnutým radarem Citovat

Za poslední měsíc až dva se mi několikrát stalo, že PČR měřila, prostě auto s radarem a o kus dál kasa, případně zašité auto a občas hurá za někým. Ale detekce nikde. Jinak V1 běhá bez problémů. Jezdím hlavně po ZČ. Stává se Vám toto i jinde po republice? Co to na nás policie zkouší? Nebo honí nerozsvícená světla a telefonování atd? Zatím mi osobně ješte nezastavili i když jsem jel kolem radaru (vypnutého) o dost víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

ja minule idem v ba po obchvate tak cca 110.. predomnou tmavy passat + tmave skla. detekcia ziadna ale vzdy ked idem okolo podozrivych aut pozeram ci maju vnutri kameru a tentokrat tam bola. v tom "soku" Very Happy som uz ani nebrzdil ale mal to nastastie naozaj vypnute.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 11:58 pm    Předmět: Citovat

Tak ja si to dnes ficel 200+ po D11 a videl jsem, jak z benzinky vyjizdi oktavka PČR. Rikam si, ze jsem jim urcite ukradenej a ze se na me vys*rou a nechaj me projet. Uz najizdeli do pripojovaciho pruhu, kdyz jsem se kolem nich prohnal 215. Jenze chyba lavky. Nejspis nemerili, ale kdyz si me vsimli a asi poznali, ze jsem nejel 130, pustili majak a hura za mnou. Jenze v tu chvili uz jsem byl skoro 400m pred nimi. Zaslapl jsem to, zpomalil na 130 a cekal, az me dojedou, abych se jim priznal, ze jsem jel celou cestu 130km/h. Houkali za mnou asi 7vterin, pak majak vypli a sjeli z dalnice.... Zbytek cesty klid..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
takže nechali projet bez povšimnutí a bez postihu a zastvení pěkný.

Bez povsimnuti ne, bez postihu a zastaveni ano. Oni by me asi zastavit a postihnout chteli, ale vzdali to, nez by to rozjeli na tech 200, uplynula by dlouha doba a vic jim tak oktavka s majakem stejne nejede..
No mel jsem stesti, co si budem povidat. Kdyby to bylo Mondeo ST200, bylo by to horsi:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com