Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Test Čimická v. 3.861 versus v. 3.856
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 10:54 pm    Předmět: Citovat

Prichytit samolepicim suchym zipem primo na sloupek! Nikde neni psano, ze to musi byt striktne vertikalne nebo horizontalne, pokud na je to s mirnym naklonem, tak to bude mit minimalni vliv na funkcnost, ale bude to maximalne jednoduche, ucinne a dobre maskovatelne. A navic bude schovany i napajeci kabel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 8:32 am    Předmět: Test Čimická v. 3.861 versus v. 3.856 Citovat

Přichycení suchým zipem budu zkoušet, suchý zip už mám. Zatím se mi nezdá tvar sloupku, protože je to dost zakřivené. Další otázka je montហa demontហ(aby suchý zip nebyl dlouhodobě pevnější než lepidlo, které ho drží). Další otázka je, zda lepení na textilii nenechá stopu.

Nebo to myslíte přímo na palubku? Na spodní vodorovné ploše AR?

Shrnutí: detekce je super, problém je montáž.

Zatím to řeším tak, že když jezdím sám, jezdín na "Antiradary Bel", mám AR skřípnutý kolmo v opěrce spolujezdce, drží tam pevně a není problém s umístěním napájecí šňůry.

Nemá někdo tip na nějaký držák?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 8:49 am    Předmět: Re: Test Čimická v. 3.861 versus v. 3.856 Citovat

marsal napsal:
Nemá někdo tip na nějaký držák?


ja pouzivam dicota keeper.. sice na 965 a horizontalne ale da sa otacat vsetkymi smermi takze ja by som to skusil. v baleni je drziak, prisavka s krkom a este nejaka sranda na prichytenie na palubnu dosku. najlepsie je to asi pricucnut na sklo. neni to mozno najelegantnejsie riesenie ale ucel splni a drzi to celkom pevne.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 9:45 am    Předmět: Test Čimická v. 3.861 versus v. 3.856 Citovat

Dnes jsem testoval V1 na Čimické, umístění vertikálně nalevo u sloupku řidiče (přilepený suchým zipem). Měřil jsme několik průjezdů a vzdálenost jsem odečítal přesně z navigace (kolik metrů zbývá k stacionáru).

Výsledem mne příjemně překvapil: 240 metrů proti směru jízdy a 420 metrů po směru jízdy !!

Otázkou stejně je, kolik metrů od stacionáru začíná radar měřit (neboli, kolik metrů mám na zpomalení vozu).

Jinak doufám, že suchý zip (hlavně lepidlo, kterým je připevněn) vydrží používání.

Zatím jasně nejlepší výsledek z různých pokusů, jak detektor umístit (ještě lepší než opěrka nebo clona vertikálně, o horizontálním umístění se nebavím).

Jinak mám občas falešný laser alert od zařízení, které umožňují přednostní jízdu autobusů na Čimické a na Proseku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 10:07 am    Předmět: Citovat

Radary měří na vzdálenost cca 20-30 metrů takže času na dobrzdění je hodně. V1 občas detekuje laser alert od zařízení jak říkᚠi na jiných místech (např. u nájezdu na Barrandovský most).
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

Maximální vzdálenost měřeného objektu: 60 m (4 jízdní pruhy)
http://www.rametchm.cz/index.php?typ=RMA&showid=13&fla=1
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vpe
Pozorovatel


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

jedna vzdálenost je od radarové hlavy k předmětu měření a pak jsou ještě další vzdálenosti...

Mmj. viděl někdy někdo, že by s tím měřili 4 pruhy dálnice všechny najednou, jde to v reálu, stíhá to?

Kdyby si chtěl někdo hrát, tak mám jeden Laser tester navíc (aktivuje Laser poplach).
_________________
TyTN + vag CAN a OBD2 CAN diagnostika, TomTom 6, MyGuide 2006, GPS Nokia LD-3W

www.antiradary.biz velkoobchodní prodej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 8:35 am    Předmět: Citovat

Ice: Tak to ja mam jenom jeden Confused . ProLaser II! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com