Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Laser za Žatcem směr Praha

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 4:39 pm    Předmět: Laser za Žatcem směr Praha Citovat

Tak dnes se mi OPĚT potvrdilo, že při měření jde opravdu o to jak nachytat co nejvíce řidičů. Samozřejmě dlouhá rovinka za žatcem která svádí trošku přišlápnout plyn, ale opravdu hezká a rozhodně ne nebezpečná silnice....jedu si to takhle za Superbem kterej to uhání 120km/h....žádná rychlá a zběsilá jízda... když se blíží křižovatka, tak zpomalíme pod 90 pak zase rovinka, tak zase cca 110-120km/h a nejdnou LASER ALERT....stáhl jsem to na 80, ale Superb uhání dál a já během 200m projel kolem černé Fabie zaparkované čumákem do pole a na zadní sedačce seděl trouba co měl stažený okýnko a hrál si s laserovou pistolkou. No asi jsem měl štěstí, že jsem byl v zákrytu a paprsek prošel skrze Superba až k mojemu detektoru. No musím prozradit, že se takhle v poslední době docela rád chytám do háku za auta který jedou takovou pohodovou svižnou jízdu... vyplatí se to věřte mi!!!
Akorát by mě zajímalo zda to byla spádová oblast ještě pro Žatec a tamní MP má novou hračku, nebo zda se už činí PČR.
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 9:01 am    Předmět: Citovat

Byla tam i kasa nebo jenom laser?

A s čím měřil?

PL3/PL-DOK1 http://www.lavet.cz/xindex.php?rub=2&sub=2
nebo
LTI&MicroCam http://www.lasertech.com/Speed_Enforcement/Speed/PhotoEvedance/MicroDigi-Cam.htm
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 9:11 am    Předmět: Re: Laser za Žatcem směr Praha Citovat

LUB napsal:
No musím prozradit, že se takhle v poslední době docela rád chytám do háku za auta který jedou takovou pohodovou svižnou jízdu... vyplatí se to věřte mi!!!

hovori sa tomu rabbit (zajac).. vacsinou sa tato taktika pouziva proti instant-ON radarom ale je to super aj na laser a nase radary s nizkym vykonom Smile
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 9:57 am    Předmět: http://www.ewrc.cz/ewrc/smilies/ad.gif Citovat

x2005 napsal:
Byla tam i kasa nebo jenom laser?

A s čím měřil?

PL3/PL-DOK1 http://www.lavet.cz/xindex.php?rub=2&sub=2
nebo
LTI&MicroCam http://www.lasertech.com/Speed_Enforcement/Speed/PhotoEvedance/MicroDigi-Cam.htm

Popravdě jsem v tom "šoku" Smile ani moc nestihl koukat co přesně to bylo a z důvodu časové tísně se mi to otáčet nechtělo, ale každopádně to vypadalo na první pohled docela velký a foák na tom tutově byl nahoře, takže to nejspíš vypadá na PL3 se záznamem...že???. Kasa rozhodně nikde nebyla. Ještě mě napadlo, že to mohl být jen test nějakýho soukromníka, ale fakt nevím. Označení auta nápisem jsem si taky nevšiml. Leda že by na černém autě byl černej nápis policie...u monocajtů je všechno možný.

ragamix napsal:
hovori sa tomu rabbit (zajac).. vacsinou sa tato taktika pouziva proti instant-ON radarom ale je to super aj na laser a nase radary s nizkym vykonom Smile

Díky za info...teď už aspoň vím co že to provádím...
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 4:12 pm    Předmět: Citovat

Pokud to byla MP Žatec, tak by bylo lepší to projet a těšit se pak na správní řízení... Ovšem za podmínek, že bezprostředně po změření se vrátíš, pořídíš fotografie, požádᚠdotyčného měřiče o identifikaci příslušnosti k Policii nebo MP a pokud by prokázal příslušnost k MP, tak oznámit protiprávní jednání na 158... Wink Ke správnímu řízení by Tě pak tutově ani nikdo nezval Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 4:39 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB: JJ to mᚠnaprostou pravdu, ale v mém případě jsem si naprosto jistý, že v době měření na mé auto (na značku a můj xicht) rozhodně dobrý výhled díky Superbu přede mnou nebyl Cool . Natuty to schytal on, takže snad se nespokojí s tím, že mu řeknou zapla a on bude cálovat, ale že se bude případně bránit. Wink
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 8:31 am    Předmět: Citovat

Městské cajty je potřeba učit zákonům! Wink Já bych se vrátil a přestupek řádně zadokumentoval... Mám totiž zkušenost (teď čerstvou), že pokud se člověk při stížnosti nenechá odradit první odpovědí, že vše bylo v souladu se zákonem a "poradí" úředníkům, jak postupovat při získání důkazů proti svým zaměstnancům, tak to funguje Laughing Dokonce i v Pze... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 3:51 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
Mám totiž zkušenost (teď čerstvou)...

Tak se BOBe pochlub Wink Nebo jestli jsi už o tom psal v jiném vláknu fóra, tak mi prosím hoď odkaz Smile
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

LUB napsal:
Tak se BOBe pochlub Wink Nebo jestli jsi už o tom psal v jiném vláknu fóra, tak mi prosím hoď odkaz Smile

Netýkalo se to provozu na pozemních komunikacích, tak jsem to se nedával... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com