Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

V1 napájení ze stropního světla

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomTom
Kolemjdoucí


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 8:08 pm    Předmět: V1 napájení ze stropního světla Citovat

Zdravím, mám Octavii II a chci se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti s montáží, respektive demontáží stropního světla a následného napojení napájení pro V1 právě tam? Pokud to někdo z Vás má takto zapojeno, budu rád za rady a informace (s montáží a demontáží), zatím se mi to nějak nedaří, hlavně demontovat stropní světlo. Ve Škodě jsou pánové docela mimo, a před tím, že to "vyrvu" násilím....poradí někdo "jemnější" řešení? Samozřejmě foto story by bylo úplně fantastické. Díky
_________________
V1 3.863
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 9:30 pm    Předmět: Re: V1 napájení ze stropního světla Citovat

K OII ti konkrétní info nepovím , ale většina aut má stropní svítidlo nasunuto , jsou tam takové pružné jazýčky . Sám toto napájení používám . je třeba najít napájecí drát (většinou je pod napětím při zavřených dveřích) . Pozor např. italská vypínají po nějaké době všechny spotřebiče , zásuvku,stopní světlo,osvětlení kufru apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 7:57 am    Předmět: Citovat

Ja to tak mam, predpokladam, ze ma Eos stejne stropni svetlo (ci hodne podobne) jako Octavia. Ten cely panel se jednoduse vysune dolu, z boku jsou opravdu jazycky, je tam hezky nacvakly. Vezmi si tenky nuz a zastrc ho tam z boku, povytahni, pak uz si pomuzes prstama.
Ac jsem se divil, dokonce je tam i dost mista na schovani kompletniho kabelu a napojovaciho panelu V1ky.

Mohli bychom tedy rict, ze koncern VW je V1 ready a compatible, neni potreba zadny service pack Smile
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Měl jsem na stropní světlo v OII napojen svůj Bel (od autoelektrikáře)... Po roce mi to vymlátilo baterku a musel jsem to sundat... Ve Škodoffce mi pak mladík vysvětlil, že O II má nějaké jištění, které v daném časovém intervalu zkoumá odběry ze sítě...jelikož po vysunutí klíčku se okruhy neodpojují, O II pořád ví, že tam je něco zapojeno a tak na to donekonečna šahá...jak říkám, šahala tam rok a pak jsem nenastartoval Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sMartin
Nováček


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB: Kdyz vypnes detektor nebo si nechas dat nekde na pristrojovku tlacitko vypinani, tak to nic vymlatit nemuze. A az po roce? To je zvlastni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 6:17 am    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
Měl jsem na stropní světlo v OII napojen svůj Bel (od autoelektrikáře)... Po roce mi to vymlátilo baterku a musel jsem to sundat... Ve Škodoffce mi pak mladík vysvětlil, že O II má nějaké jištění, které v daném časovém intervalu zkoumá odběry ze sítě...jelikož po vysunutí klíčku se okruhy neodpojují, O II pořád ví, že tam je něco zapojeno a tak na to donekonečna šahá...jak říkám, šahala tam rok a pak jsem nenastartoval Mad


Je to pravda, kdyz ho necham zapnuty, tak po chvili nebo po zamknuti auta se detektor restartuje, jak si na nej system "sahne" Smile
Detektor vzdycky vypinam, kdyz zastavim a to by pak vadit nemelo.
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 5:17 pm    Předmět: Citovat

sMartin napsal:
řidič BOB: Kdyz vypnes detektor nebo si nechas dat nekde na pristrojovku tlacitko vypinani, tak to nic vymlatit nemuze. A az po roce? To je zvlastni...


Já ho vypínal vždy... Prý "systém" stejně ví, že tam je něco připojenýho natvrdo a neustále se na to dotazuje...
Stalo se mi to na horách o dovolený, kdy jsem tam en detektor nechal (vypnutý) cca týden... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Pokud tam mᚠalarm , neoriginální rádio příp. jine spotřbiče , tak se ti to auto po týdnu vybije tak jako tak . Konkrétně OII pokud nemá orig. rádio tak zůstává napájeno (nějaká část) i povypnutí rádia i zap. To s tím detektorem je spíš výmluva škody příp. servisu . Navíc odběr detektoru je někde napsaný příp. si ho změř a uvidíš . Podle mně je celkem zanedbatelný .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomTom
Kolemjdoucí


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 8:02 pm    Předmět: poděkování Citovat

Moc díky za všechny rady...jdu do toho a dám vědět, za jak dlouho se vybiju Wink
_________________
V1 3.863
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 8:49 pm    Předmět: Re: poděkování Citovat

TomTom napsal:
Moc díky za všechny rady...jdu do toho a dám vědět, za jak dlouho se vybiju Wink
Kdyz budes nekde stat dyl, tak i vytahnes kablik, no Smile
Dej pak vedet, jak jsi dopadl.
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 12:17 pm    Předmět: Re: poděkování Citovat

TomTom napsal:
Moc díky za všechny rady...jdu do toho a dám vědět, za jak dlouho se vybiju Wink


Pokud jezdíš krátké trasy , časté starty , nebo ještě ke všemu jezdíš málo pak není na škodu i u moderního auta použít nabíječku a baterii prostě dobít . Doporučuje se aspoň 2x do roka . V zimě já osobně doporučuji i víckrát (jedna autobaterie mi vydržela 10let) . Nebo si pořídit lepší autobaterii (je stavěná na trvalý odběr proudu) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com