Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

V1 a laser LIDAR, akutní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
Tak dneska jsem potkal v Žatci Vojenskou policii (na výjezdu na Louny u VÚ) s LTI a záznamovým zařízením s PDAčkem... Tak jsem udělal několik cvičných průjezdů s V1, která reagovala pokaždé a to dokonce i když "střílel" opakovaně. Samozřejmě, že brzdit by nemělo žádný smysl, ale jako informace, že jsem měřen - dobré... Laughing
Nikdo to nikde nevybíral...tak nevím, jestli to byl nějakej testík nebo to šlo do databáze a fotečky přijdou poštou Cool
Natočil jsem i video, ale mám novej foun, takže jsem se učil (1.video s tímto founem) a tomu odpovídá pootočení a kvalita - sorry:
http://www.youtube.com/watch?v=z17dAb-Fr2c

BTW: tento laser bude vlastnit i PČR, který vzešel z výběrového řízení Wink


Pekny, ja bych taky rad konecne na nejakej laser narazil, jelikoz furt nevim jak by reagoval Target 550 Euro, ale pocitam, ze reakce budou stejne jako U V1....
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že V1 bude mít asi 3x takový dosah, tedy mnohem vyšší citlivost.
Návrat nahoru
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

No a mel jsi v aute i ten AL8? Ten se choval jak?
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Pekny, ja bych taky rad konecne na nejakej laser narazil, jelikoz furt nevim jak by reagoval Target 550 Euro, ale pocitam, ze reakce budou stejne jako U V1....


No, s tím bych nepočítal...z testů vím, že V1 reaguje mnohem častěji na laser než detektory Bel... crazy Laser rozhodí Bela většinou v případě, když paprsek namířím přímo na detektor crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

VlaK napsal:
No a mel jsi v aute i ten AL8? Ten se choval jak?


Nene, nejel se svým StarTrackem Sad Ale mou montហjsme testovali o víkendu a předek je JTG a zadek změřitelný je, ale musí se vědět, kde je "díra" v pokrytí Laughing Laughing Laughing Na běžný výstřel typu MP zadek není tímto typem přístroje změřitelný Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

VlaK napsal:
No a mel jsi v aute i ten AL8? Ten se choval jak?


Nene, nejel se svým StarTrackem Sad Ale mou montហjsme testovali o víkendu a předek je JTG a zadek změřitelný je, ale musí se vědět, kde je "díra" v pokrytí Laughing Laughing Laughing Na běžný výstřel MP není zadek tímto typem přístroje změřitelný Cool


Naposledy upravil Eversober dne út listopad 06, 2007 7:16 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 8:24 am    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
VlaK napsal:
No a mel jsi v aute i ten AL8? Ten se choval jak?


Nene, nejel se svým StarTrackem Sad Ale mou montហjsme testovali o víkendu a předek je JTG a zadek změřitelný je, ale musí se vědět, kde je "díra" v pokrytí Laughing Laughing Laughing Na běžný výstřel typu MP zadek není tímto typem přístroje změřitelný Cool


JTG znamena co? Jam to Gun? To znamena, ze to ta pistole napise?! Asi se ptam trochu blbe, ale v tomhle jsem jeste lama...
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

vlaku, JTG znamena myslim ze na merici rychlosti se nezobrazi rychlost i na minimalni vzdalenost.
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

VlaK napsal:
JTG znamena co? Jam to Gun? To znamena, ze to ta pistole napise?! Asi se ptam trochu blbe, ale v tomhle jsem jeste lama...


JTG = Jam To Gun = vozidlo přijede až k místu měření (lidaru) aniž lidar ukáže rychlost.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
Tak dneska jsem potkal v Žatci Vojenskou policii (na výjezdu na Louny u VÚ) s LTI a záznamovým zařízením s PDAčkem... Tak jsem udělal několik cvičných průjezdů s V1, která reagovala pokaždé a to dokonce i když "střílel" opakovaně. Samozřejmě, že brzdit by nemělo žádný smysl, ale jako informace, že jsem měřen


Podle videa odhaduji zdálenost při měření cca 60 metrů. To je teda mazec. Exclamation
Třeba je to stejná parta jako tady http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=501
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

x2005: No, VP smí měřit pouze u vojenských objektů a nebo v součinnosti s PČR, kdy VP měří a PČR kasíruje... zde kasa nebyla, ale důkazní materiál s hříšníky mohla VP také postoupit příslušnému obecnímu úřadu...nebo také to mohl být testík, jelikož se tam motalo hodně vojáků...
Vdzálenost dával různou...stalo se mi, že "vystřelil" během jednoho průjezdu i 3x...ale ve většině případů to byla tahle vzdálenost...která je tedy opravdu krátká! Tady pomůže jenom opravdu dobrá instalace, jelikož 60 m je smrtící vzdálenost crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com