Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Valentine One a úsekovky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stahovanie
Pozorovatel


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vranov nad Topžou

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 6:43 pm    Předmět: Re: Valentine One a úsekovky Citovat

Martin napsal:
Jsem čerstvej majitel V1 a v antiradarech úplnej nováček , tak se chci zeptat jestli je normální když mě V1 nedetekuje úsekovky na jižní spojce ( jinde jsem to ještě neskoušel). Popřípadě poraďte co mám nastavit.
Díky


odpoved je uplne jednoduchsia.Kazdy Valentine1 je vlastne "radio", ktore chyta vlny z radaru a usekovka nevysiela nic
_________________
V1 3.863 (uz mi ho ukradli)
novy 3.872

LI team Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

Zibby napsal:
to souhlas, ale na mý každodenní cesty do práce instalovat kromě detektoru ještě navigaci/dobíjet/zapínat/nastavovat na to už jsem moc starej a línej tongue

Právě proto bych radši volil nějaký to udělátko, který by bylo napevno always on.

Tak presne z toho duvodu jsem si postavil tohle: miniPOI.
Ze bych to zacal vyrabet? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

msp_x napsal:
Tak presne z toho duvodu jsem si postavil tohle: miniPOI. Ze bych to zacal vyrabet? Very Happy


Klidne, ja bych to kupoval a nabizel svym zakaznikum, kteri takovou vecicku poptavaji jiz davno. Akorat by to muselo stat mene nez navigace, nejaka provize by musela zustat i pro prodejce a hlavne by to muselo mit jednoduchovou montaz, ovladani a lehkou aktualizaci POI. Idealni by bylo, kdyby byl GPS prijimac jiz soucasti zarizeni a aktualizace by probihala pres USB port nahranim souboru z PC.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 7:37 am    Předmět: Citovat

Tak včera ve Zlíně u úsekovek u Samohýla krásná detekce jak na první kameře tak na druhé.To se mi stalo poprvé.Ale udělal jsem jednu věc.Měl jsem V1 na clonítku a jak jsem se blížil tak jsem trochu clonítko sklopil.A detekce 100% Smile Smile
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mirdajs
Kolemjdoucí


Založen: 9.11.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Východní čechy

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 1:26 pm    Předmět: Úsekovky,pevnné radary Citovat

Jel jsem si takhle s V1 přes Prahu a Plzeň na K.Vary a měl jsem cestou celkem slušné detekce na výjezdu z Prahy K Barandovu viz.obrázek: ttp://www.mapy.cz/#x=132904640@y=135709376@z=14@mm=FP@ax=132904672@ay=135712064@at=Radar@ad=Kamery-m%C4%9B%C5%99en%C3%AD ,ale řvalo to na mě až cca 100m.při 80km.,tak nevím ,to asi úsekovka nebyla,ale laser,co???? -mohu čekat brzy obsílku coó´???
A pak v plzni na výjezdu na Vary do kopce pevné kastlíky na tramvaj pásu -viz obrázek: http://www.mapy.cz/#x=130630144@y=134843584@z=15@mm=FP@ax=130630176@ay=134842688@at=Radar@ad=Pevn%C3%BD%20v%20b%C3%ADl%C3%A9m%20kastlu.
-tam to mělo pěknou detekci cca 300m. na příjezdu a 200m. na odjezdu.
jak to je s tou Prahou na výjezdu z ulice K Baradovu na Rozvadovskou spojku??? Díky! Smile Very Happy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Na ty usekovky v u zlichovskyho tunelu me to upozornuje obcas taky, vetsinou v nocnich hodinach a taky docela dlouhym laser alertem. Byl bych v klidu.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com