Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

!!Megatest na stacionáru v Čimické ulici!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

Možná je to umístěním detektoru, já ho mám v přední masce vertikálně a po tomto umístění přestaly na některých místech FP (třeba Modřany, okolí Palackého mostu), právě po umístění do vertikální polohy a nebo mám asi vyjímečný detektor a pak jsou moje zkušenosti tímto zkreslené....
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
díky za doplnění prvního příspěvku a taky za srovnání a celkévé výsledky. super práce. už se těšíme na TEST s pořadovým číslem 2.

dejte vedet, az bude, rad se zucastnim s RX65E 1.0 a 2.0
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 11:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem udělal dva průjezdy kolem radaru v Čimické ul. v Praze a vybral jsem ten o malinko lepší. oba byly dá se říci velmi podobné. Test se týká V1 (přední maska) a RX65e (spodní okraj předního skla)


Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 9:12 am    Předmět: Citovat

Josef napsal:
Tak jsem udělal dva průjezdy kolem radaru v Čimické ul. v Praze a vybral jsem ten o malinko lepší. oba byly dá se říci velmi podobné. Test se týká V1 (přední maska) a RX65e (spodní okraj předního skla)


Jo, tohle odpovídá typickým detekcím. Příjezd před křižovatkou, lepší kusy před obchůdkem (trafika, večerka). Falešný odjezd na úrovni křižovatky na horizontu. Obecně V1 vykazuje lepší opakovatelnost výsledků než Bel, který dokáže být časo i lepší, ale občas zaváhá. Vše za situace bez provozu. Hlavně na falešném odjezdu dokáže vpředu jedoucí autobus hezky odstínit radar.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com