Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Brno Sportovní ulice

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karel
Kolemjdoucí


Založen: 1.12.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 9:55 pm    Předmět: Brno Sportovní ulice Citovat

Chtěl bych dát info že v Brně na křižovatce Sportovní a Pionýrská /u starého zimáku/ je čerstvě nainstalováno asi 12 kamer.Takže to tam bude asi hodně nebezpečný.Zatím to asi nefunguje. Kdo ví víc? crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 11:14 am    Předmět: Re: Brno Sportovní ulice Citovat

Karel napsal:
Chtěl bych dát info že v Brně na křižovatce Sportovní a Pionýrská /u starého zimáku/ je čerstvě nainstalováno asi 12 kamer.Takže to tam bude asi hodně nebezpečný.Zatím to asi nefunguje. Kdo ví víc? crazy


Byl to hodne kritickej usek co se tyka prujezdu na cervenou, stavalo se tam taky hodne dopravnich nehod pri odbocovani. Takze bych to tipoval na lepsi sledovani provozu, mozna i nejaka dopravni situace...
A kdyby dali krizovatku jako usekovku, casto tam z vrchu proletim docela rychle, abych to stih :-)
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Na to by byl optimální TraffiPhot III-SR - http://www.czechradar.cz/cs/products/traffi_phot_iii_sr.html

Zařízení TraffiPhot III-SR umožňuje kontrolu průjezdu na červené světlo, tak i rychlosti průjezdu světelnou křižovatkou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlaK
Člen klubu


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

snail napsal:
Na to by byl optimální TraffiPhot III-SR - http://www.czechradar.cz/cs/products/traffi_phot_iii_sr.html

Zařízení TraffiPhot III-SR umožňuje kontrolu průjezdu na červené světlo, tak i rychlosti průjezdu světelnou křižovatkou


Jak pojedu okolo, kouknu se a zkusim udelat foto, co to je zac...
_________________
No pain no gain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

snail napsal:
Na to by byl optimální TraffiPhot III-SR - http://www.czechradar.cz/cs/products/traffi_phot_iii_sr.html


Tohle na mne blikalo jednou v noci v jedné malebné německé vesničce! Brr, to oranžové světlo bylo ale nepříjemné...málem jsem se v tom kilu třicet vyflákal do echt německého plůtku Laughing Laughing Laughing
A druhý den hurá na úřad na výměnu SPZ Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 4:43 pm    Předmět: Citovat

Začal jsem to zkoumat, už když se tam objevily jenom holý ráhna na sloupech. Vše nasvědčovalo tomu, že to bude detekce průjezdu na červenou. V zápisu z RMB ze dne 2.10.2007, bod č. 9, je to potvrzeno http://www.brno.cz/main/dokumenty/rmb/20071002-rmbR5_39.htm
Ale je tam ještě jedna věc. Asi před necelými dvěma měsíci se vedle koncových kamer starého úsekového měření na Sportovní u Kociánky objevily vlevo dvě nové kamery. Vypadalo to buď na systém sledování odcizených vozidel, nebo na začátek nového úsekového měření. Přestože jsem tam v noci za dopravního klidu slídil jak ohař, žádné další koncové kamery jsem nenašel ani ve směru nahoru směr Husovice, ani u Boby centra. Až někdy minulý týden se objevily za Boby centrem, asi 150 m před křižovatkou Sportovní-Pionýrská-Drobného na silnici v obou jízdních pruzích čáry značící konec úsekového měření a za nimi na sloupu kamera s infra přisvícením. Kamera je pouze jedna, ale sleduje evidentně oba pruhy a je umístěna přesně nad bílou čárou, dělící pravý a levý jízdní pruh.
Staré úsekové měření provozuje PČR a zřejmě klesla výtěžnost, tak firma CAMEA vyšla policii vstříc a jsou teď dvě úsekovky za sebou.
Pokud by si toto nové ÚM objednalo město, bylo by odhlasováno někde v letošních zápisech z RMB. Nikde jsem to však nenašel.
Pokud by někdo měl možnost to přes den nafotit, tak sem potom fota přidejte. Já se bohužel přes den do Brna vůbec nedostávám a v noci je focení o ničem Sad
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

Tak je tu nové úsekové měření na příjezdu do křižovatky od Boby centra. Komu skočí v dálce zelená a podvědomě šlápne na plyn aby ji stihl, má smůlu. A to ještě aby více vydělali, osadili zde minulý týden na posledních 200 metrů značku 50. Bývalo tam 60, ale takhle parchanti víc vydělají Evil or Very Mad .
A křižovatka je navíc kompletně osázená záznamovým zařízením průjezdu na červenou, jak už jsem psal výše.
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com