Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

k čemu strážníci tak rychlé auto potřebují

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 8:43 am    Předmět: k čemu strážníci tak rychlé auto potřebují Citovat

Unikátní americký bourák pro městskou policii vyšel výhodněji než octavia
http://auto.idnes.cz/unikatni-americky-bourak-pro-mestskou-policii-vysel-vyhodneji-nez-octavia-165-/automoto.asp?c=A081125_110610_automoto_fdv

citace:
Vrchní strážník městské policie v Novém Městě nad Metují Petr Čermák si prý rozhodně na Ameriku hrát nechce. "Oslovil jsem různé výrobce, jak domácí, tak dovozce zahraničních vozů. Ale bohužel jsem zjistil, že vozy dodávané pro policii jsou jen barevně upraveny a vybaveny výstražným zařízením a vysílačkou. To je absolutně nedostačující," tvrdí Čermák.

Servis auta by podle něj neměl být dražší než u běžné škodovky, protože na vůz je záruka, a pro pozdější dobu dodavatel garantoval, že technici značkového servisu budou při případné opravě automobilu pracovat za mnohem nižší sazby, než je obvyklé ve značkových servisech tuzemských aut, totéž prý platí i o cenách náhradních dílů.

Vozy stejného výrobce mají i strážníci v Opatovicích nad Labem a v Lázních Bohdanči. V Novém Městě si však pořídili novější model než jejich kolegové na Pardubicku.

Na tento typ vozu prý v současnosti přechází řada policejních okrsků v USA.

Radnice poskytla na nákup amerického policejního vozu 760 tisíc korun, což podle Čermáka byla v době nákupu auta cena srovnatelná s cenou standardního vozu Škoda Octavia combi bez policejního vybavení.

Stojí za pozornost, že charger evropská zastoupení Dodge nenabízí. "Tento model není oficiálně dovážen do Evropy, není na něj oficiální evropská záruka. Vozy, které jsou v Česku v nabídce, jsou individuálně dovezené," říkají v pražském dealerství automobilky.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 11:22 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes koukal na 112 a viděl nové autí MP NMNM, které asi pořídili po vzoru MP LB.
Odkaz na stránky o novém voze MP NMNM: http://aktualne-z-mp.novemestonm.cz/nove-vozidlo-mp.html
Jak jsem až teď zjistil, přišel jsem s křížkem po funuse...

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 8:59 pm    Předmět: Citovat

Více fotek silného amerického vozu
http://www.mishaphotos.cz/hot/11072008_mp/ipage00029.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 9:13 pm    Předmět: Citovat

To jstě bude žrát 7l na 100... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com