Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Datové schránky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 8:34 pm    Předmět: Datové schránky Citovat

Ahoj, zrovna jsem na Z1 videl reportaz o datovych schrankach a napadlo me, ze to asi nemusi byt uplne marna vec. Od cervence ma byt i novela OSR, ktera by mela nejakym zpusobem rozsirit fikci doruceni, takze myslim, ze v tomhle by mi datova schranka asi moc problemu neprinesla. Co si o tom myslite?
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

Napada me, ze datova schranka mi neumozni plne vyuzivat vsech lhut. Pokud budu chtit napr. prestupek uzdrzovat, tak je kazdy den dobry a zasilku si vyzvednu posledni den lhuty. Nevim, jak DS funguje, ale mam pocit, ze kdyz ji otevru, mam uz doruceno... A asi nebudu vzdy vedet, co kdy mi do ni prislo, aniz bych ji otevrel.
Edit: Aha, informace k DS jsou zde: http://www.datoveschranky.info/fyzicka-osoba/
Dulezite body:
1) Dokument se povazuje za doruceny prihlasenim se do DS. Co kdyz se prihlasim, ale spadne mi pripojeni, ktere pak nebude chtit naskocit?(cti: mam O2) Treba u kratkych dvoudennich lhut to pak muze byt sranda. Za druhe tim prijdu o moznost vyzvednout si posledni den lhuty.
2) Tech 10 dni se pocita od doruceni do DS, cili dalsi dny, kdy by byla zasilka v preprave v haji...
3) Zasilky do vlastnich rukou muze prostrednictvim DS prijimat i jina urcena osoba.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com