Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

To dneska byla cesta domu!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 9:23 pm    Předmět: To dneska byla cesta domu!! Citovat

Dneska jsem se za volantem opravdu nenudil... Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=E4EW_KXrPPs

PS: U tretiho videa jsem s nim zavodil a dostal jsem ho, ale kamera bohuzel toto nezachytla, mel jsem plno oznacenych zaznamu a tento jsem uz nenasel, skoncilo to prave nevhod... crazy
Návrat nahoru
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 10:52 am    Předmět: Re: To dneska byla cesta domu!! Citovat

gebič: Noooo pěkný Mr. Green Pátek byl docela na úlovky bohatej. Já jel v pátek nach Pilzen a taky cesta podobná té tvojí. Když ještě něco najdu v paměti kamery, tak to sem taky hodím.
Malinkou nevýhodu kamery vidím, že obraz jakoby oddaluje, takže to nevypadá většinou tak dramaticky jak to ve skutečnosti bylo což mi určitě majitelé ADR potvrdí...jinak ale rybí oko které tento oddalující efekt dělá je velkou nutností pro čučení do stran což zasejc naopak vítám.
No ale ta dodávka, když už i na videu to vypadá, že tě skoro odstrčila, tak to museli být asi milimetříky co?
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)


Naposledy upravil LUB dne po srpen 03, 2009 11:38 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Bylo to cca pul metr... Kamerka malinko zkresluje, ale u te prvni situace, to bylo skutecke par cm... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com