Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

!!Zajímavá videa z provozu!! Všechny videa sem!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 12:43 pm    Předmět: Citovat

Si dělᚠsrandu. Já dnes udělal téměř totéž. Odbočuju vlevo - rozjezd z křižovatky. Nikde nic a najednou rána od pravého předního kola. Oni tam udělali v jednosměrce obrubníkové ohraničení - ostrůvek před začátkem podélného parkování. Šikmý stín od slunce. Šedej patník. Prostě jsem neviděl a najel těsně na špičku. Zastavím po pár metrech. Ohnutej plecháč, guma syčela, kolo klesalo... Bych jim tyhle píč..iny na vozovce zakázal. crazy Bejt to na druhým autě elektron, byl bych nasranej pořádně. Video bohužel není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Céda
Člen klubu


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

gebic: hej to jsem myslel že je v Praze v Sulický Mr. Green Uplně stejná situace Smile
_________________
Čest a síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:07 am    Předmět: Citovat

Céda: Ono to je v Sulický... Už jsem konečně pořídil 8gb kartu do kamery, tedka teprve nastane videova sou... Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 10:50 am    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Už jsem konečně pořídil 8gb kartu do kamery

Já jí mám taky na cestě. 2 GB je ani ne na 90 minut...
Jen mě trochu děsily ty parametry SDHC 2. Všude Class 6 apod. Objednal jsem tedy starší Class 2, tak snad mi to ta kamerka sežere... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

Tam jde jen o rychlost... Ja doporučuji Class 6, to je mazec v rychlosti

Mám tuto, ale ne od Alzy... tongue

http://www.alza.cz/kingston-secure-digital-8gb-d72753.htm

Class 2: Garantovaná rychlost zápisu: 2 MB/s
Class 4: Garantovaná rychlost zápisu: 4 MB/s
Class 6: Garantovaná rychlost zápisu: 6 MB/s
Návrat nahoru
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Tam jde jen o rychlost... Ja doporučuji Class 6, to je mazec v rychlosti

Kua. Pozdě. Že já se nejdřív nezeptám a pak teprve neřeším! crazy
Vzal jsem tuto http://www.lama.cz/?detail=DE008KGN20 - tedy totéž co ty, ale 2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

emc napsal:
gebič napsal:
Tam jde jen o rychlost... Ja doporučuji Class 6, to je mazec v rychlosti

Kua. Pozdě. Že já se nejdřív nezeptám a pak teprve neřeším! crazy
Vzal jsem tuto http://www.lama.cz/?detail=DE008KGN20 - tedy totéž co ty, ale 2.


Class je nejnižší garantovaná rychlost. V praxi reálně nic neznamená. Vyzkoušejte si to nějakou testovací utilitou na čtení/zápis SD karet. Obecně lze udělat 20Mb/s u sekvenčního čtení. Ale rozhodující bude asi náhodný zápis (který nastane po přepsání karty). S novým firmware 2.00 a vyšší není plynulost zápisu tolik závislá na kvalitě karty. Zkoušel jsem několik SD/SDHC karet různých rychlostí, ale nenašel jsem žádné exaktní pravidlo, takže jedině praktická zkouška konkrétního kusu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

PČR jde jako vždy příkladem:
http://www.youtube.com/watch?v=NAVG3w0ARgg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 8:20 am    Předmět: Citovat

Brno šlo zase po mě, tentokráte mě chtěl skřípnout, video je i vcetne zvuku, tak alespon uvidite mou reakci, ale je to takovy, no kazdy at posoudi sam!!

http://www.youtube.com/watch?v=00LkGaJIQwE
Návrat nahoru
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 8:59 am    Předmět: Citovat

Jo tak to je něco podobného jako v mém videu v tom stoupáku a dokonce i včetně klaksonu a reakce řidiče (což teda nejde vidět a ani slyšet když je to točený z auta za) :-) Jen ten "můj" magor jel 30 a chtěl to tam fouknout když já tam měl 100 crazy
Ještě že ten "tvůj" nedostal hodiny jak to strhnul zpátky co :-)
Koukal jsem, že BOB si na Autorevue udělal svůj koutek onboardů a tady se ani nepochlubí... soukromník jeden tongue Jinak já se poslední dobou setkávám jen se slušnejma řidičema, takže není co dávat na net... chrůza Mr. Green
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Céda
Člen klubu


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

gebič:

Žádný drama. Nic co by mě rozhodilo Cool
_________________
Čest a síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

Tak nemám zajímavé video, ale takovou zajímavou věc. Koukal jsem na statistiky sledovanosti videa na Youtube (můj první test ADR2000) a zjistil jsem, že se na mé video někdo dostal z odkazu z jakýchsi ruských (ukrajinských?..ale to je stejný) stránek http://www.vision-drive.com.ua/t-eye-adr-2000/ . Oni si normálně hodili moje video jako ukázku pro zákazníky Mr. Green Jakože OK, ale taky by jim nic neudělalo kdyby si natočili svoje... rusáci jedni zapráskaný.
Po tom co jsem byl o víkendu jako organizátor na KV City Triathlon, tak jsem postoj k rusákům přehodnotil a nemám je rád ještě o něco víc a oni mi teď ještě takhle kradou videa Mr. Green
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

To je neuveritelny... crazy
Návrat nahoru
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

Toto je přesně popsáno v pravidlech youtube. Autor souhlasí s možností zveřejnění i na nekomerčních (jedinný rozpor ukrajinců) serverech třetích stran. Chce si to přečíst licenční ujednání, než se začnete rozčilovat. Wink

citace:
každému uživateli Služeb celosvětovou, nevýhradní a bezplatnou licenci k přístupu k vašim Uživatelským příspěvkům prostřednictvím Webových stránek a k použití, reprodukci, rozšiřování, vytvoření odvozených děl, zobrazování a předvádění takových Uživatelských příspěvků v rozsahu umožněném funkcemi Webových stránek a souladu s těmito Podmínkami.


Toto právo třetích stran platí do doby stažení videa uživatelem (autorem) z youtube.

Také by nebylo možné, aby systém youtube pobízel třetí strany tímto kódem k umístění videa na jiné weby:

kód:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HOrFDPstZeE&hl=cs&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/HOrFDPstZeE&hl=cs&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


Jakmile video ze svých stránek odstraníš, zmizí i ukrajincům. Doporučuji tedy video smazat, vložit do něj vodoznak, či "skýdka total price $199" a už si to na web nedaj. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 6:21 am    Předmět: Citovat

emc: No já myslím, že asi většina pochopila, že jsem to napsal jako takovou perličku a nikde se nezmiňuju o tom, že bych si chtěl hájit svá autorská práva, protože tak nějak ty pravidla ohledně uveřejňování znám Mr. Green
Věř tomu, že moje videa (i z jiných serverů stejného typu - Stream, Vimeo, atd.) používali, nebo používají organizace jako Hummer centrum, Adrop, Letiště Zbraslav, Český atletický svaz a další i nekomerční weby a dokonce v drtivé většině jsem byl o souhlas se zveřejněním požádán, nebo jsem jim dokonce odkaz sám zaslal. Kdyby jsi to video třeba použil ty, nebo kdokoli ze zdejších prodejců, tak mi to vůbec nebude vadit Wink
V tomto případě tedy šlo spíš o to poukázat kam až se video může dostat a shodou okolností k někomu koho tak nějak pro styl mentality a chování nemusím. tongue Však se kdysi zdejší uživatelé také setkali s používáním jejich videí na webech které tím propagovali své výrobky, takže nejsem první a ani poslední a kdybysme všechny videa měli mazat když je někdo někde použije, tak na netu za chvíli taky nemusí nic zbýt Mr. Green
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
Strana 2 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com