Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Aktuální přenosná navigace s iGO8 / iGO Primo

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> GPS a POI
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 11:57 am    Předmět: Aktuální přenosná navigace s iGO8 / iGO Primo Citovat

Aktuální přenosná navigace s iGO8 / iGO Primo

Obrátil se na mě kolega, že shání přenosnou navigaci a požadavek je iGO verze 8 nebo Primo. Původně jsem ho chtěl poslat do TomToma, ale ten on nechce. Jeho hlavní důvod je lepší výpočet trasy a možnost iGO s volbu trasy "snadná" (tj. něco jako nejmíň odbočení) což je důležité pro jeho manželku.

On si našel Navon N750
http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/navon-n750-igo-primo-se-predstavuje-video/sc-265-a-1314653

Podle obrázů to vypadá jako obyč levná čínská navigace s 5" TFT a TMC. Žádný zázrak, ani nic zásadně špatnýho. Ale na videu je to děsně pomalý při ovládání, při výpočtu trasy a úplně nejhůž při výpočtu požadovaných alternativních tras (a to plánujou trasu "za dva rohy"). Když to porovnám s tím, jak mi fungovalo iGO8 na PDA Asus, tak jsem zhnusen.

Má někdo nápad, co by mohlo vyhovovat a taky trochu fungovat? Rady "kup si TomTom" s díky odmítám předem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 7:02 pm    Předmět: Citovat

Když pominu svůj TomTom XL IQ Routes, tak mám v druhém autě autoradio Sencor SCD-9104GPS (displej s úhlopříčkou 4" / 101mm).
Originál je to s iGO 2006, po upgrade s iGO 8.3. Cena ve výprodeji slabě přes 3000Kč bez DPH.
Testoval jsem i činské šunty... a ty fakt ne. Alespoň nějakou značku, aby to mělo. Více info rád dám po PM.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> GPS a POI Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com