Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

radary.cz

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rob3rt
Člen klubu


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 3:59 pm    Předmět: radary.cz Citovat

Na radary.cz mi poslední dobou už hodně vadila nespolehlivost v doručování - na webu byla zpráva okamžitě, avšak na mail dorazila až za několik hodin nebo vůbec.

Rozhodl jsem se, že si v PHP udělám dosílací skript. Po týdnu mohu říct, že jsem spokojen (používám SMS mail od Vodafonu), tak jsem se rozhodl, že využití umožním více lidem.

- skript funguje tak, že celý den kontroluje v pětiminutových intervalech archiv webu radary.cz a když objeví novou zprávu, tak ji přepošle
- skript jsem vytvořil pro regiony Praha, Praha-doprava, Středočeský kraj a Dálnice
- nevím jaká zátěz bude únosná, tak jsem pro začátek povolil dvacet odběratelů pro každý region
- nick a heslo při registraci nejsou povinné, ale v případě vyplnění je možná dodatečná změna přihlášených regionů a e-mailové adresy
- všechny připomínky a nápady do SZ

Web s přehledem posledních radarů:
http://radary.mbar.cz

Možnost registrace:
...


Naposledy upravil rob3rt dne st únor 22, 2012 9:47 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 6:58 pm    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 6:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 8:29 am    Předmět: Citovat

Taky jsem přispíval do radary.cz, ale je to nespolehlivé a zbytečně složité (už ani nevím, jak se to dělá). Kdyby na to napsali nějakou aplikaci pro Android a iPhone tak by to bylo o něčem jiném. Šlo by i využít GPS apod.

Každopádně díky za pěknou práci a šikovné rozhraní!
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 8:41 am    Předmět: Citovat

@rob3rt: hezký nápad, dobrá práce, vyzkouším

@Josef: obávám se, že původní projekt radary.cz se zastavil před mnoha roky. Nápas s Android/iPhone aplikací by to mohl opět nastartovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rob3rt
Člen klubu


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

sorry všem za dnešní nepochopitelný bug v regionu Dalnice, do doby než zjistím příčinu jsem zneaktivnil zasílání

edit: bug opraven, zasílání obnoveno (při prvotním plnění databáze vznikl problém, že nejnovější záznam měl nejnižší ID a to dělalo nepořádek když nový nejnovější záznam byl v tabulce na opačném konci než druhý nejnovější)


Naposledy upravil rob3rt dne po říjen 31, 2011 12:45 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 11:22 pm    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rob3rt
Člen klubu


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 12:55 am    Předmět: Citovat

jsou někde na webu dostupná hlášení z waze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 12:57 am    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 4:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 9:11 am    Předmět: Citovat

rob3rt napsal:
sorry všem za dnešní nepochopitelný bug v regionu Dalnice, do doby než zjistím příčinu jsem zneaktivnil zasílání

edit: bug opraven, zasílání obnoveno (při prvotním plnění databáze vznikl problém, že nejnovější záznam měl nejnižší ID a to dělalo nepořádek když nový nejnovější záznam byl v tabulce na opačném konci než druhý nejnovější)


nejdřív přišla ta aktuální hláška a to rychle, ovšem potom se nasypaly všechny starý zprávy..... no co, stane se. uvidíme, jak dál. hlavně, aby bylo co hlásit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rob3rt
Člen klubu


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 5:12 pm    Předmět: Citovat

Jak vam vcera a dnes fungoval region Praha? Včera mi přišla zpráva jen z mého webu, dneska mi přišly tři zprávy z mého webu a dvě z radary.cz. Smile
Případné návrhy na vylepšení uvítám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 9:13 pm    Předmět: Citovat

Dnes 2ks přímo z radary.cz a 3ks z přeposílače - takže jsi lepší a gratuluji - přeposílač přijde občas výrazně dříve (teda pokud originál vůbec dorazí)

včera mám 1:1

předevčírem přišla ta "skupinka" starých zpráv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com