Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

multaradar cd na slovensku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

a co to ako dokazuje? to ze ich nikto z vasej bandy nevidel zato ja predsa nemozem.. alebo mozno aj videl ale bud sa o tom nehodi hovorit vzhladom na nedetekcie belscortov pripadne ich niekto aj stretol ale v dosledku uvedeneho o tom ani sam nevedel Wink okrem toho z SK je na fore minimum ludi takze to asi bude suvisiet aj s tym nemyslis? (mihochodom ad maroko.. chcel by som vidiet kde a ako zijes ty a potom mozes machrovat ok Smile )
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jarko90
Nováček


Založen: 6.9.2010
Příspěvky: 25
Bydliště: Stropkov

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 4:57 pm    Předmět: Citovat




ze nemera ?
_________________
Laser Interceptor Quad ( HP Dual + Dual) + Stinger DSI

www.stealthtech.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 4:57 pm    Předmět: Citovat

ragamix napsal:
antenu nevidiet lebo je schovana ale vidiet blesk (mimochodom neni to IR) a ked sa lepsie pozriete tak ciastocne aj fotoaparat.

Fotoaparat je to na miste slunecni clony u spolujezdce?
btw. Kde to ma majacky? Krome blesku tam nic nevidim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 5:06 pm    Předmět: Citovat

Smile na prvej fotke je mozne ze len stali resp prisli za kolegami kedze nestoja rovnobezne s cestou

ano fotoaparat je hore pri zrkadle ako je clona. majaky si asi riesil kazdy kraj po svojom ale co som videl mavaju len predatora za celnym sklom.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mr_nitroz
Pozorovatel


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 5:44 pm    Předmět: Citovat

No a kdy bude konecne to nejdulezitejsi? DETEKCE stingeru!
_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 6:26 pm    Předmět: Citovat

uprimne - ma to nejaky vyznam? napisal by si ze ano uznavam ze mate pravdu a klamal robert, holohlava opica, gebic, VS a dalsi pacienti? urcite nie! zase by sme sa dockali len kecov ze je to fake a podobne... realny prinos by bol teda nula nic.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 6:26 pm    Předmět: Citovat

VS napsal:
Je zajímavé že v CZ která je jednou tak velká bylo 20 passatů ztotožněno během týdne... Ale v maroku 20fabii měřit od května jak říkáte krom prodejcu stingeru neviděl nikdo!

A kdo je "ztotožní", když radar není vidět, každé 3.-4. auto na Slovensku je Fabia a antiradar jej také neodhalí, protože většina majitelů ani nemá K band zapnutý. Jak se ještě takový radar, který je naprosto skrytý v tuctovém autě a prakticky nedetekovatelný antiradarem, dá odhalit?

mr_nitroz napsal:
No a kdy bude konecne to nejdulezitejsi? DETEKCE stingeru!

Detekce Stingeru jsou už dávno, myslím že msp_x je taky viděl a kdo je ještě neviděl, může se stavit u mě a klidně mu to pustím. Na Internetu to není a zatím nebude z určitých důvodů, které já neovlivním a nebudu komentovat ani případné spekulace.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

Udělám výjimku a něco sem napíšu:
Já nevím, že to pořád tak řešíte - passaty R36 jsou v ČR v provozu téměř 4 roky. Z daného počtu roků, co jsou v provozu, jsem 2 roky najezdil 35tis km/rok, druhou část jejich provozu už 50tis. km/rok. Od začátku roku 2010, kdy mám nové auto, mám na tachometru k dnešnímu dni 147 000 km. 2/3 mých cest jsou po dálnici a to rychlostí, která je pro ně už zajímavá.
Za celou dobu jejich provozu mě změřili jednou a navíc ve správním řízení prohráli.

Obě antiradarová fóra jsou česká fóra. Kolik procent zákazníků českých distributorů jezdí na slováč častěji než 1x ročně? 10%?
Jaká je šance, že potkají multu? Při výše zmíněné mé vlastní statistice velmi malá. Navíc na slovensku není bodový sytém a za rozumné překročení rychlosti (do 20 v obci - opravte mě, pokud mám staré informace) - je pokuta 50E, což je pro značnou část AR uživatelů směšná částka.
Pokud jsou videa pana doktora pravdivá, tak známé detektory detekují multu na hovno a lze předpokládat z vyjádření českého distributora i z přetrvávající absence videí Stingra (sorry, ale za tu dobu už "kvalitní" video uměl vyrobit i já...), že detekce Stingera taky nebude žádná hitparáda - tzn., že ani se Stingerem není bezpečné jezdit více než 20 nad limit, protože více nelze ubrzdit. Navíc při frekvenci falešných poplachů v "K" pásmu, kde sice Stinger nabízí false list, což je ale částečně na hovno, jak prokázali jiní uživatelé, protože frekvence FP jsou teplotně závislé a tam, kde fungoval false list při 20°C nefunguje při 10°C, každý normální uživatel po jisté době rezignuje na intenzivní brždění při prvním náznaku poplachu a bude též v prdeli.

Takže celá kauza multa mi přijde jako bouře ve sklenici vody, která nemá v ČR žádné opodstatnění a na slováči poměrně malý význam.
Jako marketinkový tah pro nákup Stingera to není špatné, ale pouze v počátcích do okamžiku, kdy se začnou ozývat první uživatelé, kteří budou referovat zkušenosti s množstvím falešných poplachů v "K" pásmu (které se nikdy nepodaří eliminovat (např. adaptivní cruise control MB jede přesně na frekvenci multy...)) a změření multou přes výbavu Stingerem (jejich blbostí, protože v ideálních podmínkách ty detekce prostě mizerný budou a než daný poplach vyhodnotí jako ne-falešný, budou změřeni). V dnešní době již není tak jednoduché oblbovat zákazníky, jak tomu bylo dříve, protože sdílení informací je výrazně jednodušší a sociální sítě mají poměrně značnou sílu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 8:18 pm    Předmět: Citovat

je celkom vtipne ako sa snazis vysvetlit situaciu tak aby v prostech isteho predajcu a istych znaciek nevyzerala tak zle aka v skutocnosti je. robis (a nielen ty) vsetko preto aby si obhajil nedetekciu multaradaru ("ved to nevadi nieco musime vymyslet ako vyhovorku") velmi sa mi to nechce rozpisovat ale aspon v bodoch:

- multaradar neni polcam. vie merat aj z pevneho stanoviska a za jazdy do protismeru. cize porovnavanie s polcamom je dost mimo a podla mojho narozu ucelove

- forum zacalo ako forum o technike. nie o tom kde kto jazdi a ako casto. a aj keby bola realna sanca mala tak to ma byt obhajoba toho ze belscorty a teda aj protectory s multaradarom uplne prepadli? stinger dava sancu na zachranu a sam som niekolkokrat pisal ze detekcie zdaleka nemozno porovnavat s ramerom. neznamna to ale ze by to nebolo dost na spomalenie. ak by som pouzit tvoju analogiu tak mozes ist o 40 nad limit.. 20 ubrzdis a 20 zaplatis co ako sa pises je pre vacsinu uzivatelov AR smiesna ciastka. upozornenie pre truby - toto je len spekulacia na zaklade predchadzajuceho prispevku. dufam ze zas blbouni niekde nenapisete ze ja sam som povedal ze ubrzdit sa da len 20!

- kvalitne video neni treba vyrabat. ale dakujem ze si prezradil ako robi s videami vasa banda aj ked to teda bolo jasne

- bodovy system ako taky sice na SK neni ale za 3 vazne porucenia predpisov kam patri aj rychlost v poslednych 12 mesiacoch ide kazdy automaticky na preskusanie. body ako take teda nenisu ale je to nieco podobne. takze aby ste rozumeli aj vy - klamal si

- poplachy su ale neni to take zle ako sa snazis navodit. s K pasmom si realne vela nenajazdil takze toto viem posudit ovela lepsie ako ty. to iste plati o detekciach multaradaru ktory si videl maximalne na obrazku

- ano oblbovat zakaznikov neni lahke je to tak.. preto to nerobime a kazdy kto to robi bude potom akurat za velkeho klamara ako tvoj kamarat viz:


Uploaded with ImageShack.us

vs. http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=1675&start=0
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 8:25 pm    Předmět: Citovat

Vidím, že jakákoliv snaha o konstruktivní příspěvek zde nemá šanci a každý bod bude využit k osobním útokům - protector tu někomu hodně leží v žaludku, když ho musí při každé příležitosti zmínit.
Nicméně mně osobně je to jedno, na slováč nejezdím a ani v budoucnu nehodlám (moře nemáte a hory jsou lepší v v rakousku a itálii), takže si osobní příspěvek též neodpusím - pro mě za mě může jít celý slováč do prdele. Klaus s Mečiarem měli výborný nápad. Čest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

nebud smiesny osobne utoky su vasa specialita a vasa banda ich rada pouziva kde len moze. ked vam to clovek vrati tak sa vam to nepaci hlavne preto ze pise pravdu ze? to uz tak prijemne neni ked vyzerate ako blbci..

tvoj prispevok ma daleko od konstruktivneho a skor sa da nazvat marketingom. protector som spominal len z toho dovodu aby si niekto kto tomu nerozumie blahovo nemyslel ze problem ma len belscort ale aby bolo jasne ze tym padom aj slavny protector (cize bel 975 resp stir). okrem toho o stingeri si tu zacal pisat ty.. tu sa pisalo o multaradare. cize komu lezi stinger v zaludku? Very Happy

no a samozrejme k zvysku tvojho konstruktivneho prispeku: aj ty mna Wink
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím se Snailem, že Multaradar CD není pro majitelé antiradarů, kteří nejezdí na Slovensko, moc aktuálním problémem, ale zbytek jsou pouhé spekulace a navíc založené na špatných výchozích předpokladech.

Pro Slováky je tento problém velice aktuální a vůbec se proto nedivím slovenskému zastoupení Stingeru, že na něj upozorňuje, což je celkem pochopitelné, když jako jediný nabízí i vhodné řešení. Porovnávat slovenské Fabie s Multaradarem a české Passaty s PolCamem je dost nepřesné až zcestné, specifický Passat R36, který navíc musí nějakou dobu pronásledovat měřené vozidlo, je mnohem nápadnější a lépe odhalitelnější než Fabia bíle nebo modré barvy, nenápadně umístěna v řadě zaparkovaných vozidel nebo jedoucí v koloně aut. Mám informace od majitelů Stingerů, že kolem zaparkovaných vozidel museli projet několikrát, než identifikovali, v kterém je schovaný Multaradar.

Pro české zákazníky problém slovenského Multaradaru tak žhavý není, ale pokud někdo často jezdí na Slovensko, tak jej samozřejmě na to upozorním a nabídnu mu řešení, které jej částečně dokáže eliminovat - Stinger. Je pochopitelné, že jízda se zapnutým K pásmem není tak komfortní a jednoduchá jako v případě Ka pásma, ale hodně pomáhá vhodně nastavený K filtr a postupně doplňovaný False List. Určitě to není tak černobílá záležitost, jak to vidí Snail, vždyť K band radary se celkem často používají v západní Evropě a přesto si tam řidiči pořizují antiradary a jezdí s aktivním K pásmem.

V poslední době hodně zákazníků vyžaduje Stinger jenom proto, že se jím líbí jak designově (hlavně Card), tak i svými unikátními parametry - celoevropská legalita, nedetekovatelnost detektorem antiradarů, vysoká citlivost, minimum falešných poplachů, miniaturní rozměry radarové antény i laserových čidel, aktuální česká a slovenská databáze a výhledově i stejně kvalitní celoevropská databáze stacionárních měřičů rychlosti. Dokonce oslovují své prodejce nebo servisy a vyžadují od nich montáž Stingeru do svých vozidel. Dochází k tomu, co jsem tvrdil ještě před rokem, že Stinger se prosadí sám a zákazníci jej budou vyžadovat sami od svých dodavatelů. A to prosím navzdory tomu, že jsem dosud nespustil žádnou pořádnou reklamní kampaň. Mám dokonce zákazníka, který si objednal kompletní ochranu včetně modulu proti Autoveloxu!

Videa Stinger vs. Multaradar CD není zapotřebí nějak náročně vyrábět nebo fabrikovat, existují již delší dobu a zákazníci si je mohou pustit u mě v kanceláři. Proč zatím nejsou na Youtube je soukromou věcí jejích autora, ale myslím, že není moc těžké se dovtípit, proč je zatím nechce takhle veřejně publikovat. Určitě netouží, aby to nějakým způsobem zneužila konkurence a další subjekty. U Belscortů mu to může být jedno, protože je již delší dobu nenabízí, takže tyto videa zveřejnil.

Já jsem donedávna nepreferoval žádnou značku a zákazníkům jsem ve stejné míře nabízel všechny značky, ale po štvavé a dost špinavé antikampani distributora Belscortů a jeho poskoků, začínám výrazně preferovat Stinger a kompletní řešení problému založené na něm.

Nevím, odkud máte informace o frekvenci tempomatu v MB, ale nedávno se montoval Stinger do MB s Distronicsem a jeho frekvence šla velice jednoduše odfiltrovat s pomocí K filtru Stingeru, při zachování frekvenčního rozmezí potřebného na detekci Mutaradaru CD.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 9:17 pm    Předmět: Citovat

AntiRadary.cz napsal:


Nevím, odkud máte informace o frekvenci tempomatu v MB, ale nedávno se montoval Stinger do MB s Distronicsem a jeho frekvence šla velice jednoduše odfiltrovat s pomocí K filtru Stingeru, při zachování frekvenčního rozmezí potřebného na detekci Mutaradaru CD.


zapnul jsem si K a CLS má frekvenci 24,100
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

mercedes vyraba resp pouziva senzory distronicu ktore nemaju rovnake frekvencie lisia sa. u vacsiny kusov (=aut) to problem neni ale obcas sa najde senzor kde to problem byt moze. okrem toho ale u jedneho auta neni iba jedna frekvencia Wink
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 9:33 pm    Předmět: Citovat

snail napsal:
zapnul jsem si K a CLS má frekvenci 24,100

Pokud jste to měřil Belscortem, tak zobrazovaná frekvence je jenom informativní a u různých kusů se při stejném zdroji signálu zobrazují různé frekvence. Rozdíl může být až 20 MHz a možná i více, nějak pečlivě jsem to nezkoumal.

U toho konkrétního MB byla jedna frekvence kolem 24.070 GHz, druhá kolem 24.155 nebo 24.165 GHz (už si to přesně nevybavuji), takže je nebyl problém "oříznout" K filtrem a nechat funkčním rozsah Multaradaru CD 24.100 +-25 MHz.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com