Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Valentine dorazil...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mára_VR6
Pozorovatel


Založen: 5.12.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: so leden 06, 2007 10:54 pm    Předmět: Citovat

Rob-in napsal:
2: Mára_VR6
Chtěl bych se zeptat na komunikaci se zásilkovou službou, jak dlouho trvalo,než reagovali na mail?
Já si zřídil schránku, poslal jim mail na obě adresy, které mají na webu a zatím se neozvali a to je už 4. den Sad

Vydrž, ozvou se Wink
_________________
VW není jen značka, VW je styl. Passat 2,0TDI
Valentine 1 v1.8—POP2 fw3.858
TomTom6 + poi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 12:30 am    Předmět: Citovat

mě odpovídali během pár hodin, ve 2 případech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Tak je pondělí a stále se neozvali a to jsem psal již na třetí mail..
To zrovna nepůsobí moc důvěryhodně..
Chtěl jsem se zeptat..kdyby si člověk poslal nějakou vyšší částku na jejich účet, je nějaká možnost, převézt si je zpět? po přihlášení jsem tuto možnost nikde nenašel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

Rob-in napsal:
Tak je pondělí a stále se neozvali a to jsem psal již na třetí mail..
To zrovna nepůsobí moc důvěryhodně..
Chtěl jsem se zeptat..kdyby si člověk poslal nějakou vyšší částku na jejich účet, je nějaká možnost, převézt si je zpět? po přihlášení jsem tuto možnost nikde nenašel.


Mají tam o 9 hodin míň. Josef většinou píše mezi 20.30 - 1.00 v noci. Asi se jim tam nahromadily objednávky mezi 27.12 až 2.1. kdy nedělali a teď je postupně vyřizují.
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

Tak dnes ráno už se ozvali, převedl jsem peníze,dostal kalkulaci (9.843 kč)
a už netrpělivě čekám, jak to dopadne..tak mě držte palce :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 12:13 am    Předmět: Citovat

Na úvod si dovolím pozdravit všechny zůčastněné na této diskuzi. Ve středu 17.1. mně dorazil opožděný Ježíšek z Ameriky. Dovezli mně ho až domů a nic nechtěli. Tak jsem začal testovat a je to tady v Brně z našema m욝ákama celkem čurina. Jezdí nám tady nonstop Ochcávka od října, ale až teprve teď se chlapci naučili měřit za jízdy do protivky. A proti tomu existuje jako obrana pouze detektor. Pokud stávali v řadě parkujících aut vpravo, dali se odhalit, ale dnes již jde o rypák. Pro vysvětlení, po Brně se pohybuji v rámci práce pouze v noci. Dále budu pokračovat v příslušných kategoriích, např. fal. poplachy.
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 1:54 am    Předmět: Citovat

Jo a včera jsem testoval tabuli v Bystrci na ulici Vejrostova. Je v Ka pásmu- zelená. Na příjezdu první kváknutí 470 metrů před tabulí, na odjezdu 170 metrů před tabulí. Pokud by někdo byl udiven metrickou přesností, princip měření prozradím za 5 korun. Máme tu ještě tabuli na ulici Rybnická v Novém Lískovci a ta je červená v K pásmu. Valentin bouří již asi 200m před křižovatkou při jízdě od nemocnice, a od křižovatky je to dalších asi 300 metrů doprava. Chtěl jsem natočit video v Bystrci na tabuli, ale vyflusla mně u mé 6230i baterka. Tak mám pouze video z minulého čtvrtka, jak jsem naháněl 2,5 km naše m욝áky. Tak až se mi podaří přes kamoša stáhnout video do komplu, protože nemám a nikdy jsem nepotřeboval propojení telefonu a počítače a už vůbec nevím jak na Yotube, tak to třeba potom umístím. Tak zatím zdravím.
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 2:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak už mám 3 dny doma účtenku z USA za Valentine,ale balík zatím nedorazil. Nepamatuješ si, jak velké byla zpoždění u balíčku, který jde přes celnici, oproti normální obálce?
Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobek
Pozorovatel


Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

Rob-in napsal:
Ahoj, tak už mám 3 dny doma účtenku z USA za Valentine,ale balík zatím nedorazil. Nepamatuješ si, jak velké byla zpoždění u balíčku, který jde přes celnici, oproti normální obálce?
Dík

Tak to je divný. Chodí to opačně. Mně přišel 17.1. balík a 24.1. obálka s papírama. Pošli mně přes SZ číslo zásilky, zkusím to najít kde je. Nechal sis ho poslat tou expresní variantou EMS?
_________________
Valentine 1 v.1.8 POP2, fw. 3.858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

Tak sláva, konečně je doma :-) Je to fakt pěkná krabička a je mnohem menší, než jak vypadá na fotkách.
Z USA dorazil domů přesně za 14 dní.
Nevím ale jak dlouho si ho užiju, strašně ho chce spousta známích a příbuzných..tak už jsem objednal další kusy :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Tak nakonec vše dobře dopadlo, tak dej vědět první dojmy Smile
Návrat nahoru
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

Chtěl bych se zeptat na dvě věci..
Ten Euro mód se nastavuje dvakrát..? Našel jsem ho v menu nastavení přístoje a pak ještě leze měnit velká a malé "u" přímo knoflíkem?
Já jsem v menu nastavil Euro ON, a přístroj pak ukazoval velké "U" a to jsem knoflíkem přepnul na malé..ale vůbec tomu nerozumím..Můžete mě prosím vysvětlit co je co, díky..
Ta druhá věc je, páčka pod tím knoflíkem..knoflíkem se děla asi hlasitost,ale netuším co dělá ta páčka..u mě to nijak nereaguje, tak zatím netuším, co to je,ani z návodu nejsem moudrý..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

První zážitek..dnes, první den, co ho mám, projíždím miniobec s jedním domem, kousek od domova a najednou se ozval V1, dupl jsem na brzdu, ikdyž jsem mu moc nevěřil, protože jsem tam neviděl policii více jak 2 roky..ale měl pravdu, byli tam :-))))
Stáli přesně kolmo k silnici a asi i proto reagoval V1 těsně před nimi,ale stačil jsem dobrzdit z 90 na 60..podle mě neměřili, ale jen nechali zapnutý radar..?
Pod tímto úhlem to asi nedělají..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

Euro Mode je potřeba zapnout v menu Euro ON. Pro provoz v ČR potom knoflíkem nastavit režim "u" - ten skenuje jenom Ka pásmo. "U" prohledává Ka + K pásmo.

Dolní páčka nastavuje hlasitost v režimu "Mute". Funkce obou knoflíků je možné ještě částečně měnit v programování přístroje.


Rob-in napsal:

Já jsem v menu nastavil Euro ON, a přístroj pak ukazoval velké "U" a to jsem knoflíkem přepnul na malé..ale vůbec tomu nerozumím..Můžete mě prosím vysvětlit co je co, díky..
Ta druhá věc je, páčka pod tím knoflíkem..knoflíkem se děla asi hlasitost,ale netuším co dělá ta páčka..u mě to nijak nereaguje, tak zatím netuším, co to je,ani z návodu nejsem moudrý..?

_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rob-in
Pozorovatel


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak díky..
To "mute" jsem myslel že je vypnutý zvuk..pak tedy nechápu, jak a proč se mění hlasitost ticha..?
To "mute" se aktivuje jedním stiskem knoflíku? Četl jsem, že se dá zapnout při alarmu, je pak zapnuté nastálo ,nebo je to jen jednorázové a na ten konkrétní alarm?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com