Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Videa Bel 995 CZ
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 6:52 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem poprve nacapal radar co chytal po smeru a detektory Bel 995CZ a Target 550 Euro pipaly az v paprsku!! OKolo 21h hodim videa s presnou mapkou kdy byli poldove. Tak jsem zvedavej co mi na to tady odbornici reknete, jelikoz mam strach, aby poldove nemeli nejaky nove udelany radary!! crazy crazy crazy

Ps: 4x prujezd s Belem 995 CZ (vzdy v paprsku)!!
3x prujezd s Targetem (jen jednou super detekce 2x pipnul, ale diky tramvaji co jela proti radaru) jinak taky az v paprsku!!
Návrat nahoru
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

To není dobrá zpráva... hmmm co to bylo za frekvenci ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Nebylo to náhodou v Modřanech v ul. Potočkách hned vedle je Gen. Šišky?
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

JOsef: Jak to vis, presne tak jak rikas... Smile.Uz jsou uploadovany videa tak jen pockat na youtube... Smile
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:12 pm    Předmět: Citovat

Před týdnem jsem jel na oběd a ozval se detektor V1 na odjezdu asi 80m před radarem - policejní Fabie v této ulici, radar po směru jízdy. Když jsem se vracel, hned kousek za světelnou křižovatkou znovu naskočila detekce (na příjezdu), nějakých 300 m před policejním autem. Tak jsem projel, otočil a jel jsem znovu natočit detekci na odjezdu. Jaké bylo moje překvapení, když detektor spustil až za policejním autem v paprsku radaru. Zkusil jsem to po druhé, potřetí a naprosto to samé. Přikládal jsem to úpravě chlazení detektoru, kde jsem pod detektor přidělal před testovaním desku spínané regulace, ale jak vidím, tak to tím být nemuselo. Při tom úplně prvním průjezdu jsem tam totiž tu desku neměl (byla jinde) a detektor detekoval na odjezdu cca 80m předem.
Frekvenci neznám, ale dle mě to byla 34,0 GHz. Na příjezdu detekce v pohodě, na odjezdu nulová Sad


Naposledy upravil Josef dne po únor 12, 2007 8:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:17 pm    Předmět: Citovat

Presne tak jak rikas, ja mam vse natocene, udelal jsem pod Belem primo odkaz nedetekce tak snad do hodky budou funkcni videa a uvidis... Smile. Detekce vzdy nulova, nechapu proc?? Ja tedka musim pryc, takze se tesim, ze nekdo mi rekne proc tomu na tom miste tak je... Sad
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se na chvíli postavil asi 50m za policejní auto v ul Gen. Šišky a nula. Nakonec jsem se odhodlal projet přímo kolem policejního auta v té uličce a co myslíš? Nulová detekce a to jsem projížděl dva metry od něho !!!. Tady jsem si už říkal, že to snad vypnul. Při dalším průjezdu bylo vidět, jak odjíždí směrem ke kolegům a ASI byl radar vypnutý, jel jsem za ním 20 metrů a bylo ticho.
Návrat nahoru
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem zaznamenal radar na Poděbradské - směr Černý Most - klasické místo za křižovatkou s Průmyslovou. Hnědá Laguna nejde přehlédnout Laughing Frekvence 33,949!
První video je vertikální umístění na sloupku - detekce 150 m: http://www.youtube.com/watch?v=ZCBbFFDPjDk
Druhé video je horizontálně pod zpětným zrcátkem: http://www.youtube.com/watch?v=4ev22NCORuY&mode=user&search=

Z rozdílu v detekci jsem fakt hodně překvapen Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Podle me kdyby jsi jel na horizontal 65 km/h tak moc nezastavis, na horizontal fakt hodne hodne velka bida, vzpominam, jak jsem mel jeste US verzi a to presne odpovida ji... Ja taky uz 3 mesice jezdim na vertikal a nemuzu si ho vynachvalit... Takze tady je jasne videt vertikal a jedine vertikal... Mr. Green
Návrat nahoru
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:17 pm    Předmět: Citovat

gebič: jasně - 65 km/h = bez šance Exclamation Něco na tom přepolarizování asi bude crazy
Jsem z toho rozdílu docela v šoku... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
gebič: jasně - 65 km/h = bez šance Exclamation Něco na tom přepolarizování asi bude crazy
Jsem z toho rozdílu docela v šoku... Idea


jj, koukej tohle jsi uz mozna na foru videl, ale tady je krasny rozdil mezi vertikalem a horizontalem (sice tohle je extrem, ale stoji se na to juknout)
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, (uz jsem to tady daval v jine sekci v dubnu, ale opakovani matka moudrosti)

jsem dneska jel po ulici GENERÁLA ŠIŠKY a opět tam stál radárek, který se hodně špatně detekuje... Sad. Tak jsem zkusil vertikální polohu a světe div se, detekce přes 260m... Jsem zvědavej co na to poví Josef, jelikož tam vertikální poloha Targeta 550 Euro zničila detekci V1 nehorázně... (viz http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=268) Na Horizontální to tak slavný nebylo, okolo průměr 50m...

VIDEO: www.youtube.com/watch?v=5a_IX7-7gNg

Návrat nahoru
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 11:06 pm    Předmět: Citovat

Ta vínová laguna je docela dobře poladěná. Taky jsem na ní kdysi narazil na jižní spojce a s 995US detekce až v paprsku nebo vůbec a 980CZ tak 10m.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

Zibby napsal:
Ta vínová laguna je docela dobře poladěná. Taky jsem na ní kdysi narazil na jižní spojce a s 995US detekce až v paprsku nebo vůbec a 980CZ tak 10m.


Dneska ráno jsem tuhle lagunu potkal na ceste mezi Prosekem a Kbely Loc: 50°7'16.82"N,14°31'28.59"E (Mladoboleslavská ulice). Ještě nevysílali, asi čekali na kasu.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

x2005: maj recht, dy teprve kasa dodá hnědé laguně ten správný šmrnc crazy crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com