Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Laser Praha Modřanská
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:05 pm    Předmět: Laser Praha Modřanská Citovat

Dnes opět testovala soukromá firma laser radar ProLaser III na Modřanské ulici. Bohužel jsem přijel když už to balili, takže jsem zase V1 neotestoval Sad
Návrat nahoru
Zibby
Admin


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 293
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

tak to je škoda. V1 vs laser mě fakt zajímá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára_VR6
Pozorovatel


Založen: 5.12.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

Já už V1 na Laser testoval, bohužel crazy crazy , vlítnul jsem do něj, okamžitě plný brzdy, Passat dřel čumákem o zem, tak uvidíme na kolik jsem to srazil.... Confused
Ale funguje výborně Exclamation
_________________
VW není jen značka, VW je styl. Passat 2,0TDI
Valentine 1 v1.8—POP2 fw3.858
TomTom6 + poi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 5:37 pm    Předmět: Citovat

A kde jsi testoval?? Ja jsem nastesti laser jeste nepotkal, tedy nevim o nem... Very Happy
Návrat nahoru
Mára_VR6
Pozorovatel


Založen: 5.12.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
A kde jsi testoval?? Ja jsem nastesti laser jeste nepotkal, tedy nevim o nem... Very Happy

V Jablonci ho mají empíci a raději bych ho takhle netestoval Sad

Víte někdo jak měří?? Slyšel jsem, že když se prudce změní rychlost, tak že by z toho měl být nějak zmatenej....Teda doufám
_________________
VW není jen značka, VW je styl. Passat 2,0TDI
Valentine 1 v1.8—POP2 fw3.858
TomTom6 + poi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 5:50 pm    Předmět: Citovat

Mára_VR6 napsal:

Víte někdo jak měří?? Slyšel jsem, že když se prudce změní rychlost, tak že by z toho měl být nějak zmatenej....Teda doufám


zial takto funguje len radar..ked prudko pribrzdis v meracom paprsku tak neni schopny vyhodnotit rychlost. lidar ale nie.. ten postupne vypisuje tvoju aktualnu rychlost ked brzdis. zalezi na sikovnosti a skusenosti ake ma saso s lidarom a niekedy aj na stasti.. tiez je vyhoda ked mas tmave auto. IR ma rovnake vlastnosti ako svetlo takze cim tmavsi povrch tym sa horsie odraza. preto sa pri merani mieri hlavne na SPZtku alebo svetla.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mára_VR6
Pozorovatel


Založen: 5.12.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

takže čím mě vlastně měřili???? Něměl jsem moc času si to prohlídnout, ale měli to na tyči a čuměli do toho
_________________
VW není jen značka, VW je styl. Passat 2,0TDI
Valentine 1 v1.8—POP2 fw3.858
TomTom6 + poi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Mára_VR6 napsal:
takže čím mě vlastně měřili???? Něměl jsem moc času si to prohlídnout, ale měli to na tyči a čuměli do toho


teba podla toho co si pisal merali lidarom (laser - pro laserIII; www.lavet.cz).

ja som reagoval na to ze si pocul ze ked prudko zabrzdis merac rychlosti bude zmateny - to plati len pre dopplerove merace cize klasicky radar ale nie pre laser.
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:41 pm    Předmět: Citovat

Takze jak to je pak treba s Belem 995?? Upozorni me to vubec na laser, nebo ne?? A kdyz upozorni, to uz jsem asi zmerenej, ze jo?? Jenom by me to zajimalo, hovada policejni, co to zase dostavaji za hracky... crazy
Návrat nahoru
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

995 a bel vseobecne - udajne skor nie ako ano.. v1 ma detekciu laseru vynikajucu (vychadzam z testov na nete) kazdopadne u laseru je to aj tak vacsinou (hlanve u merania na kratke vzdialenosti) jedno lebo si zmerany za cca 0.3 sekundy takze pri poplachu si ani nestihnes uvedomit co sa deje a uz mas fotecku Sad .. pomoze jedine aktivna obrana cize jammer
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:54 pm    Předmět: Citovat

Tak to neni dobre... Sad. No a koukam ty lasery uz kupuji skoro vsude, nerikejte mi, ze bez jammeru budu muset jezdit predpisove?? To bych se trefil... Jako na oksce 90km/h no nevim, to si budu muset koupit 105... crazy
Návrat nahoru
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 10:04 pm    Předmět: Citovat

hmm no neviem ale urcite si bude treba davat viac pozor.. max meracia vzdialenost je 350m (uprava od lavetu; tj max "dosah" fotaku) inak aj u nas chcu vraj kupit laserove merace takze sa uz velmi tesim crazy
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

Tak musime zkusit ten nas Bel, az budou nekde merit, ale horsi je, ze nezjistime kdyz poda vubec nejaky laser alert, jestli jsme zmereni, nebo nas teprve meri?? Zatim jsem je v Praze jeste nevidel....
Návrat nahoru
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:08 pm    Předmět: Citovat

Teď mi kamarád z IT oblasti tvrdil, že jeho kamarád (jedna paní povídala) pracující ve firmě LAVET mu cca před rokem sděloval, že MP Praha koupila 4 lasery...

Tak nevím, kde je pravda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:35 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Tak musime zkusit ten nas Bel, az budou nekde merit, ale horsi je, ze nezjistime kdyz poda vubec nejaky laser alert, jestli jsme zmereni, nebo nas teprve meri?? Zatim jsem je v Praze jeste nevidel....


Bel ani nepípne při měření, nemá vůbec šanci - testoval jsem to před pár měsíci.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com