Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vítejte na antiradary-forum.com !
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ClonyXXXL
Návštěvník


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Všechny vás tu pěkně zdravím. Jsem tu jako nováček a doufám, že časem přispěji i já svou troškou do mlýna.
Bohužel bych z vás ale potřeboval vytahat nějaké informace. Ani nevím, jestli mám svůj příspěvek umístit sem, nebo jinam, moc se zatím neorientuji.

Moc bych poprosil, neodpovídejte stylem "přečti si forum" - četl jsem ho, čtu ho, nicméně času je málo a body ubývají.

Jelikož jsem včera přišel o druhé 3 body (tedy už 6), silně uvažuji o koupi antiradaru. Jak jsem ale předeslal, jsem lama. Naposledy jsem se o antiradary zajímal asi před 10 lety, a to tehdy byly schopné upozornit na radar jedině za předpokladu, že radar změří někoho přede mnou. Ale co když jedu dědinkou, kde zrovna nikdo přede mnou nejede? Kdÿž jsem sám???
Jak jsem vyčetl, vypadá to, že se AR už zdokonalily ohledně upozorňování (doufám, že jsem nenabyl špatného dojmu).
Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je to opravdu dokonalejší.

Jak to tedy dnes maká? Jak to přesně upozorňuje?

Dále taky, jestli má smysl si pořizovat asi nejlepší Valentine One, tedy asi hlavně vzhledem k zvyšujícímu se rozšíření laserových měřičů, např. asi od ledna 08. Rušičky jsou asi nelegální, tedy asi trestné. Možná brzy budou nelegální i AR, myslím tedy tvrději - neboli těžce zakázané.

Předem děkuji za info!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:13 pm    Předmět: Citovat

Odpověděl sis sám.

Odhadem

95% safe: jammer + antiradar + CB + POI
60% safe: pouze antiradar nebo jammer, podle toho, kde často jezdíš. Od ledna to bude jedno.

Smysl má cokoli, jde pouze o míru a akceptaci rizika.

jammer nelegální? nevzpomínám si Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ClonyXXXL
Návštěvník


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Jak to myslíš? že od ledna to bude jedno??? Nechápu (jsem lama, promiň).
No a jammer, jestli chápu dobře je rušička, a proto minimálně problémy, jestli to okecám, že to je něco jiného, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ClonyXXXL
Návštěvník


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

A bohužel mi stále nikdo neodpovídá na mou základní otázku - Jak to tedy dnes maká? Jak to přesně upozorňuje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

ClonyXXXL, hlavním upozorněním na výskyt měření je

Akustická signalizace
Pro každé detekované pásmo radaru nebo pro laser má rozdílný zvuk. Tento zvuk je vydáván přerušovaně s tím, že jak se intenzita signálu zvyšuje, zkracuje se tento interval. Nejlépe je zhlédnout nějaké video, které objasní více. Na zdejším fóru je na ně několik odkazů, např.: příspěvek 5225, příspěvek 3785, příspěvek 3686
Akustickou signalizaci dále doplňuje

Optická signalizace
Např. detektor Valentine One ukazuje směr, odkud přichází signál:


Detektor zobrazuje i počet zachycených radarových signálů nebo přítomnost laseru:


Typ signálu je zobrazen dalšími samostatnými kontrolkami:


A nakonec ještě intenzita signálu:

(čím intenzivnější signál je, tím se zrychluje akusticka signalizace)

Upozornění na závěr
Než se rozhodneš pro koupi nějakého antiradaru, pamatuj, že někteří nesolidní prodejci nabízejí detektory, které vzhledem k jejich technickým parametrům, nedokáží detekovat radary používané zdejší policií. (Tyto modely tedy ne: Beltronics Vector 965US, 995US a RX65Pro).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

ClonyXXXL napsal:
Jak to myslíš? že od ledna to bude jedno??? Nechápu (jsem lama, promiň).


Je jedno, kde budeš jezdit, protože zatím měla lasery pouze MP a pokud jsi jezdil rychle pouze na okreskách a dálnicích, jammer jsi nepotřeboval. Od ledna používá PČR 101 laserů, takže riziko změření laserem je všude stejné (i když ve městech asi častější, ale na okreskách zase nebezpečnější - měření bude probíhat na větší vzdálenosti, jezdím tam velmi rychle a někde na horizontu nesleduji prostředí daleko před sebou)

ClonyXXXL napsal:
No a jammer, jestli chápu dobře je rušička, a proto minimálně problémy, jestli to okecám, že to je něco jiného, ne?


Ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 5:49 pm    Předmět: Citovat

Jejda, dalsi fundovany prodejce antiradaru. A urcite chce hlavne pomoct pripadnym zajemcum o tuto problematiku a ne jenom si tady bezplatne udelat reklamu. Skoda jenom, ze ma detektory drazsi nez vetsina zdejsich prodejcu a zakazniky mystifikuje (to si Josef zase "pochutna"):

U většinu antiradarů je téměř nemožné zachytit měření z policejního auta, které Vás dojíždí zezadu. Avšak Valentine One jako jediný obsahuje krom předního čidla i druhé čidlo vzadu, které Vám, dá se říct, kryje záda. Valentine One porovnává signály z obou čidel a podle jejich intenzity pak lokalizuje zdroj měření.
Jako jeden z mála antiradarů Valentine One detektuje též laserové měřiče (také přední i zadní čidlo) používané městskou policií.


Rovnez je skoda, ze vsechny detektory Beltronics haze do jednoho pytle a vubec nespomina CZ a EURO verze Beltronicsu, ktere Valentinu uspesne sekunduji. Wink


Upozorneni na zaver
Nez se rozhodnes pro koupi nejakého antiradaru, pamatuj, ze nekteri solidni prodejci nabizeji i levnejsi detektory, které vzhledem k jejich technickym parametrum specialne upravenym pro CR/SR, dokazi detekovat radary pouzivane zdejsi policii s velkou uspesnosti. (Tyto modely teda ano: Beltronics Vector 965CZ, 995CZ a RX65 Euro).


Mr. Green
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Antiradary BEL napsal:
... ne jenom si tady bezplatne udelat reklamu.
Je reklama a reklama. Nepisu tady, ze na techto strankach nabizim neco za takovoutu cenu. Uvadim jen odkaz (stejne jako to delas bezne Ty), ktery nikoho nenuti kliknout a ani se nevnucuji. Navic lidi posilam sem a ne na vlastni forum, ktere jsem schopen udelat, protoze ZDE ZISKAJI VIC NEZAVISLYCH INFORMACI z jiz zajeteho fora. A taky zde najdou odkazy na Roberta a AR BEL. Je to moje riziko, ze zde o sve potencionalni zakazniky mohu prijit.

Antiradary BEL napsal:
Skoda jenom, ze ma detektory drazsi

No, nevim. Pokud se budeme bavit o stejnem modelu, pak se mi zda 14 resp. 16 mene nez 19. A kdyz vemu Tvuj levnejsi detektor, pak je to 14 resp. 16 ku 15. Tak mi to prosim vysvetli, jak jsi to myslel. Nebo jsi snad lhal a snazil se nekoho ojebat?... Dale bez komentare, abych si nedelal nekalou reklamu.

Antiradary BEL napsal:
Rovnez je skoda, ze vsechny detektory Beltronics haze do jednoho pytle a vubec nevzpomina CZ a EURO verze Beltronicsu, ktere Valentinu uspesne sekunduji.

V zadnem pripade netvrdim, ze BEL s tovarni variantou CZ ci EU jsou spatne. Tvrdim jen, ze nevhodne jsou US verze tohoto vyrobce, coz je pravda. Pamatuj, ze na strankach prodejce PANASONIC nenajdes nabidku SONY. Nevim tedy, proc bych je mel zminovat, kdyz je v nabidce nemam. Ale, jak vidim, tak Ti to udela dobre. Zminil jsem se tedy na mych strankach o existenci CZ a EU verzi BELu, ktere jsou aktualne dostupne v CR - tedy jen RX65Euro. Problem s tim nemam, protoze tim nikoho neuvedu v omyl.... Viz. http://www.valentine1.net/specifikace/

Pokud se podivas na vyse zminene forum, pak zjistis, ze uzivatelum delam bezplatnou podporu i jinde. ClonyXXXL je uzivatel, kterej sem pravdepodobne prisel pres me stranky. Je to uzivatel P2P klienta uTorrent, kteremu delam ceskou lokalizaci a podporu. Pokud si nakonec koupi BELa od tebe, tak ti (pokud ho neojebes) zatleskam, ze jsi ho dokazal ukecat prave ty. Nic proti Tobe ani jinemu solidnimu (zakaznika neojebajicimu) prodejci nemam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 7:42 am    Předmět: Citovat

emc napsal:
Pokud se budeme bavit o stejnem modelu, pak se mi zda 14 resp. 16 mene nez 19. Tak mi to prosim vysvetli, jak jsi to myslel. Nebo jsi snad lhal a snazil se nekoho ojebat?...


A me se zase zda 15880 Kc, resp. 15040 Kc bez DPH je mene nez 15900 Kc bez DPH. Je potreba srovnavat veci srovnatelne a ceny s DPH nebo bez DPH. Psat, ze vetsina prodejcu ma nizsi ceny (bez DPH) je minimalne tak korektni jako uvadet na svem webu ceny bez DPH a srovnavat s cenami ostatnich prodejcu, ktere jsou ale vcetne DPH. Pro vetsinu zakazniku je totiz dulezitejsi cena bez DPH, jelikoz jsou platci DPH, takze je cena s DPH az tak nepali. Ostatni si koupi V1 z Annonce za 12000 - 13000 Kc nebo si jej nechaji dovezt z USA za jeste lepsi cenu, stahnou si navod z webu prodejce, ktery jim ho krasne naserviroval az pod nos a jsou vysmati.

Dat odkaz na forum, ktere jsem nezalozil a nevybudoval, bez povoleni majitele je drzost, kterou si nedovolil ani Robert , ani ja! Rovnez tak psat v kazdem druhem prispevku o "ojebavani" nesvedci o dobrem vychovani autora.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

Antiradary BEL napsal:
emc napsal:
Pokud se budeme bavit o stejnem modelu, pak se mi zda 14 resp. 16 mene nez 19. Tak mi to prosim vysvetli, jak jsi to myslel. Nebo jsi snad lhal a snazil se nekoho ojebat?...


A me se zase zda 15880 Kc, resp. 15040 Kc bez DPH je mene nez 15900 Kc bez DPH. Je potreba srovnavat veci srovnatelne a ceny s DPH nebo bez DPH. Psat, ze vetsina prodejcu ma nizsi ceny (bez DPH) je minimalne tak korektni jako uvadet na svem webu ceny bez DPH a srovnavat s cenami ostatnich prodejcu, ktere jsou ale vcetne DPH. Pro vetsinu zakazniku je totiz dulezitejsi cena bez DPH, jelikoz jsou platci DPH, takze je cena s DPH az tak nepali. Ostatni si koupi V1 z Annonce za 12000 - 13000 Kc nebo si jej nechaji dovezt z USA za jeste lepsi cenu, stahnou si navod z webu prodejce, ktery jim ho krasne naserviroval az pod nos a jsou vysmati.

Jeden to ma levnejsi, druhy to ma drazsi. Neni to snad jedno? Zakaznik si muze vybrat.
btw. Pokud koukam na to va**ne1.net, tak cena 15999 je s DPH (alespon to tak podle sekce obchodni podminky vypada)

Antiradary BEL napsal:

Dat odkaz na forum, ktere jsem nezalozil a nevybudoval, bez povoleni majitele je drzost, kterou si nedovolil ani Robert , ani ja!

Zde souhlasim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

msp_x napsal:

Antiradary BEL napsal:

Dat odkaz na forum, ktere jsem nezalozil a nevybudoval, bez povoleni majitele je drzost, kterou si nedovolil ani Robert , ani ja!

Zde souhlasim.

No podle mě kdyby bylo směrování na fórum formou ikonky tak si myslím, že žádný majitel stránek na které je dělaná reklama jinde se zlobit nebude, nicméně je pravda, že po kliknutí na odkaz to vypadá že je fórum součástí stránek. Ale je pravda zase, že když se najede myší na odkaz fórum, tak vyskočí upozornění, že je člověk směrován mimo stránky...(ale když kliknete rychle po najetí, tak si toho ani nevšimnete-takže trochu zavádějící)
Jinak s těma cenama má msp_x naprostou pravdu a je moc dobře že si můžeme svobodně vybrat...což je asi normální ne? Jinak by mohl být jen jeden obchod a mít na vše monopol Evil or Very Mad
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

Poupravil jsem html kód použitý v menu stránek, abych předešel případným spekulacím o nekorektnosti. Směřování z mých stránek na toto fórum nyní vypadá takto (refresh F5):



Napsal jsem Zibby, aby to posoudil on...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ClonyXXXL
Návštěvník


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

Sad Vždy já se chtěl jen zeptat, jak to vlastně funguje. Mám pocit, že nejlépe mi asi odpověděl právě emc, do kterého se tak obouváte a málem se tu pobijete. Je mi to docela líto, co můj dotaz vyvolal. Jinak - emc, asi byt tebou dal bych na své stránky cenu S i BEZ dph, a mᚠklid. I mě uniklo, že bys to mohl mít už s DPH.

Raději mi ještě řekněte, když si to chci umístit do náklaďáku, jestli to můžu umístit třeba až pod horní okraj skla, jestli ta výška nevadí, a jestli by tomu třeba mohla vadit venku umístěná plastová sluneční clona.

P.S. Když se tak bijete o zákazníka, který z vás je z Olomouce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ClonyXXXL
Návštěvník


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Jo, a je pravda, že na těchto stránkách jsem vlastně díky stránkách emc, z nich jsem došel sem. Nicméně i náhoda tomu chtěla, že mi cajti sebrali další 3 body.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

ClonyXXXL napsal:
Jinak - emc, asi byt tebou dal bych na své stránky cenu S i BEZ dph, a mᚠklid. I mě uniklo, že bys to mohl mít už s DPH.

Jsem neplátce DPH. Usoudil jsem, že tato varianta je pro mě výhodnější. Ceny tedy obsahují DPH už na vstupu. Nevýhodou zákazníka podnikatele - plátce DPH je, že si toto DPH nemůže odečíst. Ale i tak si myslím, že může vybírat ze dvou výhodných cen... Více rozvádět nebudu.

ClonyXXXL napsal:
P.S. Když se tak bijete o zákazníka, který z vás je z Olomouce?

No, pokud by Ti stačil Zábřeh...

ClonyXXXL napsal:
...můžu umístit třeba až pod horní okraj skla, jestli ta výška nevadí, a jestli by tomu třeba mohla vadit venku umístěná plastová sluneční clona.

Paprsek radaru má dostatečný rozptyl, aby Ti to detektor zachytil o takhle vysoko nad vozovkou. Radarový paprsek je v podstatě radiové vlnění, které dokáže procházet s minimálním útlumem nekovovými resp. nevodivými materiály, které by jinak způsobovaly stínění. (Viz. např. atermické sklo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com