Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Laser na dálničním mostu - Brandýs

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 7:23 pm    Předmět: Laser na dálničním mostu - Brandýs Citovat

Ve čtvrtek 26.6. jsem jel do Vrchlabí. Vyjížděl jsem z Brandejsa. Bez dálniční známky jsem musel po staré. To mi možná zachránilo body. Na dálničním mostu za Starou Boleslaví stála černá uniforma, vyhlížela přijíždějící auta od Prahy a těm rychlejm to pak pálil na zadek auta...

Na POI.CZ toto místo není. Nejezdím tudy, tak nedokážu posoudit, jak často zde měří. Přidávat mobilní radar nebudu. Je to na místních...

Loc: 50°12'16.111"N, 14°41'37.288"E



Naposledy upravil emc dne út červenec 01, 2008 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

O týden dříve jsme chytili na cestě do Brandýsa laser a namátkovou buzeraci v Jiřicích u Neratovic. O měření jsme věděli - blikání řidičů. Valentine One hvízdal laser jen jednu sekundu... Laser je opravdu "smrtící".

Na POI.CZ toto místo není. Opět to nechám na místních, nedokážu posoudit, jak často zde měří. Přidávat mobilní radar nebudu...

Loc: 50°13'58.407"N, 14°33'29.381"E

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
diesel
Pozorovatel


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Hmm, já jsem z Brandejsa a na tom dálničním mostě, to slyším prvně. Oni totiž m욝áci dostali zákaz měřit na většině míst ve městě poté, co změřili několik manželek městských potentátů když jeli nakoupit crazy

Čili si asi hledaj jiné lukrativní fleky. PČR tu laser na 100% nemá.
_________________
Stealth ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle je zajimave. Asi vyuzivaji toho, ze o kousek dal je zuzeni kvuli oprave mostu, je tam rychlost snizena az na 60km/h a provoz sveden do jednoho pruhu, coz ulehcuje zastavovani. Sam jsem tam sber videl. I kdyz tehda bych rekl, ze to byla spis PCR.


Mimochodem, shodou okolnosti jsem mel asi pred 4mi hodinami moznost se pobliz pohybovat, tak sem davam fotku s vyznacenym mistem mereni z meho pohledu: Foto1 (vim, fotka nic moc, ale o to nejde)
Dokonce jsme se pohybovali i v ramci dalnicniho rychlostniho limitu Very Happy Foto2 (viz rychlomer vlevo nahore)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 12:43 am    Předmět: Citovat

diesel napsal:
Čili si asi hledaj jiné lukrativní fleky. PČR tu laser na 100% nemá.

Já si, stejně jako msp_x, myslím, že to museli bejt státní. Nestačil jsem pozorovat toho cajta. Koukal jsem na zařízení... Určitě není v kompetenci MP měřit mimo jejich městkej rajón...
---
Cestou na Vrchlabí jsem pak byl ozářen laserem v jedné malé obci na dlouhé rovince do kopce. Tipuju, že to mohl bejt Studenec, ale nejsem si jist... Prostě a jednoduše, radary nefrčí, teď jsou v kurzu lasery...
Dovolím si od Ice vypůjčit: 0 bodů, jsem děěěěsnej, ale fakt děsnej klikař.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
msp_x
Expert


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 539
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

Ice napsal:
rychlostní limity si jim měl trochu ukázat jak se "lítá na(d)" dálnicí. měl jsi je vzít v 300km proti laseru by měli unikátní fotku do sbírky. udělat nad něma hoodně nízký průlet.

No, kolega z prace me vzal s sebou a ja se priznam, ze jsem byl rad, ze se to drzi ve vzduchu, natoz nejake rychle prulety nizko nad dalnici Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com