Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

_*_Doporučte navigaci_*_
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> GPS a POI
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

"NEJ" navigace
TomTom
39%
 39%  [ 11 ]
MIO
14%
 14%  [ 4 ]
PDA (mobil) + navigační software
39%
 39%  [ 11 ]
Jiná (Jaká?)
7%
 7%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

emc napsal:
Na sedmičku pozor. Po dokončení instalace dojde k restartování PDA a po naběhnutí nejde zvuk (problém zmiňován i na jiných fórech). Pak nezbývá nic jiného, než tovární reset... Máte-li také tento problém, napište mi přes PM o radu.


Tohle se mi stávalo na Asus 639 WM6 s TT 6.1xx - vrátil jsem se k TT 6.0xx a vpohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 4:24 pm    Předmět: Citovat

http://mobil.idnes.cz/cesti-uzivatele-garminu-budou-mit-nejpodrobnejsi-turisticke-mapy-na-svete-16e-/navigace.asp?c=A080630_134323_navigace_kor
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Ice a gebič,

bráchovi jsem teď pořizoval TomTom One XL (viz. můj příspěvek kousek zpět). Přes TTHome jsem aktualizoval mapu a taky nahral TT8. Na prvni pohled jsem zadne podstatne rozdily nevidel.

Co bych u TT uvital, trvale hlaseni dvou nasledujicich krizovatek tak, jak to má iGO8. Snad alespon avizovane razeni do vice pruhu bude u TT7 resp. TT8 fungovat jak ma. Po Praze jezdim jen podle navigace (jinak bych tam jezdil dodnes) a bohuzel u TT6 jsem mel dost problem s odhadem, do ktereho pruhu se pred krizovatkou radit, abych spravne najel na nasledujici krizovatku. Jsem zvedav, zda v dobe existence TT8 pro PNA vydaji pro PDA jeste sedmicku, ci ji preskoci a vydaji rovnou osmicku...

--- tipy ---
Pro zajemce o zenský hlas do TomTom je k dispozici profesionalne vytvorena Eliska (zde verze bez www navigovat cz).
Nelibi se vam, ze na pozici vaseho auto je jen modra sipka? Vymente si ji za vase auticko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

Mám na testování zapůjčenu novou verzi navigačního programu. Schválně jestli poznáte, která navigace to je? Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ne-e. Je to iGO8 se skinem TT. Všimněte si té šipky na dolní modré liště vpravo. To je přesně to, co bych u TomTom uvítal. Je to info o druhé křižovatce v pořadí... Jinak PDA je ASUS A632N, ale to nebylo předmětem otázky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

Dnes první testování Tom Tom 7.45. Příjemné překvapení, že to není pomalejší než verze 6 na stejném hardware (Asus 639). Možná i o chlup rychlejší vyhledávání (má to výběr státu ve stylu iGO) a i slušně rychlé vykreslování mapy při prohlížení (samozřejmě TT 730 / TT 930 jsou úplně jiná rychlost). Prvotní inicializace GPS byla docela dlouhá (jako u většiny GPS na špatném signálu a za jízdy), ale následné inicializace téměř okamžitě i přes ukončení a následné spuštění aplikace. Tady chválím výrazné vylepšení. Dále chválím navigaci v tunelech. Nevím jak, ale předpokládám, že to použije vjezdovou rychlost nebo maximální rychlost v tunelu a podle toho odhaduje aktuální pozici a naviguje i bez signálu. Jinak ovládání stejné jen mírně upravená barevnost. I posloupnost (logičnost) hlasové navigace se vylepšila. Jediná věc zustává špatně a to je v případě, že projíždíte křižovatkou rovně do ulice, které je ne zcela kolmo, ale mírně vlevo nebo vpravo, tak TT naviguje odbočte vlevo/vpraco, i když vlevo/vpravo je jiná odbočka/ulice (přestože to je na mapě namalováno správně). Možná je to jen "ztraceno v překladu". Pokud si to nedovedete představit, tak třeba z Korunovační do Letenského tunelu je klasický příklad.

Celkově příjemný krok vpřed proti TT6, ale iGO8 je na reálnou navigaci lepší. Tam lze jet pouze podle poslechu (s TT stále ne).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 10:07 am    Předmět: Citovat

Tata shani nejakou levnou navi a zamlouva se mu tahle, co na ni rikate?
http://www.navigon.com/site/cz/cs/shop/consumer/bundlelist/1198
http://www.gps-navigace.net/NAVIGON-2110-Europe-3-5-TFT-38-map-TMC-
Nebo mate nejaky lepsi tip ve stejny cenovy hladine?
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matemix
Člen klubu


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

Mio už bych si asi nekoupil, pro mě má strašně malé dotykové klávesy, při jízdě, když bych potřeboval na něco přepnout, se prakticky nedá ovládat. Je škoda, že nemá žádné HW klávesy krom zapínání a foáku, to je, řekl bych, její největší mínus.
Jinak mapy ujdou, update také v poho, ale třeba v Brně okolo centra, kde byly odbočky ze silnice jedna za druhou, měla docela problémy, aby nás včas upozornila, díky čemuž jsme párkrát i přejeli a museli se vracet Sad
No, a nastavování taky nic moc, např. poprat se s nastavením více průjezdních bodů je občas celkem problém. Ale možná to tak mají všechny navi, nevim, jinou jsem nezkoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Hm, ta TT One XL ani neni o moc drazsi...
Ale nema TCM!
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

Myslim, ze tam bude problem s aktualizacema... Mate nekdo tip na TT s TMC? Tata to tmc proste chce Smile
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

aha... ale casem si myslim, ze to bude lepsi
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak to vypada na TT One XL... Ma nekdo tip, kde dobre nakoupit? Mate po to novy mapy? Uz me to zacina unavovat, horsi nez nakupovat s pritelkyni Mr. Green
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 1:31 pm    Předmět: Citovat

Vcera jsem si koupil 930T a musim rici paliciozni... Vsechno super a TMC funguje na jednicku... Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
a TMC funguje na jednicku

Myslel jsem, že v ČR zatím služba RDS/TMC není podporována.
No, strýček Google už mi našel toto http://www.rds-tmc.cz/ , takže na to doma juknu. Doufám, že to půjde propojit i s PDA (A632N).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

JJ tmc FACHA.... Dneska rano jsem krasneobjel zacpu... Neboj nekecam... Ale ostry start pro CR se chysta v zari.... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> GPS a POI Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com