Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BEL 965 a nastavení
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DaviD_TR
Nováček


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 6:55 pm    Předmět: BEL 965 a nastavení Citovat

Ahoj,
měl bych na Vás prosím dotaz ohledně nastavení a umístění tohoto antiradaru.

co jsem na internetu vyčetl tak nastavení pro ČR by mělo být toto:

X OFF
K OFF
Ka ON
Ku OFF
LSR ON
SWS OFF
POP OFF

je to opravdu tak ? a nevíte někdo prosím co jednotlivé pásma znamenají ?? a v případě že by byly všechny pásma v režimu ON zda by antiradar fungoval správně v ČR správně?.

A ještě poslední dotaz, kde je pro tento přístrojnejlepší poloha ? u zpětného zrcáka, nebo u palubní desky??§

Předem moc děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rullez
Pozorovatel


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 10:30 pm    Předmět: Re: BEL 965 a nastavení Citovat

DaviD_TR napsal:
Ahoj,
měl bych na Vás prosím dotaz ohledně nastavení a umístění tohoto antiradaru.

co jsem na internetu vyčetl tak nastavení pro ČR by mělo být toto:

X OFF
K OFF
Ka ON
Ku OFF
LSR ON
SWS OFF
POP OFF

je to opravdu tak ? a nevíte někdo prosím co jednotlivé pásma znamenají ?? a v případě že by byly všechny pásma v režimu ON zda by antiradar fungoval správně v ČR správně?.

A ještě poslední dotaz, kde je pro tento přístrojnejlepší poloha ? u zpětného zrcáka, nebo u palubní desky??§

Předem moc děkuji za odpověď.


Nastavení je správné,kdyby bylo vše v režimu ON,tak by dektor reagoval na věci,které se netýkají radarů,jako např. čerpací stanice,shoping centra,automatické dveře,bezdrátový zvonek,informační tabule apod.

Nejlepší umístění detektoru je různé,ale u palubní desky bude dobrý umístění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DaviD_TR
Nováček


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 4:05 pm    Předmět: Re: BEL 965 a nastavení Citovat

děkuji za vysvětlení jen jsem si ještě uvědomil že 965 ka mě u Ka nabízí místo OK >>> CZ snad to nevadí a je to správně, jinak ještě otázka nevíte někdo co znamená to pásmo SWS, POP,... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rullez
Pozorovatel


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 5:35 pm    Předmět: Re: BEL 965 a nastavení Citovat

DaviD_TR napsal:
děkuji za vysvětlení jen jsem si ještě uvědomil že 965 ka mě u Ka nabízí místo OK >>> CZ snad to nevadí a je to správně, jinak ještě otázka nevíte někdo co znamená to pásmo SWS, POP,... ?

Myslím,že v manuálu by to mělo být napsaný.
Jeden manuál je třeba zde :

www.antiradar.sk/pdf/940-960.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DaviD_TR
Nováček


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 5:38 pm    Předmět: Re: BEL 965 a nastavení Citovat

Rullez napsal:
DaviD_TR napsal:
děkuji za vysvětlení jen jsem si ještě uvědomil že 965 ka mě u Ka nabízí místo OK >>> CZ snad to nevadí a je to správně, jinak ještě otázka nevíte někdo co znamená to pásmo SWS, POP,... ?

Myslím,že v manuálu by to mělo být napsaný.
Jeden manuál je třeba zde :

www.antiradar.sk/pdf/940-960.pdf



No paráda :-) děkuji moc, návod jsem neměl - 965ku mám z druhé ruky .-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DaviD_TR
Nováček


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 9:08 pm    Předmět: Re: BEL 965 a nastavení Citovat

Ahoj,
děkuji moc za předchozí rady, ale ještě bych měl prosím pár dotazů:

u 965 ky jak je Rear laser port ... pokud jsem to správně pochopil, senzor hlídající laser. měření ze zadu vozu?? pokud ano nezruší se funkce tohoto senzoru při uchycení na sluneční clonu, kdy je senzor zakrytý?
a co se úsekových kamer týče, tak pokud jsem se na foru dobře dočetl tak je antiradar zachytí pouze v případě nasvícení - horší svět. podmínky , tma? pokud ano, při uchycení na sluneční cloně má antiradar tuto kameru taky možnos zachytit?

Předem moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

U BEL 965 bych lasery a usekove mereni vubec neresil, na tohle ten detektor neni staveny a funguje blbe - detekce laseroveho merice a IR prisviceni usekoveho merice je spise nahodou nez pravidlem.
Ani V1 (na lasery) nebo Euro 550 a BEL 975 (na usekovky) nejsou to prave orechove, protoze akorat oznami, ze prave problehlo zmereni laserem (V1) nebo reaguji jenom pri zapnutem IR prisviceni za spatnych svetelnych podminek (EURO 550 a BEL 975), ovsem 965 je v tomhle ohledu absolutne nejhorsi!

Proste je to detektor vyhradne na mikrovlne radary, na laserove merice je nutne poridit si Blinder nebo Antilaser a na usekovky externi navigaci TomTom nebo MIO s aktualni databazi policejnich radaru.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DaviD_TR
Nováček


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 3:38 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc za odpověď. Z odpovědi jsem teda pochopil, že na laser. se u 965 raději moc spoléhat nebudu a co se týče úsekovek, tak raději využít Mio.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 7:18 am    Předmět: Citovat

Presne tak, na laser doporucuji jammery a na usekovky TomTom nebo MIO.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 8:16 am    Předmět: Re: BEL 965 a nastavení Citovat

DaviD_TR napsal:

POP OFF

Tak jsem včera zkusil nastavit při cestách po naší "drahé" vlasti POP na ON a hnedle mi to dvakrát hodilo alarma. Jednou v Bochově cca 100m před bouračkou u které byli jak cajti, tak sanitka a podruhý se POP alert ozval cca 100 metrů před semaforem u Lubence kde je kyvadlová doprava. Vim ze je v ČR zapnutí POP bezpředmětné, ale docela by mě zajímalo co to v obou případech mohlo způsobit. Máte někdo zkušenosti s těmito poplachy?
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radeggast
Pozorovatel


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny...

Dneska mi došel poštou starší BEL 965 z druhé ruky a hnedka se šlo testovat... Projel jsem kolem 4 cedulí, co ukazují rychlost, detektor mlčel jak hrob... Na jediné, co řekl byl stacionár (z poi.cz) v Bystrci, kde detekoval podle mě slušně (detail na fotce)... Z toho plyne otázka... Je toto normální??? Radary používají úskové měření, které, jak jsem se tu dočetl, tento radar prostě "nechytá"???

Potom potkám takových 8 policajtů... Už jsem je z dálky viděl, jak se tam motají (asi učení nováčků)... Při projíždění kolem jsem si všiml policajta, jak do čumí do něčeho, co mi připomínalo nějakej starej gramofon (ale viděl jsem to jenom kouskem očka Smile ) a další rovnou zastavovali... Že by laser??? Antiradar mlčel jak hrob...

Čili na první den jízdy se moc neosvědčil... Sad Ale třeba to přijde a budou i nějaký záběry na kameře... Smile

(omlouvám se za malůvku, ale třeba to bude jasný i tak Laughing )

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Cedule byvaji casto v K pasmu, ktere bys mel mit vypnute - tudiz je normalni, zebyl zticha. Pokud prislusnik do neceho koukal, byl to laser, proti kteremu je detektor bezbranny. Tudiz zase bezna reakce.
Usekace nic nevysilaji = neni co detekovat.
Na stacionar reagovat mel, a reagoval, tudiz zase spravne.
Takze bych rekl, ze se choval, jak mel. Kde na ty policajty vsichni chodite....
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radeggast
Pozorovatel


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 6:29 pm    Předmět: Citovat

No co sem si tak všiml, tak K mi pípalo pokaždé, když jsem projel kolem benzínky... Confused Confused Ale co mě spíš zařáží, tak jsem měl zaplou volbu Laser, ale detektor stejně nic... Jako jsem myslel, že aspon pípne, že mě změřili... Ale bud na mě nemířili, nebo prostě detektor nevěděl... Smile

Nevadí, budu jezdit dál a uvidím... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Tak mas K zaply, nebo nemas CZ verzi... A Laser nemusi halsit, i kdyz je zaply. nekdy se to proste nepovede.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

radeggast: To jsou dotazy které se zde řešili již hoooodněkrát Wink Laser na tomto typu detektoru je "skoro" (neříkám že úplně) nedetekovatelný. Paprsek laseru by se musel trefit přímo do čidla. Vzhledem ke krátké době měření laserem ti bude stejně na prd i když ti to zařve laser alert. Jedině kdy to může pomoc bude když bude měřeno auto před tebou a nějakou šastnou náhodou se paprsek odrazí k tobě.
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com