Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BEL 965 a nastavení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

radeggast napsal:
No co sem si tak všiml, tak K mi pípalo pokaždé, když jsem projel kolem benzínky... Confused Confused Ale co mě spíš zařáží, tak jsem měl zaplou volbu Laser, ale detektor stejně nic... Jako jsem myslel, že aspon pípne, že mě změřili... Ale bud na mě nemířili, nebo prostě detektor nevěděl... Smile

Nevadí, budu jezdit dál a uvidím... Smile


Mas pri vyberu pasem moznost u KA pasma volbu KA CZ nebo KA EUR?
Návrat nahoru
radeggast
Pozorovatel


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 9:50 am    Předmět: Citovat

Při výběru mám Ka EUR, na to sem si dal při koupi náležitý pozor (jak sem se dočetl tady z fóra)...

Když jsem začal zkoušet, K si zapl, jenomže se mi zdálo, že to huláká pořád, tak jsem ho vypl a dá se s tím nezaobíral, takže při průjezdech kolem cedulových bylo K vypnuto - proto ta nedekekce...

Čili... Bel mi funguje potom dobře (uf, spadl mi kámen ze srdce)... Smile Takže tedka jenom brát sebou foták a když se něco najde, tak natočit... Wink

Díky moc za vysvětlení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radeggast
Pozorovatel


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Ice napsal:
na to že mᚠdetektor tak krátce a hned detekce to klobouk dolů. to mi "mazáci" co máme detektory dýl a taky sme ho měli první dny tak sme nepotkali nic. já na svůj prnví "úlovek" čekal hoodně douho.


No, tak tady všichni píšou, že zkoušely radar na stacionáru v Praze, tak jsem se koukl na poi, jestli tady v Brně taky něco není a hle... Jeden stacionár tu byl... Smile Tak sem rovnou šel zkoušet... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

A schvalne vyzkousej u toho stacionaru jednak horizontalni polarizaci, tzn., klasicky drzak co u toho mas... A pak zkus vertikalni a porovnej si detekce... Jelikoz na vertiklani polarizaci budes jiste mile prekvapanej.. Pak udelaje nakres a bude to... Mr. Green Mr. Green

Jen pro ukazku:

Vertikalni umisteni viz fofo:



Horizontalni umisteni:



PS: Lidem se to obcas plete... tongue
Návrat nahoru
radeggast
Pozorovatel


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

Jo jo, taky to chci zkusit... Asi si na to koupím normální držák na PDAčko a dám si ho na palubovku vedle volantu (jak jsem to tady někde na fóru viděl)... Potom dám foto i video...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Super a nebo si kup primo vertikalni drzak a mas klidek viz link: http://www.antiradary.net/vertikalni-drzak-beltronics-rx65/

Cenu muzeme poladit po PM
Návrat nahoru
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
...nebo si kup primo vertikalni drzak a mas klidek viz link: http://www.antiradary.net/vertikalni-drzak-beltronics-rx65/

Uffffffffff to je pálka, že já neprodávám držáky k detektorům... Mr. Green
Radeggast: Držák na PDA je taky dobrá věcička a o dost rychleji se dá detektor z držáku vycvaknout. Musím uznat, že univerzální držák je za pár kaček a snadno se šteluje při testech polarizace Wink Jinak kdyby sis chtěl vertikál vyrobit, tak to taky není žádné umění viz. http://www.antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=487 a můžu ti poslat náčrtky. A ještě jedna věc... možná nebude dlouho trvat a bude lepší vozit detektor na 45 stupňů (což je s držákem PDA hračka přizpůsobit), ale o tom více až to bude opravdu aktuální...
http://fotolub1.wz.cz/AR/g.jpg
http://www.pavelini.cz/2007/foto/nacrtvariantaB.jpg
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jak vám, ale já měl s tím vertikálním držákem docela trápení. Detektor se houpal o 106 a mířil někam do nebes... Zkusil jsem podkládat i pomocí samolepících "molitanů", ale taky nic moc. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem na spodní okraj mezi přísavky přilepil gumový distanční "klobouček", který se používá na nábytku jako doraz skleněných dvířek, či jako gumové nožičky síových switchů apod. zařízení... Viz. obrázek.



Na netu jsem zahlédl třípřísavkový držák, který myslím neduhy toho dvojpřísavkového vyřeší taky:



Co vy ostatní, jaké máte s vertikálním držákem zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

Jasne, ma trochu vuli, ale kdyz ho o trochu vic ohnu tak, aby po basoupnuti detektoru zapojeneho do site, miril vodorovne, mam po problemu.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Je takovy problem drzak doohnout? Mr. Green Mr. Green Otazka 2s pri instalaci.. crazy
Návrat nahoru
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 7:15 pm    Předmět: Citovat

Ten muj original drzak EVO1 se taky ani nehne... viz video v mem topicu s drzakama... a to se detektor ani nedotyka skla Wink Hodne zalezi na tvaru casti v ktere jsou prisavky.... jo a ten triprisavkovy to je docela monstrum HA HA HA.... to bych si vazne na sklo nedal.... to radej ten universal na PDA
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Je takovy problem drzak doohnout?

Jde o to, že bez podpěry se přísavky dost ohýbají a pod nima vzniká vakuový prostor od středu k hornímu okraji. Na první pohled to vypadá, že by se přísavka mohla časem utrhnout od skla. S tím gumovým "kloboučkem" už přísavky na skle sedí perfektně...

Ale už dost debat na toto téma... Nebudem dělat z komára velblouda. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radeggast
Pozorovatel


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tak držák sem si koupil na PDA, protože na těch přísavkách to drželo špatně a do budoucna se může klidně hodit i na mobil nebo něco... Viz foto tu:

http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?p=14147#14147
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matemix
Člen klubu


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
já použil vertikální držák, sundal z něho ty přísvky, trochu ho naohýbal a přichytl ho přímo ke stropu a ani se nehne.

Nechtěl bys to, Ici, blýsknout a vyvěsit zde? Docela by mě zajímalo, jak jsi to uchytil na ten strop, díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matemix
Člen klubu


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Jj, je to vidět pěkně, díky Smile Já to mám naprosto stejně, akorát že mám vertikal držák na skle, ale kablík taky vytažený ze světýlka Smile Jinak to samé místo a detekce perfektní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com