Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jsme policejní stát? Rozhodně ANO.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
luky.kohy
Nováček


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Tak to bylo vždycky tak, že jo. Všichni jsme si rovni, ale někteří si jsou rovnější. Kámoš je polda, zabavili jednou jednomu feákovi nějaké semínka, pak si je mezi sebou rozdělili, tak si je vysadil na zahradě a také mu tam rostlo konopí. Teď ho suší na půdě. Vždycky se mi tlemí, kolik peněz jsem dal za antiradar, jeho když změřej, tak jen vytáhne služebák (průkaz poloboha, jak tomu říká) a má to bez pokuty a bodů a žádný antiradar ani nepotřebuje, přitom není zrovna z těch, kdo by dodržovali rychlost.
Ale je to jinak dobrý kámoš, dal mi celej blok těch jejich předvolánek, co dávají za stěrače a když někde špatně zaparkuji, tak si tam dám za stěrač tu jeho předvolánku (jen tam dopíši datum, město a ulici) a nikdo už mi tam jinou předvolánku nedá, ani mi tam už nedaj botičku ani mě neodtáhnou, protože už tam mám za stěračem předvolánku od PČR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Hele taky dobrý nápad Shocked Very Happy
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
luky.kohy
Nováček


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:32 pm    Předmět: Citovat

Já bych na to nikdy nepřišel, poradil mi to ten kámoš, co dělá u PČR, oni to tak sami používaj, když jedou mimo svůj rajón do jiného města. Dělají to hlavně proto, aby jim to vozidlo neodtáhli, protože z pokuty by se vysekali ukázáním průkazu poloboha, ale z nákladů na odtažení vozidla už ne. Ty se platí většinou soukromé firmě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com