Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zabavení detektoru na hranicích
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
landys
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 7:25 am    Předmět: Citovat

Pokud z toho dělali aféru v Pardubicích a zabavovali auto, tak jak se asi chovají tam, kde je to trestný čin vůbec převážet... No nevím, pokud chceš fakt jet "slušně", možná bych to radši odpojil z proudu, lze předpokládat, že narazíš na vola co to zná...
_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VS
Člen klubu


Založen: 6.4.2011
Příspěvky: 258
Bydliště: Kunovice

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 7:42 am    Předmět: Citovat

Pokud jsou čidla "správně" namontováné tak bych to vůbec neřešil... Do chorvatska sem jel jak s aktivní G9 tak detektorem(jen sem ho umístil pod hlav. opěrku na zadní sedačce-detekce ok) a nebyl s ničím jediný problém...a dokonce sem potkal i 1laser... Nebál bych se toho...
_________________
PROTECTOR 850cz - Bel RX65i CZ - AL G9triple
!!!POUŽÍVÁM POUZE KVALITNÍ OCHRANNÉ PROSTŘEDKY!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landys
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 9:14 am    Předmět: Citovat

Koukám, že jsi profík z rodiště nejlepších radarů, které potkávám na autech i v Belgii... ale tady jde o lasery a jejich rušení. V Pardubicích četníci už podle chybové zprávy jejich fotopušky poznají rušičku a proto jen varuji před samozvanými machry v cizině.
Já si 2x užil v Německu, kde mě antiradar objevili a i když jsem jim tvrdil, že to na ty jejich směšné krabice vůbec nefunguje, dělali hodně dusno. Dokonce mě chtěli prohlížet navigaci TomTom, jestli tam náhodou nemám databázi radarů, to už mě připadalo hodně absurdní. Prý takovou navigaci nesmím ani vlastnit :-)))
_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VS
Člen klubu


Založen: 6.4.2011
Příspěvky: 258
Bydliště: Kunovice

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 9:23 am    Předmět: Citovat

Profíci jsou tu jiní...já to mám jen jako koníčka Wink
V Pardubicích neumí poznat podle chybové hlášky nic....a taky to byla blbost uživatelů když to neumí používat tak jak se má-pak není jediný důvod někoho zastavovat a kontrolovat.
Já bych se toho prostě nebál,nic nesundával a v klidu jel...pokud chce jed podle pravidel tak ji ani nemusí mít zaplou...a pokud je to dobře namontováné tak to nikdo neuvidí...
_________________
PROTECTOR 850cz - Bel RX65i CZ - AL G9triple
!!!POUŽÍVÁM POUZE KVALITNÍ OCHRANNÉ PROSTŘEDKY!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-father
Pozorovatel


Založen: 12.5.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

Jo jel bych s vypnutou. Ja sem hrdina jenom u nas Wink

No cisla sou v mrizce narazniku dole cca 2cm utopeny, takze clovek, kterej to zna a vi po cem koukat je najde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 9:58 pm    Předmět: Citovat

tongue

Naposledy upravil snail dne so prosinec 31, 2011 6:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 10:28 am    Předmět: Citovat

landys napsal:
Koukám, že jsi profík z rodiště nejlepších radarů, které potkávám na autech i v Belgii... V Pardubicích četníci už podle chybové zprávy jejich fotopušky poznají rušičku
...
Dokonce mě chtěli prohlížet navigaci TomTom, jestli tam náhodou nemám databázi radarů, to už mě připadalo hodně absurdní. Prý takovou navigaci nesmím ani vlastnit :-)))

Pozor, ne každá bradavice v přední masce je Ramer a v Belgii bych to odhadoval spíše na Multanovu:



V Pardubicích nepoznají nic, akorát si jednu chybovou hlášku, kterých má laserová "puška" několik desítek, úplně nesprávně ztotožnili s rušičkou, kterou je nějaký debil dráždil tak dlouze, až jej zastavili a něco v autě našli.

Myslím, že v Německu nejsou navigace s databázi radarů zakázané, takže to opravdu překročili své pravomoci, ale prý se také uvažuje o jejich zákazu jako ve Švýcarsku.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 7:16 pm    Předmět: Citovat

[quote="Antiradary BEL"]
landys napsal:

V Pardubicích nepoznají nic, akorát si jednu chybovou hlášku, kterých má laserová "puška" několik desítek, úplně nesprávně ztotožnili s rušičkou, kterou je nějaký debil dráždil tak dlouze, až jej zastavili a něco v autě našli.
.


nebyl to debil, ta paní v tom touaregu byla manželka mého kamaráda, kterého někam odvezla a pak s tim jela zpátky a neuměla s tim. A navíc tam měla blindra M20. Ale jinak s tebou souhlasim, že základ je vypínat a zbytečně nedráždit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 8:53 pm    Předmět: Citovat

landys napsal:

Já si 2x užil v Německu, kde mě antiradar objevili a i když jsem jim tvrdil, že to na ty jejich směšné krabice vůbec nefunguje, dělali hodně dusno. Dokonce mě chtěli prohlížet navigaci TomTom, jestli tam náhodou nemám databázi radarů, to už mě připadalo hodně absurdní. Prý takovou navigaci nesmím ani vlastnit :-)))

Proč mám pocit, že místo vlastní zkušenosti se snažíš být jenom zajímavý a papouškuješ nějaký otištěný blábol z (lž)iDnes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landys
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 10:23 pm    Předmět: Citovat

Neznám tvé pocity, ale je třeba tvým pocitům pomoct třeba naskenovaným protokolem?
_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 10:26 pm    Předmět: Citovat

landys napsal:
Neznám tvé pocity, ale je třeba tvým pocitům pomoct třeba naskenovaným protokolem?


já jsem pro naskenovaný protokol Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 11:05 pm    Předmět: Citovat

Proč mám ten pocit, kdysi tady tohle osočování nebylo a dlouholetým členům fóra se věřilo, když něco napsali? Takovým stylem to tady můžeme zrovna zabalit, každý prodejce si založí vlastní fórum, kam mu budou přispívat jenom jeho věrní a nehodící se příspěvky bude tvrdě mazat nebo ironicky shazovat.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
landys
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 11:44 pm    Předmět: Citovat

normicek napsal:
já jsem pro naskenovaný protokol Idea

No jo no, tak tady je rychlá fotka (teď v noci se mi nechce instalovat skenr):

Je tam, že jsem 29.10.2007 v 18 hodin na hranicích v Petrovicích jako řidič Škoda Octavia měl u sebe antiradar a byla mi vystavena pokuta 100EUR a tohle je zpětné vyúčtování pokuty. Jestli tě to skutečně zajímá, pošlu ti to zítra naskenovaný pořádně, teď už jdu spát.
Že tě to skoro po 4 letech tak zajímá, to jsi se nemohl zeptat tehdy, když jsme to tu psali aktuálně? Je sobota v noci, to jdeš jen nachmelený z hospůdky a jen tak jsi sem bafnul nesmysl?
_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
normicek
Člen klubu


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 8:41 am    Předmět: Citovat

pěknej protokol, jó celníci v Petrovicích jsou přísný, jednou jsem za Drážďanama vyprostředníčkoval jednoho skopčáka a v petrovicích na mě čekali s dalekohledem a pak mě tam asi 2 hodiny podrobovali výslechu s tim že mi popřáli šťastnou cestu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 2:38 pm    Předmět: Citovat

Antiradary BEL napsal:
... každý prodejce si založí vlastní fórum...

Já ale nejsem žádný prodejce Rolling Eyes
A mám ještě jeden návrh - zrušíme název fórum a budou tady jenom ty správné, pečlivě vybrané a schválené názory! Taková malá EU.
BTW: dlouholetý člen fóra, který za tu dlouholetost napíše 37 postů? Nenechte se vysmát - ten, kdyby tady nebyl, tak si toho ani nikdo nevšimne.


Naposledy upravil Eversober dne ne červenec 31, 2011 3:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com