Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zabavení detektoru na hranicích
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
landys
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 3:06 pm    Předmět: Citovat

Já navrhuji slušné chování. Buď nás někdo bude moderovat, mazat naše nesmysly a zamykat stará témata proti obdobným útokům, nebo se budeme prostě slušně chovat. Toto vlákno o zabavování detektorů na hranicích mělo docela slušnou úroveň, dokud jsi to tu nezačal tapetovat. Otevření tématu po 4 letech je jinde trestné. od toho jsou nová témata, navíc když je téma odlišné od jiného. I to se dá ještě zvládnout, pindy už ale fakt vadí.
Kdyby to šlo, bylo by fajn odmazat pár příspěvků a téma uzamknout.
Ostatní dohady už prosím ne do tohoto vlákna, ale do diskuze o blbostech, pane kolego sorry, ale sem to fakt nepatří, už DOST!
_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 3:29 pm    Předmět: Citovat

landys napsal:
Toto vlákno o zabavování detektorů na hranicích mělo docela slušnou úroveň, dokud jsi to tu nezačal tapetovat!

Napsání jednoho příspěvku, ve kterým jsem vyřknul podezření na bláboly, považuješ za tapetování?? To snad ani nemá cenu dalšího komentáře. Stejně tak volání po trestnosti, cenzuře, mazání, atd. Jdu se asi vyblejt!
Já bych za trestné spíš považoval odpovědi typu: Otázka: "Chtěl bych se zeptat, zda mohu v A legálně užít antiradar." A odpověď: "V A měří pod mostem a na okreskách." Čili ve zkratce: vím o tom kulový, ale jsem děsně chytrý. crazy crazy crazy


Naposledy upravil Eversober dne ne červenec 31, 2011 3:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 3:38 pm    Předmět: Citovat

x-father napsal:
Dotaz je spis na legalnost AL. Premyslim, ze radsi sundam cidla.

V A, HR, SLO jsou pasivní i aktivní antiradary zakázané. Dokonce i jejich pasivní přítomnost ve vozidle. Tzn. viditelné detektory, kabely a další příslušenství bych schoval.
Parkovací čidla bych nechal v poho tam, kde jsou. Samozřejmě, že na hranicích HR-SLO bych všechna zařízení vypnul, aby nedošlo k FP v tu nejméně vhodnou dobu :-)
Jinak v případě měření - dobrzdit a vypnout ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landys
Pozorovatel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 5:02 pm    Předmět: Citovat

Eversober napsal:

Napsání jednoho příspěvku, ve kterým jsem vyřknul podezření na bláboly, považuješ za tapetování?? To snad ani nemá cenu dalšího komentáře. Stejně tak volání po trestnosti, cenzuře, mazání, atd. Jdu se asi vyblejt!
Já bych za trestné spíš považoval odpovědi typu: Otázka: "Chtěl bych se zeptat, zda mohu v A legálně užít antiradar." A odpověď: "V A měří pod mostem a na okreskách." Čili ve zkratce: vím o tom kulový, ale jsem děsně chytrý. crazy crazy crazy

Opakuji, že toto téma je o ZABAVENÍ ANTIRADARU NA HRANICÍCH!
Pokud se chceš zeptat jak to chodí cestou do Slovinska, zeptej se v jiném threadu, rád ti odpovím. Trasu Jihlava-Znojmo-Vídeň-Štýrský Hradec-Šentilj-Maribor-Ljubljana-Koper jezdím až 2x týdně 4 roky. Do Chorvatska pokračuji tak 4x do roka. Přesně ti rád řeknu kde a jak měří, ale opakuju, že ne v tomto vlákně.
To, že mi opět nevěříš je ale opět JEN TVŮJ PROBLÉM a že to tu budeš do zblbnutí opakovat tedy tapetování je. Kvůli tvému chování považuji zamykání těchto témat moderátory za rozumné. I to patří do jiného vlákna, až se vyzvracíš, založ si někde "Kavárnu s bláboly o tom komu věřím" a pozvi mě, rád se stavím, ale tady už se prosím neprojevuj, fakt to není k tématu.
Edit: 2 Eversober:
No nazdar, teď mě taky trochu napadlo podívat se čím jsi tu přínosný a ty se takto strefuješ do všech. No to bychom tu debatu asi neukončili nikdy. Všimnul jsem si, že i zde je tu část diskuze s názvem SMETIŠTĚ, takže ti opět doporučuji přestěhování.
Své reakce v tomto vlákně jsem si znovu prohlédl a neřekl bych, že nejsou k věci, jen jsem se nechal svést k diskuzi mimo mísu s jedním dementem, za což se ostatním případným čtenářům moc omlouvám, v jiných fórech na to obdobně nereagují.
_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně Smile


Naposledy upravil landys dne ne červenec 31, 2011 7:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 6:29 pm    Předmět: Citovat

landys napsal:
Opakuji, že toto téma je o ZABAVENÍ ANTIRADARU NA HRANICÍCH!
Pokud se chceš zeptat jak to chodí cestou do Slovinska, zeptej se v jiném threadu, rád ti odpovím.

Pokud sis nevšimnul, tak to byla tak trochu reakce na Tvou odpověď na dozaz od x-fathera z první stránky, který se tématu týkal. Možná tu trasu jezdíš i každý den, ale chápání čteného textu Ti evidentně dělá velké problémy. Takže doporučuji pozorně přečíst, na co se on ptal a cos mu Ty odpověděl. Pak se vrať sem a pověz mi ještě něco o tapetování a tak. Rád se nechám poučit.
Jo a nezapomeň oznámit adminům mé nevhodné chování! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 6:33 pm    Předmět: Citovat

landys napsal:

Pokud se chceš zeptat jak to chodí cestou do Slovinska, zeptej se v jiném threadu, rád ti odpovím.

Zajímavé, že na stránce č.1 s tím problém nemáš... Co Ty budeš za dílo? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

citace:
Rakousko je relativně v klidu, po trase asi 6 pevných radarů, jedeš z 99% po dálnici a pokud nepojedeš vyloženě jako dobytek, nic ti nehrozí. V tunelu ve Vídni a na Zöbernu jsou úseková měření, ale Rakušani to nejspíš ani nevyhodnocují, ale radši ty 2 krátké úseky zpomalím, zejména když na to upozorňují na začátku i na konci cedulemi. Radary na autech nemají, na 2 místech občas pod kopcem stojí s laserem. Podle platných zákonů ti mohou teoreticky dát pokutu za vysokou rychlost i bez radaru, tedy na základě odhadu...

Slovinci mají po trase (podle toho kudy chceš jet) pár pevných radarů, na které vždy upozorňují cedulí. Vesměs pod kopcem nebo před či v tunelu. Větší problém je tam s dálniční známkou, je relativně drahá a dálnice každoročně přibývají a je čímdál větší kumšt je objet. Na platidlech tedy hlídají dálniční známky. Mimo dálnici občas postávají s lasery, jinak četníci tam vesměs mají Škodovky, ale i další auta. Na dálnici téměř neotravují.

Chorvati zlobí s laserovými fotopuškami vesměs v obcích, na dálnicích minimálně. Nevím jak letos, ale většinou jsou tam dálnice přicpané, tak velká rychlost nehrozí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com