Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nic moc:(

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DavidU
Nováček


Založen: 19.7.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 2:00 pm    Předmět: nic moc:( Citovat

no tak jsem prave jel tu silnici vedouci k Auto Jarov a tam jak je u hotelu Step ten most dole tak jako klasicky tam PCR meri...to jsem cekal proto jsem tam taky jel... V1 to tedy zahlasil sice nijak silne ale prece kazdopadne ta vzdalenost na kterou to detekuje se mi moc nezamlouva...vlitnout tam v 80ce tak si myslim ze bych to neubrzil (tak aby to do me nekdo zezadu nenarval)

Takze nevim...bud ta nova verze V1 3.863 je nejaka malo citliva nebo jsem se jeste nedostal do primeho paprsku nebo ja nevim, ale o nejakych 200 metrech dopredu se mi muze jen zdat..

detektor mam umisten za slunecni clonou spolujezdce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DavidU
Nováček


Založen: 19.7.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

kurna ja dal "new topic" misto "reply" za to se omlouvam..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

Mel jsi zkusit dat vertikalni umisteni... Tedka me pripada, ze horizontal stoji cim dal vice za prd... Sad.Muj nazor je, ze je treba taky trosku stesti aby se odraz spravne odrazil, ale od te doby co mam targeta na vertikal, detekce takova, ze i 150km/h bych na 50km/h ubrzdil... Testoval jsem na Cimickem stacionaru vnoci.. 150 lehka brzda po smeru, aby me nahodou nevyfotil a v poho...:-).
Návrat nahoru
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

no on byl spíše problém, že PČR stáli mezi sloupy ( dost záření bylo pokryto právě sloupem ) a zbytek šel "do stráně" takže minimum odrazů Sad tam nečekej zázraky - možná po směru by to bylo lepší neb se to vracelo o sloup Sad - jel jsem tam cca 2x, ale bohužel bez AR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 3:26 pm    Předmět: Citovat

Prave takova mista ma vertikal nejradeji.. Ja testoval na gen. Sisky a horizontal 40m a vertikal skoro 270m, taky jsem nechapal... Ale prave tady se pozna ta vertikalni polarizace... Tak mozna apelovat ne vsechny, az nekde objevite radar otocit, dat vertikal a porovnat!! tongue
Návrat nahoru
DavidU
Nováček


Založen: 19.7.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

jo a odpoledne jsem mel tu "cest" a od smichova jel vedle cervene octavky ktera mela radar zapnutej porad...takze jsem si ji nechaval ujet, pak ji zase predjel pak ze strany abych ozkousel signal;)))) a celkem to slo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 4:23 pm    Předmět: Citovat

Dneska tam byli, detekce s V1 tak 150-180m proti směru jízdy. Nevěděl jsem, že by tam mohli měřit a tak jsem reagoval, až když signál zesílil, přesto to ještě v pohodě stačilo.

Na detekci ne zrovna ideální místo, špatný odraz. Kdybych neměl detektor vyzkoušený a dobře umístěný (vyladěná citlivost), měl bych problém.

Závěr: některá místa mají horší detekci (obvykle mám detekci výrazně lepší). Klasická ukázka toho, že MP jde o vybírání peněz a ne o bezpečnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com