Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BELTRONICS RX65 EURO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 8:07 pm    Předmět: Citovat

Řekl bych že to je celkem rozumná detekce i když o něco slabší než měla moje 945CZ, ale věřím že dalšími úpravami FW půjde ještě nahoru. Hlavně funguje na slušnou vzdálenost a to je důležité. Mám pocit, že Opatovská je v detekci trochu jiná než ostatní radary, lépe detekují detektory, které jsou umístěné níže, resp. na úrovni spodní části předního skla.
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Ze se dalsimi upravami firmware detekce zlepsi mi muze byt ukradeny, protoze ho uz mam doma:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pikusáček
Nováček


Založen: 1.9.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

Shwaara: Jak byste ohodnotili tuhle vertikalni (na obr. cervenou) detekci? Jeste normal, nebo uz podprumer?[/quote]


Já bych řekl podprůměr. Podle mě je standard na příjezdu někde na začátku dělení jízd pruhů... a na odjezdu na Vertilal, vše co je až za křižovatkou je pozdní detekce. Na vertikal by měla být min. někde na úrovni křižovatky. http://www.youtube.com/watch?v=vw8q-7SL8b8 Měl jsem 965 a ted 995 objema měly detekci +- stejnou. Doporučuji vyměnit u prodejce! Kamarád měl rx a měl detekci stejnou jako ty. Vyměnil ho a detekce výrazně lepší! Prostě není kus jako kus.
Ps: Kdo ví, jestli to není právě on... někdo ho koupit musí Very Happy
_________________
Bel 995 cz vertikal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska ráno, cestou do práce jsem potkal PČR v Podbabský...neodolal jsem a otočil se...
995CZ horizontálně, RX65e na "Snaila" - první se ozývá 995tka
http://www.youtube.com/watch?v=LzjxAT5M6P4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

Ti monocajti jsou docela v zajímavém úhlu vúči silnici na které jsou měřená auta....nebo se dá hlava radaru nějak poštelovat? Jinak pěknej testík...už se mi stejskalo po nových záběrech na fóru....díky
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 6:38 am    Předmět: Citovat

LUB: hlava se nechá poštelovat...ale mám pocit, že má přednastavené 3 polohy - doprava, doleva a rovně...
Co úhel, ale fakt, že v tom místě je snížení rychlosti ze 70 km/h na 40 km/h - to je vychytávka... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

Napadlo me, jestli by se citlivost (nebo spis rychlost) detektoru nedala zvysit vypnutim laseroveho cidla. info, ze vas zmerili je vam stejne ve vetsine pripadu k nicemu (pokud se nemuzete vyberci hlidce vyhnout, popr. jestli rovnou fotili) a mozna by to zvysilo rychlost skenovani mikrovlnnych pasem. Zkousel to uz nekdo? Nejake zkusenosti? Nebo je to uz z logicko-technickeho hlediska apriori nesmysl?
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
Napadlo me, jestli by se citlivost (nebo spis rychlost) detektoru nedala zvysit vypnutim laseroveho cidla.

Teoreticky tím odlehčíš procesoru, ale jelikož už mᚠzapnuté stejně jen Ka pásmo a laser, tak už se to ani o moc zrychlit nedá...myslím to skenování pásem. Pomohlo by to v případě používání vícero pásem než jen Ka...
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

No to jsem prave myslel. Nicmene by me zajimalo, jak by se takove male odlehlceni procesoru projevilo v realnem zivote..
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 12:38 am    Předmět: Citovat

GOL robili podobny test: http://www.guysoflidar.com/august-2007/radar-detector-test.html --viz cast "Experimenting With Settings" myslim ze ci je detekcia laseru zapnuta alebo vypnuta ma len velmi maly alebo ziadny vplyv na rychlost detekcie Ka pasma.. a vlastne aj ostatnych
[upozornenie pre zaciatocnikov - US testy nemaju pre na ziadnu vypovedaciu hodnotu (ine radary, ine vykony..). v tomto pripade su ale aspon ciastocne pouzitelne na relativne porovnanie]
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 8:28 am    Předmět: Citovat

Dnes v 7:53 jsem jel po ulici Jugoslavskych partyzanu dolu, smerem od kulataku. Ke krizovatce z Rooseveltovy ulice prijizdela Octavia combi MP Praha se zapnutym radarem. Prekvapila me detekce. RX65E mam na vertikal, ale detekce max. 25-30m (prvni nesmely pipnuti). Sice prijizdeli ke mne kolmo, takze by nic nezmerili, ale i tak. Je tam dost budov, takze by se to mohlo dobre odrazet. Pravda, byl tam vyssi provoz, ale 30m mi prijde hrozne malo.
Moje souradnice v okamziku prvniho pipnuti: 50°6'10.41"N; 14°23'43.32"E
Priblizne souradnice MP v tom samem okamziku: 50°6'10.9"N; 14°23'44.2"E
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

schwaara: tuhle jsme sledovali tkato vybavenou Octavii MP po Pze 6 a detekce RX65e, V1, V1 Remote a 975e byla velmi slabá...asi tak nasejno, jak píšeš... Zřejmě opravdu špatné odrazy za jízdy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

No to je dost, ze sem taky nekdo konecne neco napise:)
Jo, to bude asi ona.. Ale je to hnus, velebnosti. Co s tim? Ja se prece potrebuju na svuj detektor spolehnout!
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

V pondělí, cestou Praha-ČB, se mi stala velmi zajímavá věc... Těsně před nájezdem na nový kus dálnice, přd Táborem, se mi ozval Bel RX65e zhruba tady: Loc: 49°28'42.78"N, 14°39'21.454"E. Myslel jsem, že to je FP a tak jsem si tu 50tku nevšímal a jel dál... Pak mě ale napadlo, že jsem tudy jel před týdnem a RX65tka mlčela... Ale jelikož V1 mlčela, tak jsem to opravdu vyhodnotil jako FP.... Pokračoval jsem a u zastávky BUS (Loc: 49°28'23.082"N, 14°39'28.972"E) parkoval Octavie PČR a měřila..tedy spíš čekala na kaffku, která to na té 50tce prolítne Wink V1 se bohužel ozvala cca 10 m před autem (čili asi 20 m před měřením!) crazy crazy
RX65e měla detekci kolem 700 m!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

schwaara: neboj...detekce RX65e je dobrá! tohle není "směroplatné" ( Laughing ) měření, když auto není nasměrováno tak jak má být a není připraveno měřit... když totiž chtějí měřit auta za jízdy (jedoucí před nima), tak radarová hlava musí být rovně Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com