Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

POZOR!!! Kriticky problem u V1?!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 7:56 am    Předmět: Citovat

Tak vidím že se valí zase nějaké řeči o nedetekci V1.Já to nevylučuji ale myslím si že kdyby to byly i 2 nedetekce tak pokud čtu dobře tak je to pouze v Praze.Jinak celá Morava i Vysočina kde jezdím často tak jsem se nesetkal s problémem a to mají i moji známí (4 lidi)kteří jezdí po celé republice.Jedna věc je ale taková že mám i na test RX65 Euro a tatím opravdu zatím je RX velmi dobrý detektor i když se mi zdá malinko horší citlivost.
Pro ty kteří zvažují detektor tak zakoupením Rx65Euro určitě chybu neudělají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink To je můj názor na věc.
Jinak když se vrátím ještě k prodejcům tak zase jich vyrostlo jako hub po dešti offtopic
Měl jsem více skušeností s těmato rádoby prodejci mluvit a řešit a řeknu Vám že přístup Antiradary.net 100%!!!!!!!!!!!! Wink
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

bpavel napsal:
Ačkoliv jsem původně myslel, že si nikdy druhý detektor nepořídím, tak jsem dospěl k názoru koupit si jako zálohu BELa.


Nechci Ti do toho kecat, ale udělal bych to obráceně... Do zálohy bych převelel V1 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Josef napsal:
Já myslím, že zbytečně plašíte, není žádný důkaz, že byl radar zapnutý a už z toho dedukujete, že V1 je k ničemu. To může být radar taky naladěn na 34.15GHz a pak bude Bel k ničemu Wink


To muze, ale zatim nikde jsem na diskusi nevidel kriticky problem u Belu.. Mr. Green Jen u slavneho Valentina 1, ale je to tak, flojdi nejsou tupci, taky chteji mit vice penez, tak si radary rozladi a pak jsme vsichni v riti, ale me zatim Target vzdy bezpecne a s predstihem na vertikal vzdy informoval!! Jelikoz hadat se s poldou, ze ma jinou frekvenci je asi pak hloupost.. Exclamation Exclamation


Řeknu to asi takhle: s AR typů Bel jezdím už šestým rokem s ročním nájezdem cca 70-100t km a ještě se mi NIKDY nestalo, že by neproběhla detekce Cool
V1 mám půjčenou od Roberta a na mé klasické Poděbradské detekce neproběhla již 3x Confused
Takže asi tak Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

Nechce se mi věřit, že byste neměli alespoň jeden případ nedetekce ode BEL. Mám teď rok a půl V1, ale předtím jsme měli 2 BELy. Jeden starší, model před 965CZ, co měl více poplachů (modelové číslo si už nepamatuji) a BEL965 CZ, oba přímo od Cyberdyne. První byl levnější, měl dost falešných poplachů (vadila mu i Nokie) a na 161 km na D1 mi dvakrát detekoval tak pozdě, že jsem si ho prostě nemohl nechat.

Druhý měl méně falešných poplachů, ale také jsem měl jednou za čas minimální detekci (neříkám nulovou), bylo to o papíry. Ten druhý skončil, když jsem si omylem objednal SAFE GLASS. O detekci na úsekovky nebo laser se také nedalo mluvit jako o dokonalé.

Jak jsem uvedl, nebyl to špatný detektor, ale o 100% detekci určitě nešlo.

V1 mne uchvátila lepší citlivostí. Přetřásaný problém jsem měl jen na jednom jediném místě (Sazka Aréna na Praze 9) a u jediného měřícího zařízení (a nemohu garantovat, že bylo zapnuté). Od výměny zařízení jsem se s problémem u V1 nesetkal ! Kvůli citlivosti jsem si nechal V1 a k BELu se zatím nevrátil. Tím ale neříkám, že by se nenašel kus od BELu se super citlivostí. Jsem jen líný se tím zabývat.

O tom, že police "měří" i bez zapnutého zařízení jsem si prakticky jist, a drahá firemní auta jsou perfektní cíl. Řidič potřebuje řidičák a pokud je policista dostatečně drzý a zkušený, řidiče nenápadně přiměje k návrhu "a nešlo by to bez bodů?"

Když máte totiž detektor (a policista ho nevidí) a jste zvědavý ("ještě jsem neviděl žádný záznam z radaru, můžete mi ho dát, abych si připevnit na nástěnku a mohl si připomínat, jak jsem byl neopozorný?" může se Vám i stát, že policista najednou otočí a nechá vás jet.

Nejsem zastánec V1 ani BELu, ale neodsuzoval bych V1 tak příkře, jako někteří na fóru.

Kromě toho existují místa, kde je detekce dost slabá (například generála Šišky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

Podívejte, není to tak dlouho co byl Gebič na nervy z toho, že jeho Bel detekuje policejní auto až v paprsku (možná jste už zapoměli) v ul. Gen Šišky. Pak se přišlo na to, že policie nechala předělat radary na vertikální polarizaci. Myslím, že mají dostatek informací, aby se mohli ubírat směrem, který detekci znovu znemožní a pak budou zase příspěvky jak zklamal Bel. Pochopte, že nezápasíte s policií, ale se soukromou firmou, která pro svůj business udělá vše, aby se prokázalo, že jejich radary umí detektory porazit...
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

Marsal: Sam pises, ze jsi byl nucen svoji prvni V1 vymenit. Uz zde bylo napsano, ze se nejedna o problem vsech V1, ale jen nekterych kusu. Nemyslim, ze se zde celkove odsuzuji vsechny V1, ale jen se tu probira, ze nektere verze mohou mit u par ks radaru v CR problem. A je fer, ze jsme jako uzivatele byli na tento problem upozorneni.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

Josef napsal:
Podívejte, není to tak dlouho co byl Gebič na nervy z toho, že jeho Bel detekuje policejní auto až v paprsku (možná jste už zapoměli) v ul. Gen Šišky. Pak se přišlo na to, že policie nechala předělat radary na vertikální polarizaci. Myslím, že mají dostatek informací, aby se mohli ubírat směrem, který detekci znovu znemožní a pak budou zase příspěvky jak zklamal Bel. Pochopte, že nezápasíte s policií, ale se soukromou firmou, která pro svůj business udělá vše, aby se prokázalo, že jejich radary umí detektory porazit...


JJ, to je sice pravda, ale tam to pro policii super misto, jelikoz signal vysilaji do baracku a neni kam by se odrazil... Ale aspon nejaka detekce byla... Nerikam, asi by to clovek neubrzdil, ale tady pokud chapu V1 ani nehlesnul... Je to urcite jen par kousku, ale od doby co jezdim s Targetem na vertikal, musim rici super... Ale taky si rikam, ze je to vzdy tak na 10% o stesti, jestli se zrovna paprsek odrazi a detektor ho zachyti... Podle me kdyby chytali s trojnozkou na dalnici a nejelo by zadny auto, tak by jsme podle meho byli v cudu vsichni... Ja V1 mam tedka pujcenou od Roberta, ale podle meho nazoru na Targeta nema ani nahodou, mozna v detekci se mu obcas vyrovna (proti radaru pohoda je o par metru lepsi, ale na odjezd Target z V1 dela V2 Mr. Green), ale ma spoustu falesnaku a tak pro me je "zatim" jednickou Bel, Tedy "Target 1"... Mr. Green
Návrat nahoru
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 11:50 pm    Předmět: Citovat

Tak hlavně že máme radost, konečně dostanu nové auto a už tam ani detektor montovat nebudu, zbytečné na těch pár radarů.... (nechám ho uvnitř na občasné použití).
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

Josef napsal:
...... konečně dostanu nové auto a už tam ani detektor montovat nebudu, zbytečné na těch pár radarů.... (nechám ho uvnitř na občasné použití).


Neviděl bych to tak tragicky. Detektor bude stále dobrý pomocník. Nejen na klidné a plynulé projíždějí okolo prázdných stacionárů ve městech jako je třeba Praha a Plzěň.. Myslím, že v létě opět PČR i MP opráší Ramery. V sezóně nebyl problém potkat za den 5 aktivních Ramerů v Praze. Ale svobodná volba je opravdu jen na tobě.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

gebič napsal:
... Ale taky si rikam, ze je to vzdy tak na 10% o stesti, jestli se zrovna paprsek odrazi a detektor ho zachyti... Podle me kdyby chytali s trojnozkou na dalnici a nejelo by zadny auto, tak by jsme podle meho byli v cudu vsichni...


Je to přesně tak. Detektor musí mít co detekovat. Pokud bude Ramer na odjezdu oprostřed pole bez odrazů, bude detekce v nejlepším případě v okamžiku najetí do bočního vysíalcího laloku radarové hlavy. A to platí pro všechny modely.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

Jde o to, že mimo místa, které člověk zná, nemá smysl se na detektor spoléhat. V poslední době jsem si stejně zvyknul jezdit podle značek, protože na žádný detektor prostě není spolehnutí a to díky úsekovkám a laserovým radarům. Venku si už člověk není vůbec jistý a nehodlám vyhořet někde na nějaké nové úsekovce. Na dálnici na trase Praha-Jihlava jsem za poslední rok nezažil měření (a že tam jezdím často).

Kolem pevného radaru (Jeremenkova) jezdím každý den a za poslední rok tam měřili asi 20x, ale nikdy ne pevným radarem, ale trojnožkou policie nebo MP s radarem v autě a ti byli vždy z dálky vidět. Nemám nervy na to, aby mě tam nachytali laserem, takže sumasumárum, jako hračka dobrý, ale jinak mi to je celkem k ničemu bez jammeru....
Návrat nahoru
marsal
Pozorovatel


Založen: 5.11.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

Já bych detektor úplně nezatracoval. Nedá se na něj nikdy 100% spolehnout, ale v kombinaci s POI a ledováním provozu je to do určité určité míry obrana, pokud jezdíte tak, jako byste žádný ochranný prostředek neměli (pozorně sledujete okolí, jezdíte jen jen slabě nad limit).

Já mám detektor jako hračičku a pojistku, že nepojedu náhodou o 11 km/h rychleji na místě. které je bezpečné, ale výhodné ke kasírování řidičů.

Včera jsem potkal radar z centra v Praze na Černý most na úrovni restaurace Havana (přesně u řeznictví) a na druhé strany směrem na do centra brali z wifi úsekovku. Detekce 350 m předem u radaru a na úsekovku upozornilo POI. Nejprve jsem viděl tu úsekovku a pak jsem si s rozkoší několikrát vychutnal tu detekci na AR. Vzápětí jsem potkal laser na Olšanské a malý zázrak, V1 mne upozornila na měření. Policista měl asi malý problém, chytit se na úplně černé auto, když jsem se mu trochu zavlnil ! Ale zase to bylo o tom, že to místo je notoricky známé a jedu tam tak, že mne nemají za co chytit ! A i kdyby mne změřil, na pokutu to nebude. Bez jammeru by to byla loterie a i s ním bych si nebyl 100% jistý (ale nemám s ním zkušenost, jen teoretizuji).

Musím ale říci, že jezdit s detektorem je příjemný pocit, že nejsem úplně vydán napospas policejní aroganci. Jestli mám značku BEL nebo Valentine je tak trochu jedno (věc osobní preference), důležité je mít spolehlivý kus a dobrý servis v případě problému (třeba Antiradary BEL).


Naposledy upravil marsal dne st leden 09, 2008 10:04 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

Nevím jak ostatní, ale já mám AR jako druhé oči...ono se totiž často stává, že v autě telefonuju (pro PČR - mám HF sadu) nebo s někým jedu nebo jedu místama, která nemám naježděná a AR mi poháhá v tom, že měření mohu přehlédnout (ono ne vždy jsou vidět z dálky!) a on mě na něj upozorní... Samozřejmě na laser je krátký a jelikož vím, co to zařízení umí, tak proto Quad Cool
Pak má AR ještě jednu výhodu...jezdím pomaleji (a slyšel jsem to už i od jiných) - říkám si, že když už ho mám, tak je blbost platit pokuty a tak se snažím jezdít tak, abych v pohodě dobrzdil Cool
Z těchto důvodů má pro mne smysl pouze AR, na který se mohu spolehnout na 100% - i jeden nedetegovaný radar mne může stát papíry... A to, že je známý jenom jeden v Pze neznamená, že takový není třeba v Plzní, Ostravě, Sokolově nebo v Budějovicích - jen ho třeba zatím nikdo s V1 neodhalil Wink
BTW: dneska jsem potkal asi 4 auta s V1 na horizontál, takže jakou nedetekci tady rozebíráme? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

řidič BOB napsal:
u spolehnout na 100% - i jeden nedetegovaný radar mne může stát papíry... A to, že je známý jenom jeden v Pze neznamená, že takový není třeba v Plzní, Ostravě, Sokolově nebo v Budějovicích - jen ho třeba zatím nikdo s V1 neodhalil Wink

V CB jsem za poslednich asi 5let videl merit jen 2x, a to laserem:D
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:07 pm    Předmět: Citovat

marsal napsal:
Vzápětí jsem potkal laser na Olšanské a malý zázrak, V1 mne upozornila na měření. Policista měl asi malý problém, chytit se na úplně černé auto, když jsem se mu trochu zavlnil ! Ale zase to bylo o tom, že to místo je notoricky známé a jedu tam tak, že mne nemají za co chytit ! A i kdyby mne změřil, na pokutu to nebude. Bez jammeru by to byla loterie a i s ním bych si nebyl 100% jistý (ale nemám s ním zkušenost, jen teoretizuji).


Ano, V1 Tě upozornil, že jsi byl změřen... Černé auto je sice hůř měřitelné, ale bez jammeru mᚠšanci na nezměření asi 5%.... Tak to prostě je. Na stativu se chytit na černé auto je otázka pod 1 vteřinu Wink
S těma MPíkama z P3 jsme prodělali pěkný real testík proti AL G8 i Blinder M20 (obojí na černých autech) a neprostřelili ani jeden průjezd Cool Jakýkoliv jiný auto, které kolem projelo, bylo změřeno na 1. zásah - takže asi tak Wink


Naposledy upravil Eversober dne st leden 09, 2008 10:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com