Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

POZOR!!! Kriticky problem u V1?!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Tak to vypadá, že obchodníci rychlokvašky z Aukra dávají vé jedničce sbohem už teď. Buď sledují toto fórum a bojí se že svoje kousky už neprodaj, nebo dováží v opravdu velkém množství a tudíž mohli dost slevit. Jak jinak si vysvětlit cenu 8999.-Kč ?
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Já jsem podobný problém zaznamenal před časem v Modřanech u policejní Octávky, takže se nejedná o jedno auto...

Trochu podivná je uváděná tolerance 34 GHz ą 0.1 % GHz - co si pod tím mám představit? Buď je tolerance 0.1GHz a nebo 0.1% což je dost odlišný údaj!
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Josef napsal:
Trochu podivná je uváděná tolerance 34 GHz ą 0.1 % GHz - co si pod tím mám představit? Buď je tolerance 0.1GHz a nebo 0.1% což je dost odlišný údaj!


Zdroj: http://www.rametchm.cz/index.php?typ=RMA&showid=87&idzbozi=7317226&fla=1

Přiznám se, že jsem to tupě zkopíroval bez kontroly. Ale vždy jsem uvažoval 34 GHz ą 0.1 GHz. Předpokládám, že desetinu procenta by u takového typu produktu nikdo vůbec jako toleranci neuváděl.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

Antiradary BEL napsal:
.... kdyz potka bilou Fabii u Sazka Areny, tak mu V1 nikdy nepipa. Poprosil jsem ho, at priste ten detektor vypne a znovu zapne a zjisti, jestli je radar aktivni.


Pokud by vypnout/zapnout nepomohlo, tak přepnout do SuperWide KA (režim "A"). Ovšem potom bude detekce až v paprsku. A nebo sebou vozit 1ks Bel 960/945/965/995CZ nebo rx65euro v režimu TEC, kdy ukazuje frekvenci. A bude to jasné hned.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

Antiradary BEL napsal:
Ostatni cast prispevku jsem moc nepochopil, podle mych informaci V1 v Euro modu nema nekolik diskretnich pasem, ale ma to spojite od - do. Presne hranice nevim, ale v lete jsem zaznamenal "nedetekci" jak na 34.00 GHz, tak na 34.30 GHz, takze to asi pri zahrivani "plave" u ruznych kusu ruzne anebo se to zuzuje z obou stran

abel ma pravdu. rozsah EURO modu je ako som pisal 33.97GHz az 34.65GHz ale s tym ze cele toto pasmo je prehladavane v 3 castiach
cast 1: 33.97GHz az 34.25GHz
cast 2: 34.25GHz az 34.45GHz
cast 3: 34.45GHz az 34.65GHz
pricom tieto tri casti su prehladavane naraz. otazka je ci je pripadny posun frekvencie sumerny tj ci nemoze jedna cast plavat viac a druha menej cim by sa vytvorilo "okno" v celkovom rozsahu. to vazne nemam ani paru.. mozeme len hadat

toto plati pre rev 3.851+; u revizii do 3.851 zahrna euro mod rozsah len 34.20GHz az 34.45GHz
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

ragamix: 33.97 GHz je dost malo pro Ramer, ktery muze zacinat jiz na 33.90 GHz, takze se divim, ze tech zlyhani neni vic. Ono jsou to dost nepresne informace, kdy nektere zdroje na Aukru uvadeji 34.00 a 34.30 GHz +-80 MHz, jine zase 33.950 - 34.367 GHz a dalsi zase 33.97 - 34.65 GHz.

Pokud by platil rozsah uvedeny v 2. pripade, t.j. 33.950 - 34.367 GHz, tak je to dobre vysvetlitelne, Rameru mimo tento rozsah neni tak moc a frekvence na imitatoru mam tesne na hranicich tohoto rozsahu, takze kdyz detektor rozsah naladeny pri zapnuti po zahrati neudrzi, tak to prestane reagovat na imitator. Po vypnuti a zapnuti, t.j. po opakovanem naladeni je zase vsechno OK.
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ragamix
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1873
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

tieto informacie sa velmi tazko zhanaju a uz vobec neviem ako casto sa menia. moje informacie su cez 2 ludi od mike valentina takze by mali byt presne ale je celkom mozne ze medzicasom sa uz opat zmenili Confused

skusal som sa kedysi pytat aj u vyrobcu ale prva odpoved ktora mi prisla bola uplne odveci a nasledne uz pre istotu neodpisovali vobec..
_________________
| www.bezpokut.sk | STINGER je legálny, radarové detektory nie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Romeo
Nováček


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Kunovice

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 8:56 pm    Předmět: V1 Citovat

Antiradary BEL napsal:
Romeo: Je to problem technicky i obchodni, t.j. pokud se tato chyba potvrdi z vice zdroju, tak se asi V1 zamava sateckem. Nebo si myslite, ze zakaznici budou kupovat za skoro 20.000 Kc detektor, na ktery se nemohou 100% spolehnout? To uz si zrovna mohou koupit 995 USA nebo RX65 USA za polovicni nebo dokonce tretinovou cenu! Exclamation

Ostatni cast prispevku jsem moc nepochopil, podle mych informaci V1 v Euro modu nema nekolik diskretnich pasem, ale ma to spojite od - do. Presne hranice nevim, ale v lete jsem zaznamenal "nedetekci" jak na 34.00 GHz, tak na 34.30 GHz, takze to asi pri zahrivani "plave" u ruznych kusu ruzne anebo se to zuzuje z obou stran. Mimochodem, pry se tento problem objevil paradoxne az pri implementaci teplotni stabilizace Mr. Green .

A na upresneni, Ramery maji rozsah 34.00 a 34.30 GHz +-0.10 GHz, takze od 33.90 - 34.10 a 34.20 - 34.40 GHz, coz pripadny 80 MHz rozsah nepokryje.


Technické podmínky Ramet 7F Rozsah 34,00 +- 0,1% GHz a ne +- 0,1GHz to je velký rozdíl WWW.rametchm.cz/index rozdíl je 70MHz a to je zásadní....rozsah 80 MHz to pokryje u V1 . V1 má 2 rozsahy a to 34,00+-80MHZ a 34,3 +-80 MHz i frekvence Rametu jsou 34,00 a 34,3 GHz +- 0,1%GHz t.j. +- 34,00 MHz a to se do +- 80MHz V1 bohatě vejde.
_________________
Romeo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Romeo
Nováček


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Kunovice

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 9:12 pm    Předmět: V1 Citovat

[quote="Josef"]Já jsem podobný problém zaznamenal před časem v Modřanech u policejní Octávky, takže se nejedná o jedno auto...

Trochu podivná je uváděná tolerance 34 GHz ą 0.1 % GHz - co si pod tím mám představit? Buď je tolerance 0.1GHz a nebo 0.1% což je dost odlišný údaj![/quote

Tolerance je zkutečně +- 0,1% GHz WWW.rametchm.cz klikni Produkty uplně dole Ramet 7m a na Detail a jsou Základní techn. parametry Ramet 7F.[/url]
_________________
Romeo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 10:40 pm    Předmět: Re: V1 Citovat

Romeo napsal:
Tolerance je zkutečně +- 0,1% GHz WWW.rametchm.cz klikni Produkty uplně dole Ramet 7m a na Detail a jsou Základní techn. parametry Ramet 7F.


To je uplna blbost, 0.1% z 1 GHz je 0.001 GHz, t.j. 1 MHz a tak presne Ramery nejsou, a i pripade, ze by se tim myslelo 0.1% z 34.00 nebo 34.30 GHz, tak je to +- 0.0340 nebo 0.0343 GHz, t.j. cca 34 MHz, coz je stejne pod spodni hranici Valentine ONE a ke vsemu to neni pravda.
Jiz na stare kopii specifikace Rameru 7M, kterou jsem ziskal s velkymi obtizemi nekdy kolem roku 1998 (holt nekdy to bez Internetu nebylo tak jednoduche), bylo uvedeno 34.00 a 34.00 GHz +- 0.01 GHz!

A ted to nejlepsi - slova misto slibu: http://test.antiradary.cz/Ramer/str.15.jpg Exclamation
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:05 pm    Předmět: Citovat

Zibby napsal:
minulý týden Poděbradská večer směr č.most MP (zastávka bus sídliště Hloubětín) - V1 ani uk, naštěstí jsem je viděl s předstihem ale myslel jsem, že neměří. Ovšem vybírali hned za Shellkou, včetně auta který kolem mě prosvištělo, takže měření na 100% probíhalo.

Tak jsem si řekl že to byl zřejmě laser... ale tenhle topic mě trochu rozhodil Confused


Tady laserem nikdy neměřívaj...MP na P9 nemá laser Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:07 pm    Předmět: Citovat

x2005 napsal:
Údajně se výše popsaný problém vyskytnul u jednoho(?) radaru pražské PČR (felicia combi), která na Bel 995CZ ukazuje cca 33,929


Tak, tak - to je ona Cool Hodně často se vyskytuje na P9 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:10 pm    Předmět: Re: V1 Citovat

Romeo napsal:
V1 má v euro rozsah +- 80 MHz t.j. 33,920 až 34,080 v tomto pasmu tedy detekuje jak tu felicii combi 33,929 i ten ujetý Ramer na 33,95


A já říkám, že tu felicii nedeteguje!!! Sad A nešel detegovat třema různýma V1čkama Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:20 pm    Předmět: Citovat

Nakolik přesný je určení frekvence Belem? Jestli ten radar není ve skutečnosti ujetý ještě trochu víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:51 pm    Předmět: Citovat

snail napsal:
Nakolik přesný je určení frekvence Belem? Jestli ten radar není ve skutečnosti ujetý ještě trochu víc...


Stačí si postupně pustit dva různy Bely.... Většinou je to méně než +/- 0,100 GHZ
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com