Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

975 EURO(CZ) - postřehy z praxe a přehled falešných poplachů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 7:34 am    Předmět: Citovat

Ale zmizel falešňák na D8 v zatáčce nad "letadlem" - souřadnice jsem dávla dříve. Z posledních šesti průjezdů tam nebyl ani jednou.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
parik
Nováček


Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 7:20 pm    Předmět: antiradary.biz Citovat

Nalezl jsem na www.antiradary.biz nakou akci na tento antiradar
Beltronics BEL Vector 975e - EURO - růžová krabice - Ka-Narrow (specialita pro Evropu a CZ, Narrow frekvence pro české radary) za 14.800 Kč +DPH, myslite ze jde o EURO verzi? Diky za odpoved
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

Tento prodejce není dle dostupných informací seriózní prodejce a nedoporučuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, ze zavedena konkurence nabizi 975E o temer 10.000Kc draz, tak to bych si dal ale vellllky pozor! Wink
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:25 pm    Předmět: Re: antiradary.biz Citovat

Tak konkretne od tohoto prodejce bych si ja nekoupil ani lizatko a predem lituji kazdeho, kdo to udela. Kdysi jsem s nim byl v kontaktu a tak otresne jednani jsem nezazil u zadneho zakaznika nebo obchodniho partnera. Kdyz vystupoval jako zakaznik, tak pozadoval maximalni zaruky, ceny se skoro 50% rabatem, nahradu ztraceneho casu pri reklamacich a pod. Kdyz se role obratili a neco sam nabizel, tak to najednou byl prodej bez nebo s minimalni zarukou, bez CZ navodu, s uctovanim postovneho za zpetne zaslani reklamace a pod.

Dostatecny obrazek o odpovednosti tohoto prodejce si lze krasne udelat z nasledne informace z jeho stranek (mimochodem udelanych stylem Copy & Paste, kdy cast textu je dokonce nestydate okopirovana z meho webu):

Ceny jsou platné pro podnikatele a zboží dodáváme za účelem dalšího prodeje ( z důvodu chybějících překladů CZ návodů na všechny typy výrobky neprodáváme spotřebitelům ve smyslu zákona).
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
antilaser
Člen klubu


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 107
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 8:05 am    Předmět: Citovat

Souhlas s Abelem... Rovněž nemám dobre zkušenosti s jeho jednáním. Navíc po kliknutí na jeho stránkách na nabízený BEL 975 E jste přesměrováni na stránky Cyberdyne Exclamation Takže bych byl velmi opatrný při případném nákupu.
_________________
www.antilaser.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

I úroveň internetových stránek svědčí o serióznosti prodejce...

Měl bych strach, jestli místo ušetřených 7 tisíc bys netratil 18 000,- ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 4:59 pm    Předmět: Re: antiradary.biz Citovat

parik napsal:
Nalezl jsem na www.antiradary.biz nakou akci na tento antiradar
Beltronics BEL Vector 975e - EURO - růžová krabice - Ka-Narrow (specialita pro Evropu a CZ, Narrow frekvence pro české radary) za 14.800 Kč +DPH, myslite ze jde o EURO verzi? Diky za odpoved


Růžová krabice? Hmm - to je nějaká novinka... Vzhledem k tomu, že mezi 975e a neupravenou verzí je rozdíl patrný na kterémkoliv radaru, tak zcela jistě bys rozdíl zaznamenal již při 1. měření.
BTW: tohoto prodejejce raději vynechat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 10:32 pm    Předmět: Citovat

Dneska v 15:50 jedu z Podbaby do Suchdola a koho nepotkám. Stříbrná neoznačená fabie s Ramerem stojí na parkovišti u železničního viaduktu v křižovatce Podbabská x Roztocká x V podbabě Loc: 50°7'18.638"N, 14°23'37.254"E. Než jsem se otočil, nachystal video a trojkombinaci, tak měli konec směny a odjeli s radarem pryč "ke kase" ($$$). Frekvence na referenčním detektoru byla 33,964 (teplota byla dnes vysoká). Zrovna tam kasírovali posledního dnešního piráta v černém modneu kombi minulé generace, který jen rozhazoval rukama. Vypadal jako instalatér. Tipnul bych si, že jel rychlostí 80km/h (na 70) a nevšimnul si omezení na 40km/h platné právě v té křižovatce.


_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

Falešňák v Plzni Karlovarská ulice - Loc: 49°45'21.024"N, 13°22'28.908"E. Ve směru z města delší.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

x2005 napsal:
Falešňák v Plzni Karlovarská ulice

Tak po tomhle kruháči jezdím do centra a zatím jsem neměl falešňák ani s RX65e ani s V1.
No, nechce se mi věřit, že bys nepoznal trojnožku za pilířem. Very Happy
Schválně, jaká byla momentální výbava palubní elektroniky a které její prvky řvali na poplach?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 11:49 am    Předmět: Citovat

emc napsal:
x2005 napsal:
Falešňák v Plzni Karlovarská ulice

Tak po tomhle kruháči jezdím do centra a zatím jsem neměl falešňák ani s RX65e ani s V1.
No, nechce se mi věřit, že bys nepoznal trojnožku za pilířem. Very Happy
Schválně, jaká byla momentální výbava palubní elektroniky a které její prvky řvali na poplach?


975e ano; V1 3.864 ne; STi-R ne ....... Takže jeden ze tří = falešnák. Já začínám brazdit, až když řvou dva ze tří. Cool Jel jsem tam i zpět. Kdyby tam byla trojnožka, tak bych dodal i video. Ale jinak mimo stacionáru na Studentské byl všude v Plzni klid.
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš
Pozorovatel


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 7:49 pm    Předmět: Kontakt č.15 Citovat

Experti, proč se nedá Bel 975e zapojit na kontakt č.15. Ztráta napětí při startu. Ale to ruční zapínání je trošku nepraktické! Nebo je tu někdo kdo mi poradí, jak eliminovat tuto poněkud špatnou vlastnost Belu 975 euro?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
řidič Lukyn
Expert


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 571
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

pokud vim tak Bob to má zapojeno normálně na kliček!nevím o problému který tady píšeš.Luboši ty jsi ze Zlína nebo okolí?
_________________
:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

BEL 975 se "na klic" zapojovat nema, pri zapnuti komunikuje centrala s antenou a posila ji spravne nastaveni. Kdyz se pritom prerusi napajeni, mohou se tam zapsat bludy a detektor nemusi fungovat spravne.
BEL RX65 ani V1 tohle nedelaji, protoze to jsou prenosne detektory a veskere soucastky maji na jedne desce, tudiz nekomunikuji pres kabely.
Ovsem tohle lze jednoduse a elegantne obejit, ale Lubosovi to just nereknu! Wink Mr. Green
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com