Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

/sekovka Kolín
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ota
Člen klubu


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:27 pm    Předmět: /sekovka Kolín Citovat

Včera v 21hod.jsem se vracel do Prahy z Pardubic .Jel jsem přes Kolín a při sjezdu z mostu je rychlost snížena 40km v tom místě je i škola a najednou se ozval u V1 Laser.Tak jsem přibrzdil a monitoroval okolí kde asi stojí MP.Nikdy by mě nenapadlo,že můj zrak uzří infra přisvícení a kameru úsekovky,která končila po cca 70metrech kamerou+infra.Je to hodně krátká úsekovka,protože začíná před křižovatkou a končí přímo za ní.Přes den jsem tam detekci neměl a v noci jsem tam poslední dobou nejel,samozřejmě kromě včerejška ,ale vypadá to na čerstvou věc.Díky za noční infra...... Idea
_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:30 pm    Předmět: Citovat

Souřadnice, prosím. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ota
Člen klubu


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

Na souřadnice nejsem vybaven,ale věřím,že to někdo to časem zmákne.
_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

TIP: Souradnice jdou zjistit i z mapy.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ota
Člen klubu


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

Tak a je to tady-z mapy Loc: 50°2'4.417"N, 15°12'28.546"E
_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:44 pm    Předmět: Citovat

ota napsal:
Na souřadnice nejsem vybaven,ale věřím,že to někdo to časem zmákne.


www.mapy.cz ... tlačítko "GPS" a kliknout na to místo. Vlevo nahoře je okénko GPS souřadnice a ten údaj zkopíruješ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

Do KOlina jezdim pravidelne uz 3 roky vzdy bud v sobotu nebo v nedeli... Ale tohodletoho jsem si nikdy nevsimnul, uz to mam v navigaci, takze pristi tyden otestuji, popripade vyfotim... Ja tam jezdim okolo 90km/h, tak snad to nebude to co si myslim, ze by to byt mohlo!! crazy

Ps: na poi.cz je to taky napsany, takze se tedka budu modlit at mi nic neprijde crazy

P.S.S: A je to v prdeli viz: http://www.kolin.cz/temples/aktualita.jsp?xguid_article=7bf23c17-8c1e-4cb7-bef6-c0ac3e257b29
Návrat nahoru
ota
Člen klubu


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Hmm,tak to bude mazec.Já tam taky jezdím vždy přes den,ale to tam jedu ta 20km ve šňůře,ale tahle noční jízda byla vyjímka a díky infra jsem si toho všiml.Jinak bych tam jel cca 60km.Podle mně to tam je instalováno nedávno,ale to je otázka..
_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ota
Člen klubu


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Joo teď jsem si toho všiml 1 března Shocked http://www.kolin.cz/temples/aktualita.jsp?xguid_article=7bf23c17-8c1e-4cb7-bef6-c0ac3e257b29
_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 7:30 pm    Předmět: Citovat

ota napsal:
Hmm,tak to bude mazec.Já tam taky jezdím vždy přes den,ale to tam jedu ta 20km ve šňůře,ale tahle noční jízda byla vyjímka a díky infra jsem si toho všiml.Jinak bych tam jel cca 60km.Podle mně to tam je instalováno nedávno,ale to je otázka..


Ja tam jel v sobotu okolo 17:15h a nikde nic, krasna rovina a nikde ani duse, takze vubec netusim kolik jsem mohl jet, ale pocitam tak okolo 70km/h, tak uvidime... Ale nikde jsem okolo toho nevidel jako byva normalni cedule mereni rychlosti radarem! Takze az tam pojedu zase kolem pristi sobotu vsechno to nalezite vyfotim... Kdyby nahodou nekdo jel okolo drive, uvital bych info, jestli tam ta cedule je, jelikoz ja si niceho nevsimnul... Sad
Návrat nahoru
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
takze vubec netusim kolik jsem mohl jet, ale pocitam tak okolo 70km/h

Koukám, že jsi měl poruchu na motoru, když jsi jel 70 na 40 v obci. Doufám, že ti auto brzo opraví...... Mr. Green Samozřejmě, že čerstvě vyrostlé úsekovky jsou opravdu problém. V POI.CZ je to od 5.3.2008 19:16. Takže je to boj o každý den.

EDIT: http://www.mukolin.cz/aktuality/ovcareckou-hlida-radar-a510

citace:
V uvedeném úseku je přikázaná rychlost 40 km/hod., a to ve všední dny od 7 do 8 hodin a mezi 11. - 16. hodinou. V ostatních hodinách a o víkendech je zde povolena rychlost 50 Km/hod. Nákup a instalace radaru by měly napomoci zvýšit bezpečnost dětí v okolí školy, zejména na přechodu pro chodce.Výstupy z tohoto zařízení vyhodnocuje Městská policie, která je následně předává ke správnímu projednání na odbor dopravy MěÚ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Líbí se mi jak píší, že to má napomoci dětem, v sobotu a v neděli to plně chápu crazy crazy crazy
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska opet jel v Koline a skutecne nikde ani cedule o mereni, pro dukaz uvadim par fotecek, je to focene za jizdy, takze pripadne rypali na to upozornuji Mr. Green Mr. Green
Za tu dobu co jsem fotil asi 5 ridicu projelo minimalne v 60 km/h, to bude pokut Mr. Green





Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

na druhou stranu mi prijde fer, ze to je omezeny jen na dobu, kdy chodi deti do skoly. SO+NE myslim nespadaji do doby skolniho vyucovani a navic je tam i info cedule, ktera rekne, kolik jedu, je na ni i napsano, ze jde o mereny usek. A jak jsem z obrazku pochopil, tak ona info cedule je nekde v merenem useku..
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

shwaara napsal:
na druhou stranu mi prijde fer, ze to je omezeny jen na dobu, kdy chodi deti do skoly. SO+NE myslim nespadaji do doby skolniho vyucovani a navic je tam i info cedule, ktera rekne, kolik jedu, je na ni i napsano, ze jde o mereny usek. A jak jsem z obrazku pochopil, tak ona info cedule je nekde v merenem useku..


Ta info cedule je tesne pred prvni kamerou....
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com