Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Padajici frekvence RX65

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 10:06 pm    Předmět: Padajici frekvence RX65 Citovat

Bydlim kousek od cimicke tak kolem jezdim denne, i nekolikrat ;-) a co mi prekvapuje... muj RX65 s postupem casu ukazuje furt nizsi a nizsi frekvenci. Tak 2 tydny zpatky ukazoval najezdovou 34,009 GHz, tyden na to asi 34,001 GHz, v patek nez jsem odjel tak ukazoval 33,994, vcera 33,984-33,985 a dneska tak 33,950-33,960 (vetsinou 33,957) a nevim kde je problem Mr. GreenMr. Green bud se jiim stacionar nejak hodne rozladuje nebo me nejak antiradar, cemuz se mi nechce verit... ;-)
Mluvim o ,,najezdove" frekvenci, obcas pada kdyz jsem tesne u radaru, (ale to je zname a stare), ale vetsinou vydrzi cely prujezd stejna... A dneska jsem kolem krouzil asi 5x tam a zpet a zobrazovana frekvence je vcelku stabilni, resp. kazda detekce to same (az na asi 2 vyjimky).
Platforma M4 se kalibruje kazdych 8 minut, takze ke konci ,,funkcniho" obdobi pred kalibraci asi muze byt i bel lehce posunuty... ale dnes jsem ho i restartoval pred poslednimi 2 okruhy (to by se mel opet rekalibrovat) a furt to same Shocked tak nevim, na ci strane je problem? nejel jste nekdo kolem cimicke dnes nebo o vikendu? S necim prepnutym na frekvenci samozrejme ;-)
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

Teplota - jestli to jako laik říkám správně tak radar používá rezonanční dutinu, která se mění s teplotou okolí a tím se mění i frekvence radaru. A teď se teplota okolí výrazně měnila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 11:04 pm    Předmět: Citovat

Snail: Bingo! A proto v lete USA detektory funguji hur. Exclamation
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 12:16 am    Předmět: Citovat

snail napsal:
Teplota - jestli to jako laik říkám správně tak radar používá rezonanční dutinu, která se mění s teplotou okolí a tím se mění i frekvence radaru. A teď se teplota okolí výrazně měnila.


Wow, dekuji, to zni logicky ;-) Takze se to muze tykat i treba feldy s ramerem, zaparkovane v lete na slunicku? Ale chapu ze s radarem v budce cely den na slunicku to zamava jinak ;-) Je nekde nejake schema radaru? Krom toho vcelku nic nerikajiciho v navodu k Rameru 7? Protoze to vypada, ze jsem si vnitrek radaru predstavoval trochu jednodusseji nez ve skutecnosti bude...
Asi si ten z cimicke budu muset pujcit domu Mr. GreenMr. GreenMr. Green Ba ne, to bych samozrejme neudelal, kde bychom pak testovali ;-)
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com