Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Bel 945 nebo V1
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlado24
Nováček


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 7:45 pm    Předmět: Bel 945 nebo V1 Citovat

Zdravím poradí mi někdo? V poslední době jsem četl jaké jsou problémy s V1 že někdy vůbec nic nehlásí.Můžu ho mít za slušnou cenu z USA nebo novej Bel 945CZ takže nevím do čeho jít.Vím že 945 má falešné poplachy ale to by mi až tolik nevadilo.DIky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

Jak může být 945CZ nová, když už se asi 4 roky nevyrábí a neupravuje?

A nekoupil sis ho už v aukci?

citace:
Zaslal: čt duben 10, 2008 7:42 pm Takže výměna repráčku stála i s prací 150korun a antiradar funguje bez problému..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlado24
Nováček


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 8:46 pm    Předmět: Citovat

[quote="snail"]Jak může být 945CZ nová, když už se asi 4 roky nevyrábí a neupravuje?

V aukci jsem koupil 940. Můžu mít novej 945 jěště jsou skladem poslední kousky tak proto se ptám.Stál by 9100...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

945 skladem posledni kousky? CZ??? za 9100... To se mi nejak nechce zdat Mr. Green Pokud ta V1 bude uplne nova, tzn. firmware 3.864 (3.863 nyni uz stopro nebrat) tak bych sel asi radsi do ni, bude to pipat hodne, ale aspon clovek vi ze mu AR funguje :-)
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 5:41 pm    Předmět: Citovat

Jak Ti z ameriky muze prijit 945 CZ? Aby jsi pekne nenaletel, ale kazdopadne, bych doporucil RX 65 EURO, ale nejak se mi tva otazka mnelibi, aby jsi nebyl nejaky "vykuk" crazy
Návrat nahoru
vlado24
Nováček


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

Ja neříkal že 945 by mi někdo poslal z Ameriky ale V1. A ta cena je bez daně a bylo by to ze slovenska prostě tu 945 jednu má a je na ní plná záruka.A nevím co na tý otázce je špatného? Po tom co jsem četl o V1 tady na foru si nejsem jistej jestli do ní investovat. A ano ta V1 by byla se sowft. 3.864.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

vlado24 napsal:
Ja neříkal že 945 by mi někdo poslal z Ameriky ale V1. A ta cena je bez daně a bylo by to ze slovenska prostě tu 945 jednu má a je na ní plná záruka.A nevím co na tý otázce je špatného? Po tom co jsem četl o V1 tady na foru si nejsem jistej jestli do ní investovat. A ano ta V1 by byla se sowft. 3.864.


Pripada mi, ze povidas co se Ti hodi, nic proti tobe, ale uz tady par vykuku, co chteji prodavat smejdy a ptaji se co a jak. Proc Ti stale nejak neverim? No nic mou odpoved znas, ze nej je tedka RX 65 EURO. Pokud Ti nekdo bude chtit poradit prosim, ale ja to urco nebudu a tim se s tebou loucim... Mr. Green
Návrat nahoru
vlado24
Nováček


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
vlado24 napsal:
Ja neříkal že 945 by mi někdo poslal z Ameriky ale V1. A ta cena je bez daně a bylo by to ze slovenska prostě tu 945 jednu má a je na ní plná záruka.A nevím co na tý otázce je špatného? Po tom co jsem četl o V1 tady na foru si nejsem jistej jestli do ní investovat. A ano ta V1 by byla se sowft. 3.864.


Pripada mi, ze povidas co se Ti hodi, nic proti tobe, ale uz tady par vykuku, co chteji prodavat smejdy a ptaji se co a jak. Proc Ti stale nejak neverim? No nic mou odpoved znas, ze nej je tedka RX 65 EURO. Pokud Ti nekdo bude chtit poradit prosim, ale ja to urco nebudu a tim se s tebou loucim... Mr. Green
Tak promin že jsem chtěl poradit co mám koupit nevím o co ti jde.Nevím proč mě nazívaš vykukem. A vůbec nevím jak si přišel na to že jsem někde napsal že mi někdo přiveze Bel 945 CZ z USA psal jsem o V1.A už vůbec nehodlám nic prodávat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky z tebe zvláštní pocit - tady třeba kupuješ zase 995CZ - http://www.aukro.cz/item341276054_radarovy_detektor_beltronics_vector_995_cz_verze.html - tady 945 - http://aukce.volny.cz/item337683071_antiradar_beltronics_945_int_cz_verze.html - predtím 940 s vadným reproduktorem...

Proste trochu nestandardní chování a nezlob se na nás, už tedy bylo několik vykuků, kteří chtěli získat informace pro svůj zisk - např. konyoi -

http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=709&postdays=0&postorder=asc&start=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlado24
Nováček


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

snail napsal:
Já mám taky z tebe zvláštní pocit - tady třeba kupuješ zase 995CZ - http://www.aukro.cz/item341276054_radarovy_detektor_beltronics_vector_995_cz_verze.html - tady 945 - http://aukce.volny.cz/item337683071_antiradar_beltronics_945_int_cz_verze.html - predtím 940 s vadným reproduktorem...

Proste trochu nestandardní chování a nezlob se na nás, už tedy bylo několik vykuků, kteří chtěli získat informace pro svůj zisk - např. konyoi -

http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=709&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ja to chápu ano na aukru jsem to kupoval protože to bylo za dobrou cenu aspoň mi to tak přišlo ale víc jak 55OO jsem za to nechtěl dávat když ta V1 by mě vyšla kolem 9ooo. A o ty 945 jsem měl a mám pořad zájem protože dokáže zachytit IRpřisvícení a co jsem četl každý byl s ní spokojenej.Tu 940 jsem koupil za 2100 plus 150 výměna reproduktoru.Jen jsem chěl poradit protože jednou jsem koupil Cobru a už tuhle chybu nechci opakovat. Nechci tady tahat informace pro můj zisk prostě jen jsem chtěl poradit abych už investoval správně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:46 pm    Předmět: Citovat

945 je klasika s dobrou citlivostí - kus od kusu a s poměrně velkým množstvím falešných poplachů - asi trochu lepší než V1, ale výrazně horší než akutální detektory Bel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlado24
Nováček


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

snail napsal:
945 je klasika s dobrou citlivostí - kus od kusu a s poměrně velkým množstvím falešných poplachů - asi trochu lepší než V1, ale výrazně horší než akutální detektory Bel.
Ok tak děkuji za radu kouknu se jěště na ten bel RX65. Našel jsem jěště na antiradary.net v sekci BAZAREK Target 550 je použitý a cena 12tis tak to se asi ale oplatí připlatit na ten RX65 jak poradil gebič...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

jak rikam Vlado, nic proti tobe, ale fakt tve chovani je malinko zvlastni. Jak rikam, rada ode me RX 65 EURO, pokud nemas T-mobile, tak Target 550 Euro neni taky spatna volba
Návrat nahoru
vlado24
Nováček


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 12:37 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
jak rikam Vlado, nic proti tobe, ale fakt tve chovani je malinko zvlastni. Jak rikam, rada ode me RX 65 EURO, pokud nemas T-mobile, tak Target 550 Euro neni taky spatna volba
Tak diky za radu. Asi ta RX65 bude nejlepší volba a 945 a V1 nebudu teda investovat. Jak říkam na aukru jsem to chtěl protože to bylo za dobrý peníze a ne proto abych to prodával.Studuju a nemám tolik peněz tak jsem myslel že ušetřím ale po tom jak jsem koupil Cobru za 5500 uz nechci udělat další chybu. Prodejce tvrdil že je to supr a jediný model vhodný pro ČR.Ale jěště jednou diky všem za radu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 12:41 pm    Předmět: Citovat

pohoda. Urcite kup bud RX 65 EURO, Targeta 550 EURO a v nejhorsim moznym pripade V1. Urcite nesetri, jelikoz pokud koupis RX 65 US, tak zase vyhodis zbytecne penize. Vim to z vlastni zkusenosti a urcite doporucuji nakupovat u overeneho prodejce...
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Bel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com