Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Řidiči se v dubnu utrhli z řetězu, policie se na ně chystá!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 3:57 pm    Předmět: Řidiči se v dubnu utrhli z řetězu, policie se na ně chystá! Citovat

Řidiči jako by se v dubnu utrhli z řetězu, policie se na ně chystá
http://www.novinky.cz/clanek/137430-ridici-jako-by-se-v-dubnu-utrhli-z-retezu-policie-se-na-ne-chysta.html

citace:
V návaznosti na nepříznivý vývoj připravila policie na následující dny řadu rozsáhlých dopravně bezpečnostních akcí v jednotlivých regionech majících za cíl zklidnění dopravy.

Jsem rád, že nový Červíček dodržel, co slíbil. Už žádný "Kryštof", ale "Dopravně bezpečnostní akce"!

Škoda, že nikoho nenapadlo, zda za nárůstem provozu a nehodovoti mohou být řidiči, kteří "odzimovali" svá auta a vyjeli (pomalu a s koboukem na hlavě) zpět na silnice.


citace:
Ze statistiky nehod za první čtvrtletí letošního roku vyplývá, že stále přibývá mrtvých po nehodách způsobených řidiči aut kvůli nesprávnému předjíždění. "Jedná se o devět lidí více než loni, což je 75 procent více,“ doplnil Tesařík. Stejně tak upozornil na další velký neduh, kterým je nedání přednosti v jízdě. "Právě tyto příčiny se podílely na tragických dubnových nehodách," dodal.

A proto budeme s neutuchající vervou nadále měřit rychlost a kontrolovat lékárničky. Protože tak je to správné a tak to má být!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

x2005: ...a nebudeme zbytečně vyjíždět k dopravním nehodám - čili ani pokutovat ty řidiče, kteří nám dnes tolik leží v žaludku, protože zaviní tolik dopravních nehod! Přece, když k nim nebudem vyjíždět, tak vlastně pro nás nebudou existovat, tím pádem nám statistika ukáže, že jsme kingové, jelikož nám klesne nehodovost! Bravo, pane Červíčku! Jen bymne zajímalo, jestli tohle vymyslel sám nebo mu u toho někdo radil...třepa pan s nastřeleným vlasem Cool
P.S.: již mám mého Freetracka zpět, je krásně naleštěný, takže - už se těšíme na ty dopravní akce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Začínáte mě lámat, jestli si nemám namazat p-r-d-e-l (stačí doprostřed) alá Bob (modří už vědí :-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

Policie obsadí silnice, od pátku zemřelo 13 lidí
http://zpravy.idnes.cz/policie-obsadi-silnice-od-patku-zemrelo-13-lidi-fo3-/krimi.asp?c=A080413_133503_krimi_klu

Je otázka, jak je to možné, když už rok a půl "úspěšně" funguje bodový systém - kladivo na silniční piráty?! Ale to se nějak v Mladé Frontě zapomněli zeptat....

citace:
Horkokrevné řidiče by měly zkrotit i legislativní změny. Ministr vnitra nedávno představil změny policejního zákona, které by měly například zrušit výjezdy policie k většině malých nehod


Navrhované změny můžete zhodnotit v naší anketě.
http://zpravy.idnes.cz/oznamkujte-jak-se-vam-libi-langeruv-prisnejsi-metr-na-ridice-plw-/domaci.asp?c=A080411_165703_domaci_ton
_________________
Kancelář pro uvádění bájných příběhů na pravou míru.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

Snail: mýlka se Ti někam vloudila...já mám naleštěné obě půlky zadnice Mr. Green Od Horsta kupuju pouze kompletní balení Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

snail napsal:
Začínáte mě lámat, jestli si nemám namazat p-r-d-e-l (stačí doprostřed) alá Bob (modří už vědí :-))


Ja byt tebou si prdel pekne promaznu at mas klidek... Mr. Green A vice si promazni predek, zadek staci jen jednou, ale na predku bych nesetril a zvolil promaznuti dve Mr. Green
Návrat nahoru
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Nejsem zadnej ritopich, mazu jen vepredu a kdyz mam podezreni, ze mi hori prdel, otocim to pres rucku a jsem zas chranenej, zadnej velkej problem. Cool zacinate me viklat, zitra kouknu, jestli by se jeste jedno cidilko dozadu veslo. A nereste tu veci, ktery jsme se rozhodli tu neresit:)
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

Pokud jste ještě neviděli dnešní humoristický denník.....

Červíček: Dopravní policie se zaměřuje na kritická místa
http://zpravy.idnes.cz/cervicek-dopravni-policie-se-zameruje-na-kriticka-mista-pj5-/domaci.asp?c=A080414_173053_domaci_jba

citace:
Podle šéfa dopravní policie se hlídky zaměřují na nebezpečná místa a období, která jsou ze zkušenosti kritická.


P.S.: Já dneska nepotkal ani PACH ani MP-Lamu. Jedině pár odtahovek a to se nepočítá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

Ja dneska nepotkal ani policejni auto, bylo tak krasne, tesil jsem se a ono ani prd crazy crazy
Návrat nahoru
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

Čuříček je typický modroptáčnický produkt doby - je blbej, ale politicky spolehlivej (stejně jako poloplešatý kretén z Olomouce). Oba v životě nepracovali - jeden je trvalý student a politik, druhý student a řiolezec na pozicích, kde se nic nemuselo dělat. Takže spolu tvoří opravdu kovanou polovinu bezpečnostního dopravního čtyřlístku a také určitě budou (si) honit nezdárné řidiče na historicky prověřených nebezpečných místech. Když jsem viděl čuríčka v neděli žvatlat v TV, tak jsem chvilkami myslel, že Bohnice udělují vycházky. Ten člověk je tak blbej, že snad ani netuší, jaké kraviny vypouštěl do éteru, protože jinak by si musel nafackovat a zalézt do kanálu.

Ráno jsem viděl obecní kretény měřit rychlost na obvyklém místě na Opatově před kruháčem směrem do centra - 1x VW s Ramerem (toto místo je vedené v POI).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com