Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

lejzry na Českobrodský

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin
Kolemjdoucí


Založen: 20.10.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 5:53 pm    Předmět: lejzry na Českobrodský Citovat

Jezdím docela často po Praze a zaujaly mě lejzrový krabyčky na sloupech veřejnýho osvětlení a chci se zeptat zde přítomnejch odborníků jestli nevědí co to je a k čemu to slouží , pokaždé mě to detekuje. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 5:01 pm    Předmět: Citovat

Pravděpodobně infračervené přisvícení kamerového systému. Nevím, že by na Českobrodské byl nějaký měřič...

Co třeba GPS pozice a foto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:06 pm    Předmět: Re: lejzry na Českobrodský Citovat

Martin napsal:
Jezdím docela často po Praze a zaujaly mě lejzrový krabyčky na sloupech veřejnýho osvětlení a chci se zeptat zde přítomnejch odborníků jestli nevědí co to je a k čemu to slouží , pokaždé mě to detekuje. Díky


Asi myslis ty krabicky tak cca 30 na 25 cm, sedive a uprostred nahore jedno male okenko.
To po Praze instaluje firma ELTODO system preference MHD na svetlech (proste autobusy - popr. tramvaje, ale ty maji jine krabicky - maji zelenou :-) ) Prekvapive nejake, ne vsechny komunikuji s autobusy prave pres infra a to hazi FP Laser :-)
Asi jedina obrana je zasunout V1 vic do vozu, aby na ne tak nekoukal ci vypnout laser. Bydlim v Cimicich a hodne casto jezdim do Letnan a po ceste je takovych krabicek, ze jsem byl na laser alert naprosto otupely, viva la bel na tohle.
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ota
Člen klubu


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak.MHD..
_________________
V1 3.863 Rx65e
http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Členové fora sleva 10%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com