Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Blinder M45
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:19 am    Předmět: RE: Citovat

Nejenom M45, když se budeš snažit prostřelíš výrobky i jiných firem. Nic není dokonalé.
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 12:31 pm    Předmět: RE: Citovat

Já vím také své...Blinder dokáže rušit více druhů laserových pistolí než jiní výrobci. A předčí v tomto směru ostatní výrobce. Nikdy jsem netvrdil, že je nejlepší. Ano, rušení mají jiní výrobci o něco lepší, ale ne na všechny používané lasery v Evropě.
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 12:40 pm    Předmět: Re: RE: Citovat

Lapat napsal:
Já vím také své...Blinder dokáže rušit více druhů laserových pistolí než jiní výrobci. A předčí v tomto směru ostatní výrobce. Nikdy jsem netvrdil, že je nejlepší. Ano, rušení mají jiní výrobci o něco lepší, ale ne na všechny používané lasery v Evropě.


hahahahaha. Ale preju Ti prodej, ale ja byt zakaznik, dostal by jsi tecku, az by me zmerili... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Lapat
Pozorovatel


Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 12:47 pm    Předmět: RE: Citovat

Nevím za co? Že existuje určitý typ, který Blinder zaruší a jiní výrobci nedokážou? Osobní zkušenost - testování. Že rušení mají ti jiní výrobci lepší je věc jiná. Ale když narazíš na ten zmiňovaný typ laseru, tak budeš za Blindera rád.
_________________
Jezdím jako beránek ;-)

Antibodová výbava přítomna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SteveO
Člen klubu


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 1:24 pm    Předmět: Re: RE: Citovat

Lapat napsal:
Nevím za co? Že existuje určitý typ, který Blinder zaruší a jiní výrobci nedokážou? Osobní zkušenost - testování. Že rušení mají ti jiní výrobci lepší je věc jiná. Ale když narazíš na ten zmiňovaný typ laseru, tak budeš za Blindera rád.


Hele, už toho nech Mr. Green
_________________
RX65e2, V1 3.863 minuly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 1:45 pm    Předmět: Citovat

tak nebudu Ti brat iluze, ale ten typ co inzerujes stezi dosahuje parametru 1 cidlove lestenky

A to mas tri cidla jako krava a vyda to za 1 od antilaseru... Prozrad mi, proc to prodavas a nenachas si tuhle "super veciciku" na aute? Ze by ztrata bodu?


Naposledy upravil gebič dne čt červen 12, 2008 1:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 1:57 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
ale se ta debata tady rozjela Very Happy

se snaží něco prodat a takové reakce na to :-o


Kdyz chces prodat neco co je proste spatny, tak ja jsem samaritan a musim to lidem rozmluvit... Mr. Green Mr. Green Kdyby prodaval neco jineho ani nehlesnu... A pry je Blinder lepsi, to jsem se zasmal... Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 3:49 pm    Předmět: Re: RE: Citovat

Lapat napsal:
Doklad a záruku 11 měsíců (necelý 1 měsíc to mám já) je k tomu samozřejmě taky. Že je M40 lepší než M45 tvrdíš ty.


Ono je na něco nového, koupeného dle OZ v ČR záruka 12 měsíců? Že by mi ušla nějaká novela OZ? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dort
Člen klubu


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:06 pm    Předmět: Citovat

a co koupě na "IČO"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
nechtlě jsem psát taky napřímo že jedničky v oboru jsou xx a xy a toto je nemá šanci dostihnout. A když to budeš používat na to co se používá u nás. tak potěš koště. s tímto bych se o své body hooooodně bál.


Kecᚠnesmysly . Z vlastní zkušenosti vím že např.LP905 i Blinder M20-40 jsou dostačující . Pouze jedno čidlo bych si dopředu nedal od žádného výrobce ! Cena M25-45 je ale opravdu trochu vysoká . Co se týče toho co je nejlepší , viděl jsem nějaká videa , kde vše co se prodává v čr nebylo uplně 100% .
např.
http://delonixradar.com.au/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Koukam prvni kupec, tak pavelostr, honem kup si to namontuj a ja si te pak zmerim... Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
pavelostr
Člen klubu


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

gebič napsal:
Koukam prvni kupec, tak pavelostr, honem kup si to namontuj a ja si te pak zmerim... Mr. Green Mr. Green



Rozhodně nechci nic koupit , ale ani něco hanit nebo naopak něco vychvalovat .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

dort napsal:
a co koupě na "IČO"?


A to je co za koupi? Tam je nějak zákonem specifikovaná záruční doba na 12 měsíců?
btw. Tohle je jen malé rýpnutí, protože celá tahle transakce a její záruky je na stejné úrovni, jako koupě na e-bay.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

Ice napsal:
obecně při koupi zboží na firmu je záruka jen 12měsíců pokud není dohodnuto jinak. koncák má záruku dva roky ale firmy nee. tak bacha na to.


Nastuduj si zákony a pak zjistíš, které kupní smlouvy jsou dle OZ a které dle ObchZ, jaké mají mít náležitosti a jaké závazky či povinnosti z nich vyplývají. Takže žádných 12 měsíců nikde uvedeno není. Je to dle ObchZ čistě smluvní záležitost.
btw. Pokud ale někdo hloupě nakoupí s 12 měsíci "záruky" a pak se to se stejnými doklady pokouší dál prodat, tak to je horší než prodej cestou bazárníka a od takového obchodu doporučuji dát ruce pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x2005
Expert


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 9:19 pm    Předmět: Re: RE: Citovat

Lapat napsal:
Nevím za co? Že existuje určitý typ, který Blinder zaruší a jiní výrobci nedokážou? Osobní zkušenost - testování. Že rušení mají ti jiní výrobci lepší je věc jiná. Ale když narazíš na ten zmiňovaný typ laseru, tak budeš za Blindera rád.


Který typ Lidaru používaný v ČR ruší Blinder a ostaní ne? Ale především, pokud tvůj Blinder není série J15 (nebo vyšší), tak neruší nové modely Unicam Lidar. Myslím, že jsi si vybral nevhodný server na prodej špatného zboží. Zkus třeba "Žena a Život OnLine". Tam se na M45 někdo chytí. Mr. Green


P.S.: Za 2000,- Kč si ho vezmu na pokusy. Pokud je k tomu originální doklad na uznání případné reklamace v ČR.

P.P.S.: Vzdálenost je ve stopách. LTI se používá v ČR. Obsluze Lidaru se klepou ruce. Čidla jsou zcela nezakrytě namontována.
http://www.youtube.com/watch?v=4nD3GLZ1uX8
http://www.youtube.com/watch?v=GIA2xEfnj1A
http://www.youtube.com/watch?v=REYs1LJPAa0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com