Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měření MP Modřice u Brna se soukromou firmou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

User nicku "Foxcop" je jihomoravský cop, takže je zbytečné na něj reagovat a raději ho rovnou odstavit i s několika dalšími Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gebič
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

Jestli to nebude ten cop, co dava za 53 na 50 pokuty a body? crazy crazy Zrovna dneska kamose vycapli, jel tedy vice jel 55... Mel to za 1500,- a dva body... No nic, nekdy tomu fakt nerozumim... Dvouprouda silnice, neco jako na Cernaku bez prechodu, a rychlost omezena upone zbytecne a tam manik schovanej s trojnozkou... crazy crazy
Návrat nahoru
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

Kdepak, tenhle už je na vyšším stupínku Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foxcop
Kolemjdoucí


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Mám namysli všechny ty, kteří jezdí - s prominutím jak čuňata, ale vždycky dostanou pokutu, když "zrovna nic nedělají". Proti antiradarům nic nemám, protože je to jenom takové "šidítko". Né že by to nefungovalo, ale majitelé šidí jenom semi sebe a ohrožují ostatní. Vážení, přestaňme už ze situace na našich silnicích obviňovat policajty a začněme u sebe, třeba chovat se ohleduplně k ostatním, dodržovat pravidla silničního provozu apod. Zajímavé, že za hranicemi každý jezdí jak má a nekritizuje, že tamní policie stojí tam nebo onde a pokutuje to, či ono. To není prosím žádná kritka, ani můj dřívější příspěvek, ale jenom něco málo k zamyšlení. Omlouvám se, jestli jsem se někoho dotkl, nebo snad nedej bože někoho urazil. Bohužel toho neštěstí na našich silnicích je hodně, ale pak až se něco stane, tak je pozdě říkat, proč jsem jenom nejel pomaleji a přitom v tom lepším případě sedět v kolečkovém křesle - věřte mi, vím o čem mluvím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepek
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 854

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Milý jihomoravský"cope", tak jsi zde předvedl trochu propagandy. Jakou odměnu očekávᚠod kariéristického řiolezce Čuríčka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shwaara
Expert


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 1529
Bydliště: adresa místa trvalého pobytu na území České republiky

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

Foxcop napsal:
Bohužel toho neštěstí na našich silnicích je hodně, ale pak až se něco stane, tak je pozdě říkat, proč jsem jenom nejel pomaleji a přitom v tom lepším případě sedět v kolečkovém křesle - věřte mi, vím o čem mluvím Sad

...Neco pravdy na tom je. Myslim, ze trocha rozumne propagandy asi neuskodi, nicmene pisatel kazdeho takoveho prispevku by si mel uvedomit, kolik mrtvych melo u sebe v aute detektor.... Nemam nic proti rozumne propagande zohlednujici problematiku z vice stran. To se autorovi bohuzel uplne nepovedlo a asi ani nepovede, nicmene to aspon nejsou vykriky do tmy. Alespon misty.
_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě. Vymýšlím si, abych byl zajímavější.
Výbava od www.antiradary.net

Jsem radarově senzitivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

Foxcop napsal:
Zajímavé, že za hranicemi každý jezdí jak má a nekritizuje, že tamní policie stojí tam nebo onde a pokutuje to, či ono.


Pane, nevím tedy, kolikkrát jste byl v zahraničí, ale zjevně to není moc často! Za hranicemi totiž neznají heslo BUZEROVAT A PRUDIT! Když jsem cca před měsícem vykládal kolegům v IT, že u nás se dělají namátkové testy na alkohol, tak kroutili hlavou....když jsem přidal story o kontrole bezpečnostních pásů, tak na mě koukali jako na šílence a když jsem začal vyprávět o kontrolách lékárničky a obvazů v ní, tak už i jim zatrnulo a pochopili, že to asi legranda nebude.... Rolling Eyes
Ještě nějaké téma, o kterém by jste se rád dověděl, jak to chodí v tom zahraničí??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 6:17 am    Předmět: Citovat

Foxcop: Jó až se začnou zamýšlet nad sebou nejprve ti co mají kontrolovat ostatní z dodržování předpisů, tak to bude fajn.
Kdyby ty čuňata s detektorama dělali na silnicích nejvíc prasáren a způsobovali nejvíc nehod, tak už to dávno TV Nova a jiný bulvár včetně policejních statistik dávno rozmazávali jak h...
_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cernohorsky.martin
Pozorovatel


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 1:09 pm    Předmět: Citovat

Podle me je nejvice nehod zpusobone tim, ze lidi necumnej...a ne rychlosti...Jestli jedu na 5.kvetna 100 nebo 80, to uz nehraje roli.
Staci si porovnat, kdyz pojedes 100km/h v novem aute nebo 80 km/h ve favoritu .... kdo zabrzdi driv??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foxcop
Kolemjdoucí


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Toto je můj poslední příspěvek na toto téma, protože někteří vůbec nepochopili (nebo nechtěli pochopit), co jsem psal. Nejde tady přeci o nějakou buzeraci, protože když jezdím jak mám, tak si mě nikdo všímat nebude, Nejhorší je, že každý poukazuje na druhé, ale "kdo jsi bez viny.......". I v zahraničí kontrolují pásy a alkohol a tresty jsou mnohem tam mnohem přísnější než u nás. Ale o to nejde, jezdíme přeci u nás, tak proč bychom se měli navzájem na silnici pozabíjet, že? Vůbec jsem nepsal, že když má někdo antiradar, že musí být nějakou rizikovou skupinou, možná naopak. Jde jen o to, že dnes je hrdina ten, kdo ohrožuje svojí nekázní ostatní než ten, který jezdí slušně. A o to jde. Znovu se omlouvám, že jsem někoho svým off topic pohoršil, už to víckrát neudělám, protože kdo nechce, tak to nepochopí a bude všelijak argumentovat jak někdo jiný dělá něco špatně a až to bude dělat jinak, tak já ...... SHOW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Jenom jsem nepochopil, proč vkládᚠmravokárné příspěvky (zcela bez jejich soudu) do tématu o 100% nezákonném počínání orgánů veřejné správy? Pokud se nebude "stát" a jeho výkonné orgány moci, stejně tak jako obce a jejich výkonné orgány moci chovat dle zákona, tak já taky ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

Foxcop napsal:
Toto je můj poslední příspěvek na toto téma, protože někteří vůbec nepochopili (nebo nechtěli pochopit), co jsem psal. Nejde tady přeci o nějakou buzeraci, protože když jezdím jak mám, tak si mě nikdo všímat nebude, Nejhorší je, že každý poukazuje na druhé, ale "kdo jsi bez viny.......". I v zahraničí kontrolují pásy a alkohol a tresty jsou mnohem tam mnohem přísnější než u nás. Ale o to nejde, jezdíme přeci u nás, tak proč bychom se měli navzájem na silnici pozabíjet, že? Vůbec jsem nepsal, že když má někdo antiradar, že musí být nějakou rizikovou skupinou, možná naopak. Jde jen o to, že dnes je hrdina ten, kdo ohrožuje svojí nekázní ostatní než ten, který jezdí slušně. A o to jde. Znovu se omlouvám, že jsem někoho svým off topic pohoršil, už to víckrát neudělám, protože kdo nechce, tak to nepochopí a bude všelijak argumentovat jak někdo jiný dělá něco špatně a až to bude dělat jinak, tak já ...... SHOW


Pane, raději už opravdu nic nepište, protože Vaše výplody jsou opravdu k smíchu... To vážně věříte tomu, že hlídka, která mě zastavuje a kontroluje mou sadu žároviček a datum na obvazech, mne zastavila proto, že jsem jel na červenou nebo přejel plnou čáru? Nenechte se vysmát...jako policista v poměrně vysoké funkci dobře víte, jaké úkoly rozdáváte svým podřízeným!
Skutečné přestupky, jako nedodržování přikázaných směrů na křižovatkách, řezení do pruhů, nepoužívání blinkrů a mnoho dalších vesele ignorujete... Já vím, ono ukázat někomu, že nemá žárovku je mnohem snažší, než se s někým dohadovat, že nedal blinkr...
Musím Vám říct, že pokud u policie budou pracovat lidé, kteří mají myšlení jako Vy, Červík a další, tak to bude jenom horší a horší! Oháníte se zahraničím, ale přitom jste amatéři nejhrubšího zrna a o praktickém provozu nemáte ani šajnu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 10:42 pm    Předmět: Citovat

Jedním slovem: GE-STA-P0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Mobilní hlídky a radary Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com