Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PRAVDIVOST A LŽI NA TOMTO FÓRU !!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radek
Nováček


Založen: 27.7.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Vizovice

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 11:26 pm    Předmět: PRAVDIVOST A LŽI NA TOMTO FÓRU !!! Citovat

PRAVDIVOST A LŽI NA TOMTO FÓRU!!!

Toto soukromé fórum bylo založeno distributory f. Beltronics a tudíž můžete přispívat pouze s pozitivními informacemi o antiradarech f. Beltronics a rušičkách Antilaser. A Vás ani nenapadne, jelikož jsou tady ,,všudepřítomní distributoři Ice, Snail, Antiradary Bel atd.“ nějak pozitivně přispívat o antiradarech Valentine One, Whistler, rušičkách Blinder, které tady místním moc nesedí (spíš vůbec) a okamžitě se Vás snaží za každou cenu obrátit na jejich stranu. Protože pravdu mají ,,páni EXPERTI“a Vaše názory je příliš nezajímají !

I když moc dobře vědí, že antiradary Valentine One a rušičky f. Blinder (MX45,MX25) nemají zatím konkurenci, co se týká citlivosti a hlavně poruchovosti. To se ale nedá říct o antiradarech f. Beltornics a rušičkách f. Antilaser !

Toto jinak výborné fórum, alespoň podle mne, neposkytuje pravdivé informace! To je mé stanovisko na tohle fórum !!!


Naposledy upravil Radek dne ne červen 28, 2009 5:12 pm, celkově upraveno 10 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snail
Expert


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1423

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 11:31 pm    Předmět: Citovat

že by se antibel přejmenoval a zkusil novou taktiku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AntiRadary.cz
Expert


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 1459
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 7:23 am    Předmět: Re: V1 - PEVNÁ SADA Citovat

Radek napsal:
Beltronik 975 euro není šít, jak tady někteří píšou, ale V1 je citlivostí strčí do kapsy. To je holá skutečnost!


No jasne, tady na foru je X videi prokazujicich, ze BEL 975 EURO je mnohem citlivejsi a trumfne V1 v kazdem testu, ale kdyz Radek napise, ze je to opacne, tak mu proste musime verit!

Nebo ze by porovnaval BEL 975 USA a V1? Tak to potom jo, BEL 975 EURO a BEL 975 USA jsou v citlivosti nebe a dudy!
_________________
--- Výhradní distributor produktů Stinger v České republice ---
http://www.antiradary.cz , http://www.antiradary.com , http://www.valentineone.cz , http://www.antilaser.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 8:48 am    Předmět: Citovat

Já už mám velmi dlouho (cca 2 roky) namontovaný V1 v přední masce. Plexi krabičku jsem si navrhnul sám a nezaznamenal jsem žádné problémy ani v největších deštích. Proti rosení je ideální utěsněná krabička s silikagelem nebo jiným prvkem vážící na sebe vlhkost. Já jsem to řešil odvětráváním prostoru tak, že v zadní části krabičky je 1cm otvor, kterým vede kabel a zároveň slouží k odvětrávání. Chlazení je zabezpečeno tím, že při jízdě kolem krabičky obtéká vzduch a krabička je umístěna ve volném prostoru nedaleko čidla autoteploměru. V tomto prostoru bývá teplota max. 33°C. Spokojenost s tímto řešením je maximální.

Co se týká citlivosti, musí se porovnávat vždy detektory ve stejném místě na stejném radaru a ve stejnou dobu, protože i počasí (vlhkost) má evidentně na dosah radaru vliv. Např. V1 v masce na Opatovské a RX65e v.2.0 na předním skle dole, oba na vertikál - RX65e vyhrála v obou směrech o 15-25m. Ovšem stačí mít detektor třeba na horním okraji skla a už je to jinak. Nebo je i rozdíl mezi stacionárním radarem a radarem v autě.
Návrat nahoru
Eversober
Expert


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 1711
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 10:02 pm    Předmět: Re: V1 - PEVNÁ SADA Citovat

Radek napsal:
Opravdu se na mne nezlobte, Beltronik 975 euro není šít, jak tady někteří píšou, ale V1 je citlivostí a menší poruchovostí strčí do kapsy. To je holá skutečnost!


Tak nevím - tohle už asi léčit nelze Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Valentine One Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com