Obsah fóra

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Něco pro zasmátí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LUB
Expert


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 374
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 9:09 am    Předmět: Něco pro zasmátí Citovat

Něco pro zasmátí
Nejdřív mrkněte na video
http://youtube.com/watch?v=LXX_4khzyDk
a přikládám jeden komentář občana města zmíněného ve videu k vyjádření starosty města proč je MP potřeba.
Jelikož jsem ze stejného kraje tak vím s jakou vervou MP Ostrov pracuje, ale i přesto jsem se tomu smál ještě dalších deset minut, ale měl jsem asi spíš brečet...

Berkis nám napsal(a): Po shlédnutí rozhovoru se starostou města na kabelu Ostrov, kde starosta obhajoval městskou policii s tím, že je velmi potřebná, protože státní policie v Ostrově nemá dostatečný počet strážníků (z 40 má asi jen polovinu), jsem došel k závěru, že je jednoduší platit městskou policii z peněz města než doplnit řady státní policie za kterou by sme nemuseli platit a která má i mnohem větší pravomoci než městská policie. Proč tedy nemůže být městská policie zrušena a státní doplněna na dostatečný počet policistů? To nevím! Starosta se také zmínil o tom že nás městská policie vyjde jenom na 35Kč na osobu. V Ostrově máme 16936 lidí jestli se nepletu? Když to všechno vynásobím 12. měsíci vyjde mi částka 7 113 120 Kč. Zdá se mi to jako mrhání městskými penězi, ale když nás baví vyhazovat miliony za 16 policistů a služby které ani v tak malém městě nepotřebujeme. proč ne? Přeci jsou to jen drobné.

Tímto děkuji našim odvážným a neohroženým hochům z městské policie kteří nás chrání 24h deně i za cenu vlastního života Smile Smile Smile

_________________

Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohu?el jen čtverečky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Expert


Založen: 25.6.2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 10:35 am    Předmět: Citovat

Kontrolní otázka: Nejedná se ze strany městské policie Ostrov o porušení autorských práv?

Hudba a části textů použity ze seriálu Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei).

Chtělo by to interpelaci na starostu...

offtopic Já osobně vyhlašuju místním MP papírovou válku. Už mě se*e, jak buzerujou jen někoho (např. mě) kvůli malichernostem a na jiné přestupky kašlou a sami se jich dopouští. Jen škoda, že s sebou nenosím svůj digitál s 10x optikou. Vyfocení mobilem není to pravé ořechové...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com